Toplam 205 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Banyo Çöp Kovaları


Gerek ihtiyaç gerekse dekoratif görünüm açısından kullanılan banyo çöp kovaları, her sezon farklı materyallerden dizayn edilerek beğeniye sunuluyor. Pratik kullanım olanağı sağlayan ürünler, farklı tasarımlarda ve farklı konseptlerde hazırlanıyor. Set halde ve tekli formda satışa sunulan modeller, banyonuzun ambiyansına da bütünlük sağlıyor. Siz de modern kova seçeneklerine göz atarak içerisinden zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik bir seçim yapabilirsiniz.


Son dönemlerde daha çok pedallı, bombe kapaklı, desenli ve WC fırçalı gibi ergonomik kullanım sunan modeller revaçta yer alıyor. Kategori içerisinde yer alan pedallı modeller, eğilerek veya kapak açarak çöp atma zorluğunu ortadan kaldırdıkları için sıklıkla tercih ediliyor. Üstelik yalın ve metalik malzemelerden üretildikleri için paspas, musluk takımı, banyo dolabı ve aynası diğer dekoratif ürünlerle de uyumlu bir şıklık sağlıyor. Bombe kapaklı ürünler, ağzı kapalı formda oldukları için evinizin estetik görüntüsünü tamamlamaya yardımcı oluyor. 


Çöp kovası takımları arasında desenli parçalar bir hayli geniş bir çeşitlilik oluşturuyor. Ürün gruplarında genellikle floral motif, asimetrik çizgi ve yazı baskıları gibi desenler göze çarpıyor.  WC fırçalı ürün grupları ise birinci kalite krom kaplamaları sayesinde uzun yıllar boyunca kararma yapmadan kullanım imkanı tanıyor. Sade bir çizgide döşenmiş eviniz için desenli modellere yönelebilir ve diğer aksesuar seçeneklerinizle birlikte dengeli bir dekoratif kombinasyon yakalayabilirsiniz. Nemden ve sudan etkilenmeyen kaliteli bir ürün seçimi için de metalik görünümlü çöp kovası ve fırçası seçeneklerini düşünebilirsiniz. 


Banyo çöpü modellerini Bora, Flora, Gerok, Modelsa ve Tekzen markaları arasından kolaylıkla seçebilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT