Toplam 14 üründen, 1-14 arası gösteriliyor.

Fittings Malzemeler


Agromak Sarı Nipel 3/8
Agromak Sarı Nipel 3/8
Temin Edilemiyor
Agromak Teflon Bant 2'li
Agromak Teflon Bant 2'li
Sadece Mağazada
13,99 TL
Agromak Teflon Bant
Agromak Teflon Bant
Sadece Mağazada
13,99 TL
Agromak Sarı Nipel 1/2
Agromak Sarı Nipel 1/2
Sadece Mağazada
19,99 TL

Banyo kategorisindeki tesisat malzemeleri altında yer alan fitting malzemeleri bölümünde nipelden pislik tutuculara, redüksiyondan dirsek ve doğalgaz kelepçelerine kadar ihtiyacınız olan birçok ürün çeşidini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Hobisan ve Eray gibi markaların bulunduğu fitting malzemeleri çeşitlerinden size en uygun olan ürünleri tercih ederek içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bölümde yer alan hortum kelepçesi ürünleri, plastik hortumlarınızı sabitlemek için ya da gaz, su, hava kaçırmasını önlemek için sabitlemek maksadıyla kullanabilirsiniz. Farklı boru ya da bağlantı parçalarını birleştirebileceğiniz nipel çeşitlerini yine bu bölümde bulabilirsiniz. Ürünleri farklı ölçülerde bulabilmeniz de mümkündür. Farklı ölçülerdeki ürünlerle banyonuzda tesisat malzemelerinin daha işlevsel kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu bölümde ayrıca boru bağlantı parçalarından dirsek ve çekvalf ya da dişli ürünlerinden tercih yaparak kalitenin konforunu yaşayabilirsiniz. Çekvalf ürününün oluşturduğu mekanizma sayesinde lağım faresinin engellenmesi, lağım kokusunun önlenmesi ve kanalizasyonun geri tepmesi dolayısıyla lağım basması gibi rahatsızlık verecek olan sorunların önüne geçebilmenin de rahatlığını yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra pislik tutucu, redüksiyon ve dirsek modellerine de yine bu bölümden ulaşabilirsiniz. Böylece banyonuz için çok gerekli olan boru ya da bağlantı parçalarını kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Banyo kategorisinde bulunan bu bölümde, boru ya da bağlantı parçalarıyla ilgili uygun olan ürünleri incelemek için ürünlerin üzerine tıklayarak detay bilgilerine ulaşabilir ya da istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Kaliteli markaların ihtiyaca en uygun kullanımına yönelik olarak tasarlanmış fitting malzemeleri modellerine bu anlamda kolayca ulaşabilirsiniz.

Tekzen’in sunduğu kalite ve güvence sayesinde size en uygun olan ürünü seçebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT