Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Vanalar


Banyo ürünleri kategorisinin tesisat malzemeleri seçeneklerinden biri olan vanalara bu sayfadan ulaşabilir, ihtiyacınıza uygun olan vana çeşitlerinden tercih ettiğiniz modeli satın alabilirsiniz.


Vanalar çok farkında olunmasa da günlük hayatımızda her zaman yeri olan bir ekipmandır. Yaşam alanlarının ısınmasında kullanılan kalorifer peteği ve radyatörlerde kullanıldığı gibi evlerin vazgeçilmez gereçlerinin kurulumunda da kritik role sahip bir mekanik parçadır. Sıvı ve gaz gibi akışkanların dışarıdan evinize veya iş yerinize aktarımında zorunlu bir bağlantı elemanı olan ürünler, zamanla eskiyebilir ve sızıntıya neden olabilir. Öte yandan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kombi gibi araçların montajında da olmazsa olmaz bir aktarım elemanıdır.

 

Vana tipleri farklı ölçütlere göre belirlenir. Bu ürünler ağız çaplarına göre ayrılır ve aynı şekle sahip olsa bile hepsi evinizdeki boru çıkışına uymayabilir. Bu nedenle seçiminizi yaparken ürünün inç cinsinden ölçüsüne uygun seçenekleri de burada bulabilirsiniz. Ayrıca bu ekipman, artık hacimlerine (RV) göre de birbirinden ayrılır. Seçiminizi yaparken hesaba katabileceğiniz bir etmen olan vana ağırlığına göre de kararınızı verebilirsiniz. Ürünler arasında yer alan ağır veya hafif valflerden size uygun olanı alabilirsiniz. Her elektronik ve mekanik aygıtın çalışma prensibinin farklı olmasından ötürü basınç sınıflarına göre de sınıflandırma yapılabilir. Buna göre değişik basınçlara dayanıklı ürünleri de bu sayfada inceleyebilirsiniz.

 

Hepimizin gündelik yaşantısında zaman zaman ihtiyacı olan vana modellerine Tekzen güvencesiyle sahip olmak için beğendiğiniz ürünü kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz. En uygun vana fiyatlarına ulaşabilir, Adell ve Agromak gibi firmaların kaliteli ürünlerini hemen sipariş edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT