Ürün Kodu: 2843361

Jammy Tıger Kabinli Pompalı Tezgah Altı Osmoz Su Arıtma Cihazı

En geç 30 Eylül Çarşamba günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
1.351,52 TL  (KDV Dahil)
150,17 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Ters Ozmoz Nedir?

Ozmoz yarı geçirgen bir zarla birbirinden ayrılmış olan az yoğun ortamdan çok yoğun ortama su geçişidir. Doğal olarak meydana gelen ozmoz olayında, çok yoğun ortama basınç uygulanması ile  ters ozmoz olayı gerçekleşir. Çok yoğun ortama basınç uygulanması ile su çok yoğun ortamdan az yoğun ortama geçer.

Ters ozmoz sistemlerinde kullanılan yarı geçirgen membran  8-12 angstrom gözenek çapına sahiptir. Su molekülleri 8-12 angstromdan küçüktür ve nötr elektrik gücüne sahiptir. 

Bu sayede membranlardan kolaylıkla geçer. Fakar suda yer alan artı ve eksi yüklü iyonlar ve moleküller , bakteri ve virüsler 12 angstromdan büyük olduğundan membranlardan geçemezler ve atık hattına dönerler.

Özetle; ileri derece filtreleme ile iyon giderimi için mevcut en iyi su artıma yöntemidir.  Ters Ozmoz Sistemi günümüzde hızlıca ilerleyen teknolojilerden biridir.

Ters ozmoz sisteminin tasarımı istenilen ürün suyu kalitesi, ham su analizi, kullanılacak membran tipi gibi bir çok teknik bilgi ve tecrübe gerektirir.


Ters Ozmoz (Reverse Osmosis) Özellikleri

Su arıtma cihazı minimum su basıncı ile çalışacak sekilde tasarlanmıştır.

Kimyasal kullanıma ihtiyaç duyulmaz ve kaliteli su üretimi sağlar.

Minimum ebatları ile istenilen yere kolayca monte edilebilir.

Ters Ozmoz su arıtma cihazı, suyunuzu tat ve kalitesinin yükseklmesini sağlar. 

Koku ve çökeltiyi azalttığı gibi  kloru'da %99'a kadar azaltır. 

Ters ozmoz cihazı ayrıca suda mevcut olabilecek kurşun, bakır, baryum, krom, civa, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenium gibi kontaminantları da azaltır.


Jammy Tiger Su Arıtma Cihazı Çalışma Şekli

Reverse Osmosis Sisteminin çalışabilmesi için minimum 3 bar şebeke basıncına ihtiyaç vardır. Şebeke basıncının yetersiz olduğu bölgelerde pompa takviyesi yapılır.


Şebekeden gelen su sırası ile şu filtrasyonlardan geçer.

5 adet filtre vardır.

1. Aşama : 5 Mikron pp sediment filtre ön torlu filtresi olup au içerisinde yüzer madde ve partikülleri tutarak kendisinden sonra gelen filtrasyonları ve özellikle membran filtreyi korur. (1mm : 1000 mikrondur)

2. Aşama : Aktif Karbon filtre suda bulunan organik maddeleri, yoğun miktardaki kanserojen olan klor ve klor bileşenlerini tutarak insan sağlığına ve membran filtreye zararlı olan kirliliği sudan arındırır.

3. Aşama : Blok karbon filtre  su içerisindeki yüzer maddelerin tutulması için daha hassas partikül filtrasyonuna tabi tutulur.

4. Aşama: Membran filtre 8-12 Angstron gözeneklere sahip yarı geçirgen yapıdaki membranlarda suyun içerisindeki bakteri, virüs, ağır metaller %95-98 oranında tutularak membranın atık su kısmından drenaja gönderilerek dışarı atılır.

5. Aşama : Son karbon filtre, Su son kez filtreden geçerek berrak ve son derece güvenilir içimi hoş içme suyu lavabo üzerindeki temiz su musluğundan gelir.


Kutu İçeriği

Ters ozmoz cihazı 

Musluk

İnline blok karbon kartuş filtre 

Gac karbon filtre

inline coconut post karbon filtre 

İnline 5 mikron sediment filtre

Membran 

Metal basınç tankı

Metal küresel vana1/4"

24 volt, 1,5 amper adaptör

Besleme suyu bağlantı aparatı

Hortum

2.2 Glon su tankı var.

Ortalama 8 litre.

Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi

24 ay fabrikasyon hatalarına karşı garantilidir.

Montaj Ücreti Müşteriye Aittir.

Ürün Ölçüleri: 

23x38x38 cm

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Jammy Tıger Kabinli Pompalı Tezgah Altı Osmoz Su Arıtma Cihazı

 
1.351,52 TL (KDV Dahil)
150,17 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT