Toplam 122 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Havluluk


Kağıt havlu veya normal havlu asmak için kullanılan askılık çeşitlerini banyo aksesuarları arasında yer alan havluluk kategorisinden temin edebilirsiniz. Ayaklı, yuvarlak, halka şeklinde ve askılık şeklinde ürünlerin bulunduğu kategoride elektrikle çalışan sensörlü ürünleri de inceleyebilirsiniz. Modelleri, ebatları, kaliteleri ve tasarımları ile farklı banyolara hitap eden ürün çeşitlerinin özelliklerine ürün sayfalarından ulaşabilirsiniz.

 

Uzun havluluk modelleri arasında paslanmaz çelikten üretilen ve uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ürünleri bulabilirsiniz. İster banyo lavabosunun yanına isterseniz küvetin kenarına monte ederek kolayca kullanabilirsiniz. Krom kaplama ürünler arasında ise kabarma ya da kararma yapmayan ve pas izi bırakmayan havluluk banyo için ideal seçimdir. Vidaları ile kolayca monte edilen uzun ürün çeşitleri dışında açık rulo havlu askısı çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Yarım daire şeklinde, önü kapalı havluluk çeşitlerinde ise birbirinden farklı modelleri bulabilirsiniz. Özellikle kağıt rulo havlu takılması için uygun olan ürünleri farklı ortamlarda kullanabilirsiniz.

 

Katlama kâğıt havluları içine koyabileceğiniz dispanser çeşitlerine kategoriden ulaşabilirsiniz. Havlu kapasiteleri 200 ile 300 kâğıt arasında değişen ürünlerden banyo dekorunuza uygun olanı seçebilirsiniz. Antibakteriyel plastik dış yüzeyi sayesinde hijyenik bir kullanım sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Sensörlü kağıt otomatlarının ise kapasitesi ve çalışma özelliklerini diğer ürünler ile karşılaştırabilirsiniz. Otomat çeşitleri dışında kategoride bornoz ve havlu asmak için kullanılan ikili askı çeşitleri, ayaklı askı modelleri, üçlü ya da dörtlü sabit askı modellerini bulabilirsiniz.

 

Tekzen garantisi ile ulaşacağınız ürün çeşitlerini Alper, Tekzen, Fidex Home, Doğuş Banyo, Bosphorus, Artema ve Damla gibi çeşitli markalardan temin edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT