Toplam 291 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Sabunluk


Banyoların en önemli aksesuarları arasında yer alan sabunluklar, hem dekoratif anlamda hem de fonksiyonel açıdan lavabo çevresine zenginlik katar. Sabunluklar; yalın halde bulunan katı sabun altlığı ve sıvı sabun haznesi olarak iki genel kategoriye ayrılır. Porselen, metal, seramik, plastik ve cam gibi materyallerden imal edilen modelleri, tek olarak temin edebileceğiniz gibi, set şeklinde de alabilirsiniz. Diş macunu haznesi, sıvı sabunluk ve klasik altlık olarak sunulan üçlü takımları, banyo dolabınızın tamamlayıcı aksesuarları olarak kullanabilirsiniz.

 

Banyo aksesuarları kategorisinde yer alan sabunluk modelleri, duvara monte edilebilenler, lavabo kenarına yerleştirilen modeller ve dispanser modüller gibi geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Tabak altlık olarak da bilinen klasik modeller, çok sıra dışı tasarımlara sahip olabilmektedir. Payet detaylar ve taş dekorasyonlar ile süslenen sabunluk çeşitleri, yaşanılan ortama estetik bir dokunuş kazandırır. Banyo ve tuvalet gibi alanlarda bulunan mobilyaların, duvar ve seramik parçaların rengi ile uyumlu ürünler, ortamın şıklığını artırır. Farklı temasal tasarımlara sahip sabunlukları, dekoratif farklılıklar oluşturmak amacıyla da değerlendirebilirsiniz.

 

Klasik ürün yelpazesinin yanı sıra, manuel veya fotosel algılayıcı ile çalışan sıvı sabun ve sabun köpüğü dispanser modellerine de göz atabilirsiniz. Özellikle sabun köpüğü haznesi taşıyan dispanserler; lokanta, kafe ve ofis gibi kullanım sıklığının yoğun olduğu yerlerde daha çok tercih edilir. Sabunluk fiyatları; ürünün markasına, modeline, tasarımına ve fonksiyonel özelliklerine bağlı olarak değişebilmektedir. Gerok, CVS, Palex, Artema ve Agromak gibi ünlü markalara ait ürünlere, sayfa içinden ulaşabilir; ihtiyacınıza en uygun modelleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT