Toplam 37 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Taharet & Çamaşır Muslukları


Taharet & Çamaşır Muslukları

Kategorimizde yer alan ürünler arasında sağlam ve dayanıklı taharet musluklarını ve çamaşır makinesi musluklarını bulabilirsiniz. Ara musluk olarak bilinen bu ürünler, banyo ve mutfakların küçük kurtarıcılarıdır. Ara musluklar, evlerde ve iş yerlerinde temiz suyun ve kirli suyun, su tesisatı boyunca birbirine karışmasını önlemek için kullanılır. Tek çıkışlı ara musluk modelleri ve çift çıkışlı ara musluk modelleri arasından ihtiyacınız olanı tercih edebilirsiniz. 


Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi suyla çalışan elektrikli aletlere suyu sağlayan musluklar ara musluklardır. Evinizdeki işlerinizin aksamaması için çamaşırlarınızın ve bulaşıklarınızın düzenli yıkanması gerekmektedir. Çamaşır muslukları da bu noktada son derece önemli bir göreve sahiptir. Çamaşır muslukları ve taharet muslukları çeşitleri arasında filtreli olanlar bulunmaktadır. Ara musluklar, su tesisatı boyunca birbirine karışmasını engelleme görevi gördüğü için, su tesisatında bir arızalanma olduğunda zararlı partiküller temiz suya karışabilir. Filtreli ara musluklardan tercih ederek hem banyoda hem de mutfakta temiz su sağlayabilirsiniz. 


Taharet çamaşır muslukları, tuvaletlerde beden hijyenini sağlamak için son derece önemli bir göreve sahiptir. Sağlığınızı korumak için temiz su sağlayan ve düzgün çalışan taharet musluğuna ihtiyacınız vardır. Çamaşır musluğu ve taharet musluğu alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, koku yapmayan ürünleri tercih etmektir. Artema, ECA, Tema gibi çeşitli markalar tarafından koku yapmayan, sağlam ve dayanıklı taharet musluğu ve çamaşır musluğu çeşitleri üretilmektedir. Taharet muslukları arasında spiralli olanlar ve aç kapa özelliğine sahip olanlar bulunduğu gibi; yuvarlak, kare veya ankastre gibi çeşitli tasarımlara sahip olanlar da bulunmaktadır. Banyonuzdaki ve mutfağınızdaki bataryaları daha şık ve modern olanlarla değiştirmek isterseniz batarya ve musluk kategorisine göz atmayı unutmayın. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT