Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Flexi Hortumlar Kategorisinin Çok Satanları

Banyo tesisat malzemeleri alt kategorisinde yer alan bu bölümde, ev, ofis ya da binaların su tesisat döşemelerinde kullanılan çok çeşitli flexi hortum modellerini bulabilirsiniz. Bunlara ilaveten bulabileceğiniz ürünler arasında farklı uzunluk ve genişlikte batarya bağlantı çeşitleri, hortumlu ya da perlatörlü olmak üzere kısa ve uzun taharet boruları da yer alıyor. Agromak, Er-Ay, Hobisan, Tekzen, Yapıcılar ve Yeni Özel marka imzasını taşıyan bu ürünleri kalite güvencesi ile rahatlıkla temin edebilirsiniz. Profesyonel ya da amatör olarak tesisat bakım ve tamir işlerinde görev alan her bireyin bakım çantasında olmazsa olmaz malzemeler arasında yerini alıyor.


Mutfak, banyo ve tuvalet başta olmak üzere tüm su giriş ve çıkışı olan aletlerde benzer işlevde kullanılan flexi hortumlar, uzunluklarına göre farklılık gösteriyor. 20, 30, 40, 50 cm’lik kısa modelleri yanında 100 cm’ye kadar daha uzun olanları da bulunabiliyor. Ürünler iç ve dış katman olmak üzere iki kısımdan oluştuğu ve her katmanın farlı üretim malzemelerinden üretildiği görülüyor. İç katmanı su geçirmez plastik materyalden dış kısmı ise kıvrılmalara ve ezilmelere karşı çelik materyalden üretildiği için su kaçaklarına sızdırmalara karşı beklenmedik kazalar iki bariyerle önlenmiş oluyor.


Ayrıca, lavabo, çamaşır ya da bulaşık makinelerinde kirli su çıkısını sağlayan plastik hortum modelleri arasında 3 metrelik ya da körüklü uzun makine tahliye hortumu modellerini bulabilir, uzunluğu sayesinde özellikle klima su tahliyesinde mesafe avantajı yakalayabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü Tekzen kalitesi ve güvencesi altında temin edebilir, sepetinize ekleyerek vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT