Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Aynalı Banyo Setleri


Aynalı Banyo Set Modelleri

Banyo aynası ve banyo setleri banyo içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri bir arada temin etmenize yardımcı oluyor. Tekzen "Banyo Aksesuarları" ürün grubu içinde yer alan banyo ayna takımı, zengin çeşitliliği ile göz dolduruyor.

Aynalı Banyo Seti Nasıl Seçilir?

Lavabo aynası model seçimi yapmadan önce mutlaka banyonun ölçüsünü almanız gerekiyor. Artema ya da Tema Yapı gibi bu alanda önemli markaların ürünlerini bulabileceğiniz modeller kaliteden ödün vermiyor. Büyük ve geniş bir banyoya sahipseniz görünümü tamamlamak ve daha da güçlendirmek için büyük çerçeveli modellere bir şans verebilirsiniz.

Tam daire ya da oval forma sahip olan seçenekler ise ortama daha ferah bir hava kazandırdığından küçük banyolar için uygun seçenekler arasında bulunuyor. Modelleri ihtiyaçlarınıza göre değerlendirdiğinizde üründen aldığınız verim artacaktır.

Banyo Dekorasyonuna Uygun Aynalı Banyo Seti Nasıl Olmalı?

Banyo ayna takımı seçimi yaparken genel özelliklerin yanı sıra ürünlerdeki tasarım detayları da önemlidir. Özellikle banyo ile uyum yakalaması bakımından dekorasyona uygun seçimler yapılmalıdır. Bu noktada öncelikle dikkat edilmesi gereken konu renklerdir. Banyo genelinde kullanılan renk ile uyumlu renklerde üretilen modelleri değerlendirmeniz estetik bakımdan banyoya şık bir duruş kazandıracaktır.

Banyonun genelinde klasik bir tarz hakimse geleneksel detayların bulunduğu banyo setleri uygun bir seçim olacaktır. Fakat daha modern ve kullanışlı banyolar için çerçevesiz sade tasarımlı modeller yeterli olacaktır. Daha şık bir görüntü elde etmek isteyenler ise aydınlatmalı ayna modeller değerlendirilebilir.

Banyo Aynası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Banyolar genellikle nemli bir ortama sahip oldukları için banyo ayna modelleri seçimi yaparken de bu durumun dikkate alınmasında fayda var. Neme dayanıklı kaliteli malzeme ile üretilen modellerde zaman içerisinde yıpranma yaşanmayacaktır.

Metalik, altın işlemeli ya da parıltılı modeller özellikle dikkat çeken banyo tasarımlarında öne çıkıyor. Bu gibi durumlarda ise ürünlerin belli aralıklar ile bakımının yapılması gerektiğini unutmamalısınız. Eğer temizliği kolay olan modeller istiyorsanız daha sade ve kir tutmayan alternatifleri ile Artema gibi markalar öne çıkıyor.

Banyo Setlerinde Parlaklık Nasıl Korunur?

Banyo ayna modelleri zaman içerisinde buhar ya da nem gibi faktörler nedeniyle parlaklığını kaybedebilir. Bunun yanı sıra ürünlerin metal kısımlarında da matlık ortaya çıkabilir. Fakat banyo ayna setleri için üretilen özel parlatıcı ürünler kullanarak bu sorunları giderebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT