Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

En Kaliteli Mutfak ve Banyo Lavabo Sifonları Tekzen'de!

Mutfak ve banyo lavabolarında akan suyun gidere iletilebilmesi için lavabo sifonu kullanılır. Atık suların akışını kolay hale getirir ve lavabo tıkanıklıklarının önüne geçer. Lavaboda kullanılan su ile atık su arasında bağlantı kurmak için özel olarak tasarlanmıştır. Yalnızca evlerdeki lavabolarda değil, işyerlerinde ve lavabo bulunan her yerde kullanıma uygundur. Kullanımı ve kurulumu basit olduğu için rahatlıkla monte edilebilir. "evye sifonu" olarak da bilinir ve Tekzen sizlere oldukça kaliteli seçenekler sunar.

Lavabo Sifonu Çeşitleri

Mutfak lavabo gider borusu çeşitleri üretildikleri materyale göre farklı gruplara ayrılır. Genellikle plastikten üretilen bu sifonlar esnek ve uzun ömürlüdür. Ayrıca krom ya da benzeri metalden üretilen lavabo sifonları da bulunur. Daha şık göründükleri için sıklıkla tercih edilir. "flexi hortumlar" arasından ihtiyacınıza uygun olanı tercih ederek işlevsel özelliklere sahip olabilirsiniz. Mutfak ve banyo için sifon modelleri, körüklü veya borulu olmak üzere ikiye ayrılır. Körüklü olanlar su akışını kolaylaştırdığı gibi koku oluşumunu da etkili bir şekilde önler. U borusuna sahip lavabo boruları ise U şeklinde bir boruya sahiptir. Bu boru içinde su birikir ve gider borusundan kötü koku gelmesini önler. "yer sifonları" banyo ve mutfağınızda kötü kokuları önlemek için tercih edebileceğiniz ürünlerdendir.

Lavabo Sifonu Önerileri

"Lavabo Evye Sifonu Körüklü" model oldukça sık tercih edilir; çünkü pratik özelliklere sahiptir. Körüklü olduğu için kolayca uzayıp kısalabilir. Ayrıca dilediğiniz şekli de verebilirsiniz. Antiseptik özelliği ile temiz ve hijyenik bir kullanım imkanı sunar. Koku yapmaz ve tıkanmaz özelliğiyle oldukça işlevlidir. Bol su boşaltabilir ve kolayca temizlenebilir. Sahip olduğu bu özellikler ile lavabo giderleri arasında oldukça kaliteli bir seçenektir. "Agromak Körüklü Lavabo Sifonu" da kaliteli özellikleriyle ön plana çıkar. Hem bulaşık hem de çamaşır çıkışlı olduğu için farklı ihtiyaçlara hitap eder. Geniş kullanım alanı ile lavabo hortumu gereksiniminizi ideal şekilde karşılar.

Lavabo Sifonu Seçimi

Lavabo altı sifonu seçerken borunun lavabonuzla tam uyumlu olduğundan emin olmalısınız. Taşmalı lavabolarda özel bir bölüm bulunduğundan, böyle bir lavaboya sahipseniz özel tasarlanan sifonları tercih etmelisiniz. Hem işlevli hem de şık bir kullanım istiyorsanız, metal modelleri tercih edebilirsiniz. "flexi borular" ile birlikte banyonuzun tesisat ihtiyacını kaliteli bir şekilde karşılayabilirsiniz. Eğer banyo ve mutfağınızda kötü koku oluşmasını istemiyorsanız, lavabo sifonu körüklü veya U boru şeklinde olanları tercih etmelisiniz. Daha kullanışlı bir model arıyorsanız, basmalı olanlara göz atabilirsiniz. Mutfak, banyo ve tuvalet altyapı tesisatınızda vakum sistemi uygulamaları için "pvp borular" kullanabilirsiniz.

Lavabo Sifonlarının Kullanımı

Koku önleyici lavabo sifonu kullanılırken tıpa ve süzgeçlere de gerek duyulur. Lavabonun kapatılması gereken durumlarda tıpalar önemli işlevlere sahiptir. Lavabonun içine başka bir madde kaçmaması için ise süzgeçler kullanılır. "uzatma hortumları" ile banyo ve mutfak giderlerinize rahatlıkla kurulum yapabilirsiniz. Taslı özelliğe sahip lavabo sifonları alt kısımda özel bir alana sahiptir. Böylece daha kolay bir şekilde temizlenebilir. Tas kısmı açılarak tüm kirler ve pislikler çıkarılabilir. Mutfak lavabo borusu olarak ihtiyacınıza uygun sifon modelini tercih edebilirsiniz. "fittings malzemeler" aracılığıyla ise boruları birbirine kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Lavabo Sifonları

Lavabo sifonları oldukça fazla çeşide sahip olduğu için fiyat açısından da farklı seçenekler sunar. Böylece her bütçeye uygun bir seçenek bulunur ve herkesin bu ihtiyacını karşılar. Körüklü, U borulu ya da basmalı lavabo sifonları arasından ihtiyacınıza, kullanım alanınıza ve bütçenize uygun seçim yapabilirsiniz. Basmalı olan modeller, diğerlerine göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Ayrıca üretimde kullanılan materyaller de fiyatları belirlemede etkilidir. Metal modeller daha şık görünür ve oldukça işlevlidir. Bu da fiyatlarının yüksek olmasının sebepleri arasındadır. Tesisatta kullanacağınız "vanalar" gibi daha pek çok ihtiyacınız Tekzen’de sizleri bekliyor!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT