Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Uzun & Kısa Musluklar


Tekzen mağazalarında Banyo kategorisi altında Batarya&Musluk bölümünde ihtiyaçlarınız doğrultusunda, her zevke ve bütçeye uygun uzun-kısa musluklar arasından aradığınız modeli seçebilirsiniz. Günümüzde kullanım alanlarının dışında dekorasyonun da bir parçası olması nedeniyle banyo aksesuarları büyük önem taşırken sizler de evleriniz için en doğru ürünü tercih edebilirsiniz. 


Artık banyo mobilyaları, seramikler ve banyo aksesuarları ile tam bir uyum içinde olan musluk modelleri dikkat çekiyor. Kullanım alanına göre kısa musluk ya da uzun musluk olarak üretilen tüm çeşitleri Tekzen Mağazalarında bulabilirsiniz. Elbette kalite ve sağlamlık açısından da dikkatle seçilmesi gereken bu ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.Kaliteli bir musluk seçtiğinizde uzun süre kullanacağınızı düşünerek zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun olanı satın almaya özellikle dikkat etmelisiniz. 


Banyo aksesuarları arasında en büyük önemi taşıyan ürünler de teknolojik gelişmelerden fazlaca nasibini alırken sizler de bu sunulan alternatifler arasından eviniz için en  uygun olanları seçebilirsiniz. Klasik tarzda olanlarının dışında modern çizgileri ile ön plana çıkan modellere de ulaşabilirsiniz. Kullanım amaçlarına göre farklı şekillerde dizayn edilen bu ürünleri banyo kategorisi altında rahatlıkla inceleyebilirsiniz.  Banyolarınızın bu olmazsa olmazı ürünler yeterince dikkatle seçildiğinde istediğiniz görseli yakalayabilirsiniz. Yine aç-kapa tarzı modeller ile kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz. Görsel olarak zevkinize hitap etmesi kadar kullanışlı ve işlevsel olanlarına yönelebilirsiniz.  


Her zevke ve ihtiyaca yönelik  Adel, Agromak, Artema, Eca, Tekzen, Punto,  gibi pek çok  farklı markaya ait ürün modellerinden banyolarınız için en uygun olanlarını seçebilirsiniz. Birbirinden farklı seçenekler arasından zevkiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, bütçenize en uygun olanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT