Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Klozet Setleri


Aradığınız Klozet Takımları Tekzen’ de

Hem kaliteli hem de şık tasarımların yer aldığı Tekzen’de aradığınız klozet takımlarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Kullanıma uygun farklı modellere yer verilmesi birçok kişinin ilgisini çeken ürünlerin bulunmasına sağlıyor. Tercih edebileceğiniz ürünler arasından isterseniz sadece tekli klozet modellerine yer verebilir, isterseniz de klozet takımlarıyla hem şık hem de modern bir tasarımdan yararlanabilirsiniz. Siz de kullanabileceğiniz en uygun modeller için Tekzen koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Klozet Takımı Modelleri ile Zarif Tasarımlar

Evinizde yaşam alanlarını daha şık hale getirmek için kendinize özel seçimler yapmanız gerekir. Bu anlamda klozet takımı modelleri de zevklere ve beklentilere göre farklı ürünler sunuyor. Bu alanda tercih edebileceğiniz ürünler arasında Kale ida alttan çıkışlı klozet seti tarzında ürünlerin yanı sıra birçok farklı modele de ulaşabilirsiniz. Klozet setleri, bir yandan kullanım açısından kolaylık sağlarken bir yandan da bulunduğu yerde dekorasyona uyum sağlayacak şekilde sunulması ile kullanıcıların tercihleri arasında yerini alıyor. Set olarak ürün seçimi yapmak istemediğiniz takdirde, sadece klozet rezervuar gibi ihtiyacınız olan parçaları da Tekzen’de rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Banyolarda Kullanışlı Tasarımlar Uygun Fiyatlarla Sunuluyor

Banyolar, evlerin en sık kullanılan alanlarından biridir. Bu sebeple doğru malzemenin kullanılmaması hem işlevsiz hem de maliyeti yükselten bir tercih olacaktır. Sağlamlığı ve ev bütçesine uygunluğu ile dikkat çeken Tekzen ürünleri sizlere geniş bir yelpaze halinde sunuluyor. Bir yandan uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz duvara sıfır klozet modelleri banyoda daha fazla alan elde etmenize de yardımcı olacaktır. Tercih edebileceğiniz bu tasarımlarda arkadan çıkışlı klozet ya da ova klozet rezervuar şeklinde kullanımınıza en uygun olacak ürünler de sunuluyor.

Modern ve Ergonomik Tasarımı ile Asma Klozet Modelleri

Son yıllarda birçok kullanıcı daha şık bir görüntüye sahip olması nedeniyle asma klozet tasarımlarına öncelik veriyor. Bolca tercih edilen bu ürünler, gömme rezervuar ve aksesuarları ile kullanıcının rahat edeceği tasarımlar arasında yer alıyor. Modern bir yapıya sahip olan tuvalet modelleri sadece kullanım için değil alan dekorasyonunu tamamlamak için de tercih ediliyor. Yeni bir ev hazırladığınızda siz de asma klozet ya da kanalsız klozet gibi isteğinize göre uygun banyo aksesuarları tasarımları kullanabilirsiniz.

Klasik Tuvalet Modelleri ve Özellikleri

Klasik tuvalet olarak da bilinen alafranga tuvalet modelleri tıpkı klozet modelleri gibi sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bu tarz ürünlerde özellikle kaliteli malzemelerin tercih edilmesi gerekmektedir. Kolay temizlenebilen ve çabuk yıpranmayan malzemeler klasik tuvaletler için vazgeçilmezdir. Özellikle umumi kullanıma açık olan yerler için tasarlanan ürünlerde hela taş ve pisuvarlar daha kaliteli malzemelerle hazırlanmalıdır. Tuvalet modelleri kullanım yerine göre uygun malzemeler ile tercih edildiğinde uzun ömürlü ve kolay temizlenebilen ürünler haline gelmektedir.

Banyolarınızı Şık Lavabo Setleri ile Güzelleştirin

Banyonuzun zarif bir tasarıma sahip olması hem ferah bir görüntü oluşması hem de kullanım açısından banyonun daha elverişli hale gelmesini sağlıyor. Bu amaçla tercih edebileceğiniz klozet lavabo setleri ve çeşitli aksesuarlar banyo dekorasyonunuzu tamamladığı gibi benzersiz bir kullanım kolaylığı da sunuyor. Çeşitli boy ve tasarımlardaki lavabo setleri fazladan alan sağladığı gibi rahat temizlenebilen yapıları ile hijyenik bir ortamın da önünü açıyor. 

Küçük Banyolar İçin Uygun Çözümler Tekzen’de

Küçük banyoları daha kullanışlı hale getirmek için tercih edebileceğiniz banyo mobilyası modellerini de Tekzen koleksiyonlarında görebilirsiniz. Banyodaki her türlü alanı en ideal şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak bu ürünler alandan tasarruf etmenize yardımcı olacak. Çok fonksiyonlu klozet seti veya banyonuza şıklık katacak batarya musluk gibi özgün tasarımlar uygun fiyat aralıklarıyla Tekzen tarafından beğeninize sunuluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT