Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Flexi Hortumlar


Flex Hortum Çelik 1/2 1/2 30 cm
Flex Hortum Çelik 1/2 1/2 30 cm
Sadece Mağazada
26,99 TL
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 50 cm
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 50 cm
Sadece Mağazada
29,99 TL
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 40 cm
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 40 cm
Sadece Mağazada
27,99 TL
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 70 cm
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 70 cm
Sadece Mağazada
34,99 TL
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 100 cm
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 100 cm
Sadece Mağazada
44,99 TL
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 90 cm
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 90 cm
Sadece Mağazada
39,99 TL

En Dayanıklı Flex Hortum Çeşitleri Tekzen’de!

Esnek hortum olarak da bilinen fleksi hortum, en dayanıklı çeşitleri ile Tekzen’de sizlerle buluşur. Bu ürünler; buhar ve hava gibi gaz halindeki sıvılar ile birlikte su, kimyasallar ve yağlar gibi diğer sıvılar da dahil olmak üzere çeşitli sıvıları aktarmak amacıyla kullanılır. Banyo tesisat malzemeleri içerisinde önemli bir role sahiptir. Yaşam alanlarınızın su tesisat döşemelerinde kullanılan bu ürünleri farklı marka, boyut ve özelliklerine göre değişkenlik gösteren model seçenekleri ile hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Flex Hortum Kullanım Alanları Nelerdir?

Flex su hortumu, günlük yaşamda evinizdeki kombilerden iş yerinizdeki sayaçlara kadar birçok alanda karşınıza çıkan ürünlerden biridir. Kombi, ocak, sayaç, musluk, armatür, dekoratif iç mekan gaz tesisatları başta olmak üzere geniş bir kullanım alanına sahip olan flexi borular; güvenli bir deneyimi beraberinde getirir. Su tesisatları, kazanlar ve Güneş enerji sistemlerinin olmazsa olmazı bir role sahip olan bu ürünler akışkan taşıma ve iletme görevini yerine getirir. Otomotiv sanayi, gemi inşası, gıda, ısıtma havalandırma sistemleri, demir çelik sanayi, her türlü akışkan transferi ve depo ve tank bağlantıları; en yaygın uygulama alanlarıdır.

Avantajlı Bir Kullanım Sunan Flex Hortum Özellikleri

Flex bağlantı hortumu, avantajlı bir kullanım sunan özelliklere sahiptir. Sıcaklık ve basınca karşı dayanıklı olması ile ön plana çıkan bu ürünler; ideal esneklik, basınç ve titreşim direncine sahiptir. Esnek yapısı sayesinde beraberinde getirdiği montaj kolaylığı, taharet musluğu hortum gibi esneklik gerektiren alanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Korozif ortamlara karşı da uzun ömürlü bir deneyim sunan bu ürünler; fittings malzemeleri ile birlikte sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. İstenen ölçülerde rahatlıkla kesilebilir olma özellikleri ise klozet hortumu gibi özel ölçü gerektiren alanlar için avantaj sağlar.

Her İhtiyaca Uygun Flex Hortum Modelleri

Vanalar ve diğer tesisat malzemelerinde olduğu gibi flex hortumlarında da her ihtiyaca uygun model seçenekleri mevcuttur. Flex Hortum Çelik 1/2 1/2 30 cm seçeneği, farklı kullanım alanlarına hitap eden esnek bir model olarak karşınıza çıkar. Met Metal Körüklü Makina Tahliye Hortumu 3m seçeneği ise körüklü makine tahliye hortumu arayanların tercihi olur. Makine tahliye hortumu modellerinin yanı sıra örgülü ve örgüsüz çeşitler de bulunur. Su tasarruf setleri ve diğer tesisat setlerinin kurulumunda ihtiyacınız olacak daha birçok model için doğru adrestesiniz.

Flex Hortum Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Batarya flex hortum seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Bunların başında flex hortum ölçüleri gelir. Farklı ölçü seçenekleri ile sizlere sunulan bu ürünleri seçerken kullanacağınız alanın ihtiyaçlarına uygun bir ölçü belirlemeniz gerekir. Lavabo spiral hortumu seçiyorsanız daha küçük ölçülere yönelmeniz gerekebilir. Termosifon hortumu için ise daha uzun modeller seçmeniz tavsiye edilir. İster termosifon ister lavabo flex hortum arıyor olun farklı model seçimlerinizi kullanım alanınızın ihtiyaçlarına göre yapmalısınız. Dilerseniz sonradan alacağınız batarya bağlantı hortumu uzatma ürünleri ile hortumunuzu uygun uzunluğa getirebilirsiniz.

Aradığınız Flex Hortumlar Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Banyonuzda çamaşır makinenizin arkasında, mutfakta ocağınızın altında ve yaşam alanlarınızın daha birçok köşesinde görebileceğiniz flex hortumlar; sağlam yapıları ile taşıma ve iletme görevlerini başarılı bir şekilde yerine getirirler. Uzatma hortumlar ile birlikte kullanılabilen bu ürünler, geniş yelpazesiyle dikkat çeker. Lavabo sifonları ve abo sifonlar gibi tesisat yapıları ile kullanacağınız modelleri farklıdır. Bu durumlar için sifon hortum modellerine yönelmeniz gerekir. Flex hortumların modellerini ya da yer sifonları seçeneklerini yakından inceleyerek daha fazla bilgiye sahip olmak ve uygun fiyat avantajlarını yakalamak için doğru adresiniz Tekzen!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT