Toplam 55 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Pvc Borular


Atık suların engellenmesini sağlayan Pvc Boru, üst düzey üretilen boru çeşididir. Çamaşır ve bulaşık makinelerindeki su atıkları için kullanılır. Suların sıcaklığına dayanıklı olan borular, basınç altında kullanılamazken toprak altında kullanılabiliyor. Size en uygun olanını Tekzen ürünleri arasından bulabilirsiniz.

 

PVC boruların diğer borulara göre birçok avantajı bulunuyor. Bunlardan birisi de hafif ve kolay montaj yapılıyor olmasıdır. Hafif olduğu için kolayca taşınabilir. Yapısı itibari ile çürüme yapmaz. Parlak görüntüsü sayesinde darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Dayanıklı olmaları ise uzun süre kullanıma olanak tanır. Ekstra bir bakım gerektirmeyen borular, diğer ek parçalara da uyum sağlarlar. PVC boru ölçüleri ve çapları, kullanılan yere göre değişmektedir. Örneğin kolon veya kuyu için kullanılan boruların ölçüleri ve çapları farklıdır.

 

Binaların, evdeki çamaşır ve bulaşık makinelerinin atık sularının giderilmesinde kullanılan Pvc borular, aynı zamanda su taşıma sistemlerinde de tercih edilir. Elektrik sistemlerinde de kullanılan bu borular, kanalizasyon sistemleri için de kullanılır. PVC boru sayesinde binalardaki kirli su atıklarından kurtulabilirsiniz. Kirli su atıklarının dışında temiz su sistemlerinde de kullanılır. PVC boru, içme suları sistemlerinde, sulama, yangın ve izolasyon sistemlerinde tercih edilen bir boru tipidir. Kombi ve benzeri sistemlerde kullanılarak çalışma performansının artmasına yardımcı olur. Böylece kombiyi kullanırken daha az enerji harcamış olursunuz. Pvc Boru ve benzer birçok ürüne tesisat malzemeleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. PVC Boru fiyatları, borunun türü ve çapı nedeniyle değişkenlik gösterebilir. Tekzen kalitesiyle fiyat listesine göz atabilir, bütçenize en uygun olanını seçebilirsiniz.

 

bakteri üretimini ve kokuyu engellerken, krozyona da dayanıklılık gösterirler. Birçok avantajından dolayı daha sık tercih edilen Pvc borulara ve ek parçalarına Tekzen kalitesiyle sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Tezken ürünleri içerisindeki Tesisat Malzemeleri kategorisine girmeniz. Daha sonra size en uygun olan ürünü sepetinize ekleyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT