Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Banyo Çöp Kovaları

Banyonuzda kullandığınız banyo aksesuarlarının en önemli olanlarından birisi de banyo çöp kovasıdır. Çöp kovasının hem kullanışlı hem de banyonuzun stiline uygun olması çöp kovası seçerken göz önünde bulundurmanız gereken unsurlardandır. Metal çöp kovası en çok tercih edilen banyo kovası modellerindendir.

Banyo Dekorasyonuna Uygun Çöp Kovası Seçimi

Banyo dekorasyonunuza uygun çöp kovası tercihinizi zevkinize uygun olarak Tekzen'deki modeller arasından kolaylıkla seçebilirsiniz. Çöp kovası modelleri çok çeşitli olup banyolardaki kullanım rahatlığı açısından en çok tercih edilenleri pedallı çöp kovası modelleridir. Buhar ve suyla sürekli temas halindeki banyolarda kullanılacak çöp kovalarının paslanmaz çöp kovası modelleri arasından seçilmesi de önem taşıyan diğer faktördür.

Banyoda hijyen ve düzenin sağlanması için önemli bir parça olan çöp kovalarını seçerken hem kulllanışlı, hem de şık olmasına dikkat edilmelidir. Banyolarda kullanıldığı için pedal ile basmalı olanları daha uygun olmaktadır. Bunun yanında kullanacağınız çöp kovası çok büyük olmamalı daha küçük modeller seçilmelidir.

Çöp Kovası Seçiminde Malzeme Kalitesinin Önemi Nedir?

Çöp kovaları plastik, krom, metal, seramik gibi çeşitlerde olabilmektedir. Bu seçim yapılırken kullanışlı ve sağlam olması bir hayli önemlidir. Çöp kovasının uzun ömürlü olması için en büyük etken ise malzemesinin kalitesidir. Banyo kovası banyo gibi nemli ortamlarda kullanıldığı için seçimleri yapılırken daha fazla özen isteyen ürünlerdir.

Çöp kovaları banyoda kullanmaya elverişli değilse ya da yeterli kalitede değilse kullanılan poşet dışına çöpün sızması kötü kokuların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Seramik çöp kovası modelleri banyolarda en çok tercih edilen kullanışlı kovalardandır. Yapıldığı malzeme itibariyle banyoda kullanılması önerilen kovalardandır.

Çöp Kovasını Temizlerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çöp kovalarının temizliğinde dikkat edilmesi gereken en önemli şey çöplerin sıklıkla temizlenmesidir. Çöplerin birikmesi önlendiğinde kötü koku oluşumu da engellenmiş olur. Çöp kovasının poşetini sıklıkla değiştirmenize rağmen dikkat etmeniz gereken diğer şey ise kovayı yıkamanızdır. Çöp kutusundaki kokuları engellemek için sıklıkla yıkamanız gerekmektedir.

Çöp kovasını temizledikten sonra kullanacağınız koku giderici ürünler kovanın kötü kokularının giderilmesini ve güzel kokmasını sağlayacaktır. Banyonuzdaki nemlilik sebebiyle paslanma yapabilen kovalar değil de paslanmaz çöp kovası modelleri tercih etmelisiniz. Bu sayede pasın getirdiği kötü görüntüye maruz kalmamış, bakteri üretimini engellemiş olursunuz.

Çöp Kovası Fiyatları Nasıldır?

Çöp kutusu fiyatları kutunun markasına, yapıldığı malzemeye ve kalitesine göre farklılıklar göstermektedir. Renk ve desenlerine göre de farklılıklar olmaktadır. İhtiyacınız olan çöp kovasının modeline karar verdikten sonra kullanacağınız alana uygun kovayı bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle tercih edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT