Toplam 20 üründen, 1-20 arası gösteriliyor.

Banyo için gerekli olan her şeyi bulabileceğiniz kategorinin bir alt bölümü olan banyo aksesuarları aradığınız tüm dekoratif ve hayatınıza pratiklik kazandıracak ürünleri sizlere sunuyor. Bu bölümün önemli bir parçasını ise köşe rafı türündeki ürünler oluşturuyor. Böylece hem banyonuzdaki eşyalar ya da kozmetik ürünler belirli kategoriler şeklinde bir araya geliyor hem de görünümüne katkıda bulunuyorsunuz. Şampuanlık, havluluk, banyo süngeri rafı, diş fırçalık, sabunluk gibi birçok farklı ihtiyaca yönelik seçeneği bu bölümde bulabilirsiniz. 


Köşe rafı modelleri arasında üretimde kullanılan materyal ve kat sayısı gibi yönlerden farklılık gösteren seçenekler bulunabiliyor. Altın, krom, alüminyum,metal ya da tekli, ikili, üçlü gibi tercihler içinden isteğinize ve talebinize uyum sağlayanları rahatlıkla bulabilirsiniz. Şampuan ve benzeri ürünler için tasarlanmış köşe rafı ünitesi banyo için vazgeçilmez bir unsur olarak ön plana çıkıyor. Bununla beraber duvar rafı ya da iki veya üç katlı set halindeki rafları da tercih ederek satın alabilirsiniz. Ayrıca diş fırçalık ve sabunluğu bir araya getiren sıradışı ve pratik kullanım yaratan tasarımlar da burada karşınıza çıkabiliyor. Tüm raf çeşitleri banyonuzda daha fazla alan yaratabilmenize ve her kozmetik ürünün ve diğer eşyaların düzgün durumda tutulmasına yardımcı oluyor. 


Bu bölümdeki ürünlerde oval yapılı, bambu, tel tasarımlı gibi klasik modellerin yanında dekorasyona alternatif bir katkı sağlayacak raflara da rastlayabilirsiniz. Kalp desenli ve renkli tasarımlar ile banyonuza daha canlı ve keyifli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tekzen'in kendi üretimi olan modeller yanında diğer markaların kaliteli raflarını da bu bölümde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT