Toplam 50 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Pvc Borular


Pvc Adaptör 50'lik
Pvc Adaptör 50'lik
Sadece Mağazada
3,49 TL

PVC Borular uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Tesisat, son derece dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri iken hem evlerde hem de iş yerlerinde zaman zaman tesisata dayalı sorunlar yaşanabilmektedir. Tesisat malzemelerinden biri olan PVC boru da zamanla yıpranıp değişmesi gereken ürünlerdendir. Şebeke suyunu kullanmaya yarayan ve tüm eve/iş yerine dağılımını sağlayan bu PVC borular, olmazsa olmaz tesisat malzemeleri arasında yerini alır.

Dayanıklılığı ile Uzun Süreli Kullanım İmkanı Sunan PVC Borular

PVC borular kalitesine göre kullanım süresi değişen ürünlerdir. Sık sık değiştirildiğinde çokça masraf çıkarabilmektedir. Bu nedenle tesisat yapılırken ve sistem kurulurken kaliteli ve dayanıklı PVC borular kullanılarak sonrasında oluşacak sorunlar önlenebilir. Özellikle banyo gibi suyun bolca kullanıldığı alanlarda bu borular ağırlıktadır. Bu bölgelerdeki ürünlerde herhangi bir kırılma ya da çatlama durumunda oldukça masraf çıkaracaktır. Tekzen kalitesindeki PVC boru çeşitleri kullanılacak alana göre farklılık gösterebilmektedir. Bu sayede her alan için özellikle tasarlanmış ve en ince ayrıntısı dahi düşünülmüş olan alternatifler bulunmaktadır. Örneğin, S boru özel üretilen ve tesisatı son derece kullanışlı hale getiren borulardan biridir. Tuvalette tercih edeceğiniz S boru ile tesisatın aksaksız çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kırılmaz ve Esnek PVC Borular

PVC boruların esnek yapılı olanları kırılmalara karşı dayanıklı olup elastikiyetiyle bu durumu önler. Flexi borular klozet gibi dar alanlarda kullanarak çok daha estetik görünümlü bir sistem oluşturabilirsiniz. Bu esnek yapılı borular genelde alüminyum kaplama olup son derece dayanıklıdır. Su ile temas halinde de paslanmaz ve kötü görüntü oluşmasını önler. PVC boru ölçüleri çokça değişkenlik gösterip her alana uygun modelleri ile tesisatınızın eksiksiz oluşmasına yardımcı olmaktadır. Aldığınız ve kullanacağız bir alana kısa gelen PVC boruyu uzatmalar aracılığıyla daha uzun hale getirip çok daha işlevsel olmasını sağlayabilirisiniz. Kısa bir PVC boru alsanız dahi bu uzatma boruları sayesinde ihtiyacınızı rahatlıkla karşılaşayabilirsiniz.

Sessiz Borular ile Konforunuzu Koruyun!

Kimi tesisat boruları çokça gürültüye sebep olurken son teknoloji ürünü olan sessiz borular yüksek konforlu sunmaktadır. Bu ürünler ev ya da iş yerlerinde suyun akışı ile ortaya çıkan yüksek sesin oluşmasını önleyerek çok daha sessiz ve kaliteli bir boru deneyimi yaşatır. Aynı şekilde dizayn atık su sessiz boru nanoteknoloji ile üretilmiş olup son derece yenilikçi bir üründür. Tekzen farkı ile sunulan PVC su borusu sessiz özelliği ile yüksek bir yerden gelen suyun duvarlar arkasından gelen rahatsız edici sesini önleyerek çok daha estetik bir yapı oluşturmaktadır. Bu sessiz borular özellikle hastane ve okul gibi önemli alanlarda kullanılabilmektedir.

Farklı Boyutları ile Tesisatın Önemli Parçası PVC Borular

PVC boruları farklı boyutları sayesinde kullanılacak alana özel oluşturulabilmektedir. Tekzen 100’lük PVC boru kalınlığı ile dayanıklı bir tesisatın ilk adımlarından birini oluşturmaktadır. Sonrasında sorunlar oluşmasını önlemek için tesisat yapılırken bu boruların kullanılması çok daha sağlam bir yapının oluşmasını sağlayacak ve sizlere fazladan masraf çıkmasını önleyecektir. PVC boru çapları arasında 100 mm kalınlığında olan borular ile ince boruların aksine sert müdahalelere karşı daha dayanıklıdır. Dizayn kırılmaz çift çatal beyaz boru özellikle bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi ekipmanların bağlanmasını kolaylaştırarak su akışına yardımcı olmaktadır.

En Hesaplı PVC Borular Fırsatlar ile Tekzen’de!

PVC borular her yerde ihtiyaç duyulan ürünlerden biri olarak ne denli uygun fiyatlı alınırsa o kadar avantajlı hale gelmektedir. PVC borular vanalar ile birlikte su tesisatında çokça kullanılan ürünlerdir. Plastik boru fiyatları uzunluğu, kalınlığı ve malzemesinde değişiklikle beraber farklılaşmaktadır. Kalitesi ve geniş kullanım alanı ile tesisatınızı çok daha dayanıklı hale getiren PVC boru fiyatları için Tekzen’e bakabilirsiniz, su tasarruf aparatları gibi daha birçok farklı ürün fırsatlar ve kampanyalarla Tekzen’de!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT