Toplam 82 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Sabunluk


Damla Jewel Sabunluk
Damla Jewel Sabunluk
Temin Edilemiyor
Sıvı Sabunluk 500ml Flosoft F032
Sıvı Sabunluk 500ml Flosoft F032
Sadece Mağazada
34,99 TL
Köpük Dispanseri 750ml Flosoft F091
Köpük Dispanseri 750ml Flosoft F091
Sadece Mağazada
119,90 TL
Sıvı Sabunluk HA028
Sıvı Sabunluk HA028
Temin Edilemiyor

En Uygun Fiyatlı Sabunluk Modelleri Tekzen'de!

Hijyenik yaşamın vazgeçilmezlerinden biri olan sabunlar; ev, ofis, spor salonları, tuvaletler gibi pek çok alanda kullanılır. Bu sabunların daha temiz ve sağlıklı koşullar içerisinde kullanılabilmeleri ihtiyacından doğan muhafaza sorununu ise sabunluklar çözer. Üstelik sabunlukların kullanım alanı sabunlar ile sınırlı kalmaz; bulaşık deterjanları, kremler ve losyonlar için de kullanım kolaylığı sunarlar. Çeşitli renkleri ve tasarımları ile sıvı veya katı formda her sabun için uygun bir saklama imkânı sağlayan sabunluk modellerine Tekzen ayrıcalığı ile ulaşabilir, en uygun sabunluk fiyatları ile kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Evlerin Tamamlayıcı Parçası: Sabunluklar

Artan dekorasyon merakı ile beraber mutfak, banyo gibi mekanlarda kullanılan sabunlukların da birbirinden farklı tasarımlara sahip modelleri üretilmeye başlamıştır. Bunun en büyük örneklerinden olan ve dilerseniz banyoda sıvı sabunluk olarak, dilerseniz mutfak sabunluğu veya deterjanlık olarak kullanabileceğiniz Tekzen Cam Sıvı Sabunluk - Muhtelif Renklerde ALM87023 çeşitleri capcanlı renkleriyle dekorasyonunuzun bütünleyici parçalarından biri olmayı başarıyor. banyo çöp kovaları , mutfakta tezgâh üstü süngerlik, fırçalık gibi diğer aksesuarlarınızla beraber kombinleyerek kullanabileceğiniz bu ürünler ile banyo ve mutfaklarınızda çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Banyoların Olmazsa Olmazı Sabunluk Modelleri

aynalı banyo setleri estetik birer obje olarak kullanabileceğiniz ve aynı zamanda işlevsel özellikte ürünleri bir arada sunarak dekorasyon işinizi kolaylaştırıyor. İçlerinde bulunan diş fırçalıkları , duvara monte katı sabunluklar, pamukluk tarzında aksesuarlarınızı koyabileceğiniz etajerler, havluluk , kapaklı kağıtlık gibi ürünler ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Duş batarya takımı içerisinde bulunan duş sabunluğu sayesinde ise duşakabin içerisinde de ayrı bir sabunluk kullanmanıza gerek kalmaz ve böylece birbiriyle uyumlu olan bu set aracılığı ile estetik bir banyoya sahip olursunuz.

Ekstra Hijyen Sağlayan Sabunluklar

Asıl amaçları hijyeni sağlamak olan sabunların, topluma açık alanlarda günde yüzlerce defa kullanılması gerekmektedir. Gün içerisinde bu kadar fazla insan tarafından kullanılacak olan el sabunlukları çeşitlerinin hijyen kurallarına uyması beklenemez. Bu durumda devreye giren sensörlü sıvı sabunluklar sayesinde iş yerleri, alışveriş merkezleri, restoranlar, okullar gibi çok fazla kişi tarafından kullanılan sabunlar için sağlığa uygun en iyi koşullar sağlanmış olur. İşlevsellikleri yönüyle çok büyük avantaj sağlayan bu ürünler özellikle yoğun müşteri trafiğine sahip işletmeler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Kolay temizlik imkanı da sunan bu sabunluk çeşitleri zaman tasarrufu sağlamasından dolayı da kullanıcıların beğenisini kazanır.

Sabunluk Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sabunluk seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ilk olarak nerede ve hangi kullanıma uygun olarak alınacağıdır. Örneğin banyonuz için alacağınız en uygun modellerden biri olan Artema Marin Sabunluk duvara monte edilen bir sabun altlığı olarak oldukça dekoratif ve işlevseldir. Mutfağınızda ise sıvı sabun veya bulaşık deterjanlarınız için kullanabileceğiniz porselen sabunlukları tercih edebilirsiniz. Diğer önemli bir nokta ise sabunlukların dekorasyonunuz ile sağlayıcı uyumdur. Bu doğrultuda, daha sade modeller olan plastik katı sabunluk modellerini tercih edebilirsiniz. Metal katı sabunluk çeşitleri ise yaşam alanlarına zarif bir dokunuş katar.. Daha şık ve klasik bir görünüm elde etmek isterseniz ise cam katı sabunluk seçenekleri idealdir.

Her Bütçeye ve Zevke Uygun Sabunluklar

Tekzen kalitesiyle beğenilere sunulan birbirinden çeşitli sıvı sabunluk modelleri, fonksiyonel özellikleri sayesinde tüm ihtiyaçları karşılamayı başarıyor. Fayans sabunluk çeşitleri gibi ürünlerle pratik kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, sabunluk parçalarından olan sıvı sabunluk pompası gibi aparatlar, ayrı olarak da satılarak herhangi bir sorun yaşanması durumunda eksikliği hemen gidermenizi sağlıyor. Banyolarınızda klozet fırçaları , çamaşır sepetleri gibi ürünler ile kombinleyerek kullanabileceğiniz tüm sabunluk modellerini siz de büyük bir rahatlıkla inceleyebilir, bütçenize en uygun tasarıma güvenle ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT