Toplam 92 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Duş Setleri


Batarya & Musluk kategorisi altında sunulan Duş setleri modelleri; klasik ürünlerin yanı sıra modern tasarımlar taşıyan çok fonksiyonlu ürünler de sunuyor. Farklı markaların değişik modelleri taşıdıkları özellikler ile ilgi çekiyor. Artema, Sensio, Hydromix gibi bilinen markalara ait ürünler; kaliteleri, estetik duruşları ve işlevsellikleriyle de tercih ediliyor.

 

Duş seti adaptörleri değişik yapılarıyla hem işlevsellikte hem de tasarımlarıyla farklılık sunuyor. 3 Fonksiyonlu, 8 fonksiyonlu gibi farklı sayıda işlev sunan ürünler, değişik basınçlarda ve genişliklerde su akışını sağlayarak vücuda masaj imkanı sunuyor. Duş masaj setleri ve duş setleri vücuda terapi etkisi sunarak vücutta kan dolaşımını hızlandırıyor, yorgunluğu ve stresi daha kolay atabilmenizi sağlıyor.

 

Duş takım setleri sergiledikleri tarzlarına göre; tepe, robot, mafsallı, sürgülü, sürgülü - mafsallı yapılar sergiliyor. Duş seti özellikleri de ürünlerin tarzlarına göre farklılık gösteriyor. Tepe modelli ürünler suyun sabit şekilde yukarıdan başa akmasını sağlarken, sürgülü sistemler duş başlığının boya göre ayarlanmasına imkan tanıyor. Robot sistemler ise hem sabit tepe hem sürgülü ayarlı duş başlıklarını bir arada sunarak farklı kullanım imkanları tanıyor. Duş seti parçaları modellere göre; duş başlığı, duş seti hortumu, duş seti borusu ve  sabitleme aparatından oluşuyor.

 

Duş seti banyo aksesuarları ve batarya setleri, farklı modellerle birçok ihtiyaca birden cevap veriyor. Duşakabinden jakuziye farklı ortamlarda kullanıma uygun üretilen duş setleri, sundukları modellerle de banyolara zenginlik kazandırıyor. İnce delikler içeren su tasarruflu duş başlıkları ile duş alırken suyu ekonomik şekilde harcamanıza imkan sağlanıyor.

 

Paslanmaz çelik kromaj boru ve krom yüzeyli duş başlıkları, düşük basınçta bile mükemmel su akışı sağlayan montajı kolay ürünler ile kaliteyi arayanlara pratik çözümler sunarken, plastik duş başlıkları daha hafif ve ekonomik modeller arayanların ilgisini çekiyor.  Duş setleri Tekzen farkıyla beğeninize sunuluyor, beğendiğiniz modeli alarak duş almayı daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT