Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

En Ergonomik Havluluk Modelleri Tekzen’de!

Havlu asma aparatı modelleri gündelik hayatın vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Gerek ev gerekse de iş yeri gibi pek çok farklı ortamda kullanılan havlu asma aparatları, gelişen teknoloji ve değişen estetik algısıyla birlikte çeşitlenmiş ve türlü ihtiyaçlara karşılık vermek üzere tasarlanmaya başlamıştır. Havluluk modelleri özellikle banyo ve mutfak gibi ortamlarda tercih edilmekte olup sportif ve şık tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Woodesk Masif Ağaç Ceviz Rengi 120x50 cm Havluluk CPT2401-100 havluluk askısı evinizde özgün bir aksesuar olarak yer alacaktır. Zevk ve ihtiyacınız için en doğru havluluk modellerine Tekzen kalitesiyle sahip olabilirsiniz.

Çeşitli Kullanım Alanlarıyla Havluluk Modelleri

Havlu asacağı modelleri özellikle ev ve iş yerleri gibi ortamlarda yer alan banyo ve mutfakların olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alır. El havlusu, baş havlusu, vücut havlusu, misafir havlusu ve kağıt havlu gibi pek çok çeşitli havlu her gün sıklıkla kullanılan eşyalardır. Banyo havluluk modelleri genellikle el havlularının asılması için tercih edilir. Havluluk modelleri duvara monte şeklinde olabileceği gibi kapı arkasına takılan modeller veya ayaklı modeller şeklinde de kullanıma sunulabilmektedir. Kağıt havluluk modelleri çoğunlukla küçük ve ayaklı tasarımlar olarak karşımıza çıkar. evinizin her köşesine ayrı bir hava katmak üzere Tekzen kalitesi ve farkıyla sizleri bekliyor.

Havluluk Modellerinin Özellikleri

Havlu asma aparatları ve banyo askıları gündelik yaşamın ayrılmaz parçası haline gelmiş banyo ürünleri arasında yer almaktadır. Havlu asma aparatları yalnızca havluların muhafaza edilmesini sağlayan eşyalar olmaktan çıkmış, ev veya iş yeri dekorasyonunu tamamlayan aksesuarlar halini almıştır. Özellikle ayaklı havlu askısı modelleri birbirinden özgün tasarımlarıyla ister şık ister de sportif bir görünüm elde etmeyi sağlayan parçalar arasında yer almaktadır. Hem ayaklı hem de duvara monte olarak tercih edilebilen rulo kağıt havluluk modelleri modern evlerin bir numaralı ürünleri olarak kullanıcılarını bekliyor.

Birbirinden Farklı Şekil ve Tasarımlarıyla En Uygun Fiyatlı Havluluk Modelleri

Ev ve iş yerlerinin konsept tamamlayıcısı olan havluluk modelleri; kağıtlık, sabunluk, peçetelik, köpük dispanseri , çamaşır sepeti ve banyo dekorasyon ürünleriyle bir araya gelerek özgün ve modern ortamların olmazsa olmaz ürünleri arasında yer alıyor. Ayaklı havluluk modelleri metal veya ahşap tasarımlarıyla revaçta yer alırken bir örnek olarak tercih edilen kağıtlık da gerek ayaklı gerekse de duvara monte olarak dekorasyona bütünlük sağlıyor. Havluluk fiyatları; havlu asma aparatının yapıldığı materyale, kullanım şekline ve modeline bağlı olarak değişiklik gösteriyor. En kaliteli yuvarlak havluluk modelleri ise Tekzen ayrıcalığıyla kullanıcılarla buluşmayı bekliyor.

Pratik Kullanım Sağlayan Havlu Asacağı Modelleri

Kağıt havlu, el havlusu, mutfak havlusu, banyo havlusu ve misafir havlusu gibi her gün sıklıkla kullanılan havlu modelleri; çeşitli havlu askılığı tasarımlarıyla bir araya gelerek ev ve iş yerlerine özgün bir hava katıyor. Kağıt havlu askısı modelleri özellikle mutfak gibi ortamlarda tercih edilerek mutfakta kullanılan peçetelik ile bir bütün oluşturuyor. İster renkli ister metal tasarımlarıyla rulo peçetelik şekillerinden ihtiyacınıza uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Çeşitli Renk, Şekil ve Kullanım Şekilleriyle Havluluk Modelleri Tekzen’de!

Havlu askılık modelleri yalnızca havluluk olmaktan çıkıp birer dekorasyon aracına dönüştü. Çeşitli sıvı sabunluk , çamaşır sepetleri , banyo dekorasyon ürünleri ve köpük dispanser modelleriyle birleşerek evin konseptini tamamlayan en özgün havlu askılık modellerini en uygun fiyatlarla elde etmek için Tekzen’i ziyaret edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT