Toplam 20 üründen, 1-20 arası gösteriliyor.

Taharet ve Çamaşır Musluk Modelleri

Taharet musluğu, klozetlerde su akışını sağlayan musluk çeşididir. Klasik ve aç kapa modelleri bulunur. Klozet musluğu olarak da kullanılabilecek ara musluklar ve filtreli ara musluklarla, makineler için su akışını sağlayan çamaşır muslukları bu kategori içinde yer alır.

Kullanım Alanına Uygun Musluk Seçimi Nasıl Olmalı?

Tekzen gibi büyük bir yapı markette tesisat malzemelerinin tümü bulunur. Ara musluk çeşitlerinde kullanılacak alana göre; fiyat, kalite, malzeme ve tasarım odaklı bir ürün ve model araştırması yapılabilir. Farklı markaların bu kategori altında üretmiş olduğu şık, kaliteli ve tasarım harikası yüzlerce çeşit üründen seçim yapılabilir. Servis ağı da bu seçimde öne çıkan bir kriterdir.

Musluk seçerken; kullanım kolaylığı, sızdırmazlığı, paslanmayan ve kolay temizlenebilir bir malzemeden yapılmış olması, uzun süreli dayanıklılık için filtreli olması, tasarımının banyo dekorasyonuna uyumu gibi değerlendirilmesi gereken bazı kriterlerden yararlanılmalı. Ara musluklarda krom, nikel ve paslanmaz çelik malzemeler tercih edilmelidir.

Musluk Nasıl Temizlenir ve Parlatılır?

Musluklar; krom, nikel, altın gibi hassas malzemelerden üretildiği için, ağır kimyasallar içeren temizlik ürünleriyle yıpratılmamalıdır. Basit bir yüzey temizleyici ya da doğal malzemeler, su ve sabun kullanmak tercih edilmelidir. Yumuşak bir sünger kullanımı aşınmayı önler. Yapı marketlerde satılan her malzemeye uygun, armatürlere zarar vermeyecek özel temizleme araçlarından faydalanmak, klozet musluğu kireç temizliğinde ve parlatma aşamasında profesyonel bir sonuca götürecektir.

Profesyonel ürünleri kullanırken direkt ürüne uygulama yapmamalı, yumuşak bir bez yardımıyla temizlenmedir. Musluklarda filtre temizliği de önem taşımaktadır. Özellikle kireçli sular ve bina tesisatının yol açtığı sorunlardan kaynaklı filtre tıkanmaları periyodik olarak giderilmeli, aşınma varsa değiştirilmelidir.

Batarya ve Musluklarda Garanti ve Servis Hizmeti

Yapı marketlerde birçok markanın üretmiş olduğu kaliteli batarya ve musluklar bir arada bulunur. Üreticiler, ürünlerini piyasaya konumlandırırken, aynı zamanda müşteri memnuniyeti çerçevesinde geniş hizmet ağı da sunarlar. Marketler de bu hizmet ağı ile iş birliği içinde çalışarak, müşterinin ürün ile mükemmel bir deneyim yaşaması için profesyonel şekilde hareket ederler.

Artema, en kaliteli ve servis ağı en geniş üreticilerdendir. Tasarım açısından da geniş bir portföyü içerir. Satın alınan ürün, garanti kapsamında herhangi bir sorun yaşanması durumunda yaygın servis ağıyla ürününüz garanti kapsamı çerçevesinde onarılır ya da değiştirilir. Bu kategoride ürün üreten markalar genellikle bu şekilde çalışır.

Batarya ve Musluk Modelleri

Batarya ve musluklar kullanım alanlarına göre; banyo, mutfak ve lavabo bataryası olarak ayrılır. Ara musluklar ve çamaşır muslukları makine bağlantılarını yapmak, kullanım amaçlarını çoğaltmak için banyo ve mutfaklarda kullanılır. Dokunmatik, sürgülü, kuğu, termostatik, duvardan çıkışlı gibi modelleriyle çeşitlilik arz eder.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT