Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Banyo kategorisinin en önemli kısımlarından biri olan tesisat malzemeleri arasında yer alan flexi borular ile evinizin daha güvenli bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Esneme özelliğine sahip olan bu ürünler sayesinde en zorlu noktalarda dahi su akışı kolaylıkla sağlanıyor.


Oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmaları sayesinde su kaçırması problemini ortadan kaldırıyor ve su faturalarının azalmasını sağlıyor. Sadece su tesisatlarında kullanılmayan flexi ürünler, aynı zamanda aspiratör havalandırması olarak da kullanılabiliyor. Taharet ürünleri, su bağlantısı ürünleri, batarya bağlantısı ürünleri, hortum, boru flansı gibi çeşitli işlevlere sahip flex boru çeşitleri de bu kategoride yer alıyor. Vanalar, pvc ürünler, su tasarruf aparatları, yer sifonları gibi çok sayıda yararlı ürünü bu kategoriden inceleyebilirsiniz. 


Birbirinden kaliteli ürünlere sahip Agromak, Alper, Dizayn, Flexpex, Hidrokabin, Japar gibi markaların onlarca ürününe buradan ulaşabilirsiniz. Tesisat malzemeleri bir evin konforlu bir yaşam alanı sunması için önemli bir yere sahip olarak ev sakinlerinin hayatlarını kolaylaştırıyor. Hem tasarruf yapan hem de uzun ömürlü bir kullanıma sahip olan bu ürünler ile ev ortamının daha kullanışlı bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Farklı işlevlere sahip, farklı boyutlarda ve farklı renklerdeki ürünler arasından ihtiyacınıza en uygun düşen seçenekleri inceleyebilirsiniz.


Esnek boru modellerinden evinizin birçok noktasında efektif bir şekilde yararlanabilirsiniz. Banyo gereçleri arasında evinizin ihtiyaç duyduğu diğer banyo malzemelerini bulabilirsiniz. Akıllı sıralama seçenekleri ile ürünleri filtreleyerek sıralama avantajından yararlanabilirsiniz. Flexi özelliğine sahip ürün ihtiyaçlarınız için incelemeler yaparak bütçenize ve gereksinimlerinize en elverişli ürünleri sepetinize alarak pratik bir şekilde sipariş edebilirsiniz.  

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT