Toplam 109 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Banyo Aksesuar Setleri


Banyo Aksesuar Setleri Modelleri

Banyolar hayatımızda en çok zaman geçirdiğimiz alanlardan biri olma özelliği taşıyan alanlardandır. Bu yüzden banyolarımızda yer verdiğimiz eşyalar ve bu alanlarda kullandığımız aksesuarlar sürekli göz önünde olduğu için önemlidir. Banyo takımları, banyo seti çeşitleri bu aksesuarlardan bazılarıdır.

Banyoya Uygun Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Banyoya uygun aksesuar seçimi yapılırken banyonun tarzı ve çoğunlukla kullanılan renklere göre karar verilir. Renk tercihi, dekorasyon fikirleri arasında en parlak olanlardandır. Beyaz renkte tercih edeceğiniz banyo takımları sayesinde, minimal, sade görüntüler elde edebilirken, daha hareketli banyolar tercih ediyorsanız banyo takımı tercihinizi canlı renklerden yana yapmanız iyi olacaktır.

Banyo dekorasyon fikirleri arasında son günlerde yerini daha fazla alan siyah renginin banyo mobilyasında kullanılması, banyonuza asil ve farklı bir hava katabilir. Bunun yanında banyolarda en çok tercih edilen temalardan birisi olan deniz temasıyla da taze ve ferah bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Banyo Aksesuarı Nasıl Seçilir?

Banyo aksesuarı tercihi, ihtiyacınıza ve zevkinize göre yapılmalıdır. İçinde çeşitlerine göre sabunluk,diş fırçalık, tuvalet fırçası, banyo kovası gibi ürünler bulundurabilen banyo takımları sayesinde, banyonuza farklılık getirmenin tadına varacaksınız. Banyonuzdaki fayansların rengine göre de kombinleyebileceğiniz banyo aksesuarlarının zevkinizi yansıtacak önemli unsurulardan olduğunu unutmadan seçiminizi ona göre yapmalısınız.

Her ihtiyaca uygun olarak çeşitleri bulunan banyo takımlarıyla kendinizi ve misafirlerinizi şık banyonuzda ağırlamanın keyfine varacaksınız. Tercihinizi banyonuzun ebatlarına göre de yapabileceğiniz banyo mobilyaları sayesinde, geniş alanlar yaratabilir banyonuzu daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Banyo Aksesuarları Nasıl Yerleştirilir?

Banyo aksesuarlarını yerleştirmek tamamen kendi zevkinize kalmış olsa da bazı öneriler kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Havlu askılarının duşakabine yakın yerde monte edilmesi kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Yüz havlusunu asacak en uygun yer ise lavaboya en yakın alandır. Banyo takımı lavabonun ve klozetin etrafına uygun şekilde konulmalıdır.

Banyo kapınızın arkasına monte edeceğiniz bir askıya bornozları kolaylıkla asmanız sağlanırken, duşakabinin önünde bulunduracağınız bir kaymaz banyo paspası, banyonuzun ıslanmasını engelleyecektir. Bununla birlikte alan sıkıntısı yaşıyorsanız, banyo takımını koyabileceğiniz bir raf kullanımı da uygun olacaktır. Banyonuzda kullanacağınız vazo, çiçek, güzel kokulu ürünler sayesinde banyonuzun tasarımına son dokunuşu yapmış olursunuz.

Akrilik Banyo Seti Nedir?

Akrilik banyo seti banyonuzda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz plastik, metal gibi ürünlere göre daha sağlıklı olan banyo setidir. Set içinde genellikle diş fırçalık, sabunluk, çöp kovası, tuvalet fırçası bulunurken, set çeşidine göre içeriğindeki ürünler farklılık da gösterebilmektedir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT