Toplam 31 üründen, 1-31 arası gösteriliyor.

Duş Setleri


Econ Askılı Duş Seti
Econ Askılı Duş Seti
Temin Edilemiyor

Birbirinden Kaliteli Duş Seti ve Duş Takımları Tekzen'de!

İçerisinde duş başlığı, hortumu, direği ve askısının beraber yer aldığı setler olan duş takımları, banyolarda bulunan işlevsel ürünler arasında yer alıyor. Kare ya da yuvarlak formlu modellerden, masaj özellikli duş fıskiyesine kadar çeşit çeşit ürün, banyoların havasını değiştiriyor. Krom kaplamalı sürgüsü, paslanmaz çelikten duş borusu ve açılı döndürülebilir tepe duşuyla Temarain duş kolonu, Tekzen duş seti kategorisindeki beğenilen ürünler arasında. Tema duş seti ise üç fonksiyonlu fıskiyesiyle banyo yaparken suyun tazyikini ayarlayabilmenize olanak tanıyor. Çift kenetli örgülü duş hortumu sayesinde de banyolar estetik bir görünüme kavuşuyor. Kısacası Tekzen’de yer alan yüzlerce ürün arasından seçeceğiniz duş setleri ile banyolardaki işlevselliğe estetik katmak mümkün.

Duş Seti Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Duş seti seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar arasında öncelikle duş başlığının sabit mi yoksa çıkartılabilir mi olacağına karar verilmesi gelir. Buna göre duş seti; ankastre, maşraflı ve sürgülü olmak üzere üçe ayrılır. Ankastre modelde hareket etmeyen duş başlıkları, sürgülü setlerde kişinin boyuna göre ayarlanabilen bir mekanizma üzerinde yer alır. Maşraflı duş seti ise banyo bataryası üzerinde bir duş hortumu, duş başlığı ve o başlığı duvara asmaya yarayan bir aparat ile satılır. Duş seti seçerken, duş fıskiyesi ürününün masaj özellikli olup olmadığına da dikkat etmek gerekir. Duş başlığında farklı bölümleri yer alan bazı duş setleri, istenildiğinde suyun tazyik ayarını değiştirerek masaj yapma özelliğine sahiptir.

Duş Başlıkları Nasıl Temizlenir?

Duş başlığının temiz olması, banyo keyfi ve kalitesi için önemli bir iştir. Bunun için gerekli ürünler bir çift banyo eldiveni, kireç sökücü bir temizlik deterjanı ve sert bir fırça. Kireç sökücü deterjanın üzerindeki talimatlar doğrultusunda ürünü duş başlığına uygulayın. Bir süre bekleyin. Sonrasında dökülmeye başlayan kireçleri fırça yardımıyla giderin. Son olarak duşu açın ve başlığı durulayın. Ayrıca başlık üzerinde pas lekeleri de varsa kir ve pas sökücü güçlü bir deterjan kullanarak ürünü ikinci defa temizleyebilirsiniz.

Duş Başlığı Seti Montajının Püf Noktaları

Yeni bir banyo duş seti satın aldığınızda, montajı konusundaki püf noktalarına dikkat edildiğinde ürünün kurulumunu yapmak oldukça kolaydır. İlk olarak bilinmesi gereken, ankastre duş setlerinde su akışı dış taraftaki hortum aracılığıyla gerçekleşmediği için bu tip bir setin kurulumu uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Bunun dışında bir duş başlığı seti kurulumu için öncelikle hortumdan başlamak gerekir. Hortumu banyo bataryasındaki contaya çevirerek takın. Hortumun diğer ucu da duş başlığına takılmalı. Eğer sürgülü bir set kullanıyorsanız ürünün gövdesini, paket içinden çıkan montaj malzemelerini kullanarak duvara sabitleyebilirsiniz.

Eviye Bataryası Nasıl Değiştirilir?

Bu işi yapmadan önceki ilk adım eve gelen suyun vanadan kapatılması olacaktır. Sonrasında bataryanın volanı sağ ya da sol tarafa gelecek şekilde bataryayı eviyeye yerleştirin. Bağlantı hortumlarının, suyun akışının rahatlığı adına eviyenin altında yeterince esnek durduğundan emin olun. Tüm bağlantılar yapıldığında eviye bataryası sağlamlığını ölçmek için vidaları kontrol edin. Son olarak su vanadan açılıp su akışı kontrolü de yapıldığında montaj işlemi sorunsuz biçimde tamamlanmış demektir.

Bu Ürünlerle Sudan Tasarruf Edin

Evlerde suyun kullanıldığı iki alan olan banyo ve mutfaklarda kullanılan su tasarruf seti ürünleri, aile ekonomisine katkıda bulunur. Bu yenilikçi ürünler arasında yer alan su tasarruflu Tekzen duş başlığı, bünyesine entegre edilmiş akış düzenleyici sayesinde basınç dengeleme sağlar. Aynı şekilde benzer özelliklere sahip bir diğer batarya musluk başlığı, döner mafsalıyla tüm mutfak eviyesini kapsayan akış imkânı sağladığı için kullanılan su miktarını minimize etmeye yardımcı olur. Siz de su tasarruflu banyo fıskiyesi ürününden, sağlam ve şık duş seti ürünlerine kadar aradığınız ne varsa Tekzen üzerinden en avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT