Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

En İyi Menfez Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen'de!

Menfez, hava giriş çıkışını istenen yönde mümkün kılan ve aralıklı geçişleriyle havalandırma dışında giriş çıkış olmasını engelleyen kapaktır. Menfezler genellikle tuvalet, banyo gibi alanların havalandırılması için kullanılır. Menfezlerin açılır kapanır tasarımları ile hava geçişi istenildiği zaman kolaylıkla durdurulabiliyor. Ayrıca hava akış miktarını katlanır kanatlar yardımıyla kontrol etmek mümkün. Tekzen’de ürünlerin boyut, kanat aralıkları ve kanat boyutları gibi açılardan farklı seçenekleri bulunuyor. Havalandırma ihtiyacına ve menfez alanına uygun boyutlarda seçim yapılabilir. Yapıştırma veya vidalama ile montaj edilebilen ürünler, delikli filtre yapısı ile haşerelerin girişlerine engel oluyor. Temmenfez alüminyum menfez yüzeysel yapıştırma 30X30 cm montaja hazır bir şekilde ve arkasında tel sineklik ile bulunmaktadır.

Yaşam Alanınızı Menfez ile Güvenli Hale Getirin

Menfez, havalandırma işleminin en güvenli ve en kontrollü yoludur. Banyo, lavabo ve tuvalet alanlarında ideal bir havalandırma sağlanabilir. Ürünün haşere girişlerini önlemesinin yanı sıra çocuklar ve ev hayvanları için de güvenlik sağlaması önemli bir tercih nedenidir. Menfez modelleri farklı ölçülerle her banyo ve tuvalet için uygun seçenekler sunuyor. Ayrıca kapalı ortamlarda da duvar ve tavan menfezi kullanılarak kirli havanın çıkması ve temiz havanın girişi sağlanmaktadır. Montaj yöntemi açısından yapıştırılabilir, vidalanabilir alternatiflerin yanı sıra hem yapıştırılabilir hem de vidalanabilir modeller mevcuttur. Gama havalandırma menfezi 50x28 cm iki montaj yöntemini de kapsıyor. Ayrıca ürünlerin montajı oldukça basit ve ergonomik tasarım dolayısıyla tüm yapılara tadilat gerekmeden uyum sağlıyor. Mat, krom ve açık sarı renkleri ile dekorasyona uygun seçim yapabilmek mümkün. Kanatların kolayca açılıp kapatılabilmesiyle yaşam alanlarını daha güvenli ve ferah hale getirebilmek mümkün oluyor. Kanat aralığı ve kanat sayısına göre hava akışı azaltılabilir veya artırılabilir. Kanatların basit kontrolü ile hava akışına yön verilebilir. Kaliteli ABS malzeme ile üretilen modeller kimyasal maddelerden etkilenmez, sararma veya bozulma oluşturmaz. Ayrıca Tekzen menfez modelleri kolay temizlenebilmesi ve antibakteriyel özelliği ile hijyen ve temizlik konusunda ideal bir kullanım deneyimi sunar.

Tekzen Menfezler Kolay Montaj ve Ergonomik Kullanım Sunar

Hava sirkülasyonunu sağlamada kullanılan menfez çeşitleri pratik ve kolay montaj edilebilmeleri ile memnuniyet veriyor. Tercihe göre montaj uygulaması vidalama veya yapıştırma ile yapılabilir. Ergonomik tasarımı ile rahat bir kullanım sağlarken aynı zamanda ürünün kullanılacağı alana da kolaylıkla uyar. Havalandırma alanındaki boşluğa uygun boyutlarda ürünler tercih edilerek daha verimli bir kullanım sağlanabilir. Menfez modelleri arkasında haşerelerin geçişini önlemek üzere sineklik teli bulunur. Bu sayede etkili bir hava akışının yanı sıra güvenli bir kullanım da mümkün olur. Kapalı alanların en iyi şekilde tazelenmesi ve ferahlaması açısından bu ürünlerin etkisi büyüktür. Ayarlanabilir kanatlar yardımıyla hava akışının yönü ve miktarı kontrol edilebiliyor. Kaliteli malzemeler ve elektrostatik boyanma yöntemi ile üretilen ürünler uzun ömürlü ve sorunsuz bir kullanım deneyimi sunuyor. Güçlü çift taraflı yapıştırma ile montaja hazır bulunan Tekzen menfez çeşitleri tamir, onarım, bakım ve yenileme gibi işlerin kolaylaşmasına yardımcı olur. Vidalama yöntemi uygun bulunuyorsa hem vidalama hem de yapıştırma montajına uygun ürünler de tercih edilebilir. Banyo menfezi banyodaki rutubeti, ağır havayı tazeleyerek daha yaşanabilir ve daha konforlu bir alan oluşturur. Buharı ve nemi hava akışıyla dağıtır ve banyo, lavabo, tuvaletler için güçlü bir ferahlık sunar.

Tüm Havalandırma Ürünleri Tekzen’de

Kapalı alanlarda ferah bir yaşam alanı oluşturmak adına kullanılan havalandırma ürünleri aspiratör ve menfezlerdir. Aspiratörler pervanelidir ve pervanelerin dönüşü ile havalandırma işlemini gerçekleştirir. Bu ürünler depolar, iş yerleri, garaj, fabrikalar için hava akışı ve soğutma işlevleri için kullanılır. Baca aspiratörleri ise rüzgâr gücünü kullanarak bacanın emişini sağlar. Rüzgârın estiği yön ne olursa olsun bu aspiratörler aynı yönde dönmeye devam eder. Bu sayede merkezkaç kuvveti oluşturarak baca içindeki duman veya kirli havanın dışarı atılmasını mümkün kılar. Sanayi tipi aspiratörler ise elektrik ile çalışır. Havalandırma menfezinde ise kanatların açılması ile hava akışının yönlendirilmesi ve kontrol edilmesi sağlanır. Tekzen aspiratör ürünleri birinci kalite malzemelerden imal ediliyor ve uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Ferah bir çalışma ortamı için ideal akış sunan bu ürünler düşük ses seviyesi sayesinde ortamda gürültü oluşturmaz. Sıcak ve soğuk havanın dışarı atılması ile mevsime uygun ortam koşullarının sağlanması için sanayi tipi aspiratör ve menfez tavsiye ediliyor. Aspiratörlerin kurulacağı alan veya baca pervanelerin çalışmasına engel olmayacak genişlikte olmalıdır. Ayrıca bu alanın daha sonradan daraltılmaması önem arz ediyor. Tekzen’de ihtiyaç duyabileceğiniz tüm havalandırma ürünleri farklı seçenekler ve ölçüler ile sizleri bekliyor.

Kaliteli ve Dayanıklı Menfez Modelleri Tekzen’de

Menfez ve havalandırma ürünleri yapıların ve yaşam alanlarının önemli birer parçası olduğundan uzun süre boyunca kullanılma beklentisi olan ürünlerdir. Bu sebeple uzun ömürlü kullanımı mümkün olan ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. Kaliteli ve dayanıklı Tekzen ürünleri yüksek kalitede materyallerden üretilmektedir. Bu sayede ürünler yıllar boyu kusursuz ve sorunsuz bir kullanım sağlar. Boyaları ve kaplamaları dökülmez, paslanmaz, sararmaz ve kimyasallara karşı dayanıklıdır. Bacaların havalandırılması ve ideal kullanımı için baca kapakları tercih edilebilir. Tekzen baca kapakları kullanılmayan bacaların hava çekişini ve kurum döküntülerinin yayılmasını önler. Ayrıca bacaların havalandırma amacıyla kullanılması için baca menfez ürünleri de bulunuyor. Ayarlanabilir baca kapakları gerektiğinde hava akışının başlatılıp durdurulmasının kontrolünü sağlıyor. Uygun fiyatlı ve kullanışlı baca çekmece kapakları Tekzen kalitesiyle bulunuyor. Dönerli baca kapakları havalandırmanın açılıp kapatılmasını mümkün kılıyor. Havalandırmayı tamamen kapatan kapaklar da ürünler arasında bulunuyor. Menfezler arasında bulunan doğalgaz menfezi ise özellikle mutfaklar için kullanılması hayati önem taşıyan bir üründür. Doğalgaz herhangi bir kaçak ile ortama yayılması anında yükselerek menfezden dışarıya çıkar. Böylece ortamda tehlike oluşması önlenebilir. Doğalgaz menfezi mutfakta bulunan cam kesilerek yerleştirilir. Camın en üst kısmına yerleştirilerek verimli ve uygun bir kullanım sağlanabilir.

Ferah ve Konforlu Bir Banyo İçin

Banyo, rutubetin ve nemin en çok biriktiği yaşam alanları arasındandır. Bu sebeple bu alanın havalandırmasının iyi yapılması önem arz ediyor. Banyodaki rutubet eşyalara zarar verebileceği gibi kötü kokulara da neden olabilir. Bu tür problemlere karşı banyo için iyi bir havalandırma sisteminin kurulması gerekmektedir. Tekzen banyo aspiratörü ve fanlar banyodaki nemin ve buharın dağılmasında önemli rol oynuyor. Menfez, aspiratör veya fan sistemleri sayesinde bu alanın havası sürekli tazelenecek ve rutubet kaybolacaktır. Ayrıca soğuk havalarda banyoyu kullanırken menfezleri kapatabilir, soğuk havanın içeri girişini önleyebilirsiniz. Banyo kullanılmadığı zamanlarda havalandırma ürünler açılabilir ve hava akışının devam etmesi sağlanır. Banyonun havasını değiştirmek ve banyo eşyalarının ömrünü uzatmak için menfezin yanı sıra fan veya aspiratör kullanımı iyi bir karar olabilir. Düşük ses seviyesi ile çalışan aspiratör ve fanlar ev halkının rahatsız olmaması açısından tercih edilmelidir. Menfez ölçüleri değişkenlik göstermektedir ve ölçüler ürünlerin kullanılacağı ortama uygun olarak belirlenmelidir. Bu ürünün seçiminde doğru ölçüler ile verimli ve ideal bir kullanım mümkün olur. Banyonuzdaki diğer eşyalarınızı da Tekzen banyo ürünleri arasından satın alabilir, Tekzen kalitesini evinize taşıyabilirsiniz. Aspiratör, fan ve menfez fiyatları hakkında bilgi edinmek için tüm bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT