Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

 • İstediğiniz Ölçüde Donma Noktası Ayarlama (Hareketsiz ve Durma Esnasında)
 • Maksimum Metal (FE CU AL) Koruması Sağlar.
 •  Krozyon Engelleyicidir.
 • Enerjide (ELEKTRİK VE DOGALGAZ) Tasarruf Etkisi Vardır.
 • Maksimum 5+5 Yıl Bozulmama Özelliği
 
Kullanım Oranları

 İstenilen Donma Noktası Karışım Oranı Açıklama
 -20  3/1  Donma noktasını -20'ye ayarlamak için 100 lik alanda 33 litre Nano Anti-İce 67 Litre su ile karıştırılır.
 -30 2/1 Donma noktasını -30'a ayarlamak için 100 litrelik alanda  50 litre Nano Anti-İce 50 litre su ile karıştırılmalıdır.
 -40  1/1 Donma noktasını -40'a ayarlamak için sistem içinde komple Nano Anti-İce kullanılmalıdır. 
   
Soğutma sisteminde korozyon ve donmayı önleyici koruyucu kimyasal olan NANO Anti-ıce üstün özelliklere sahip bir kimyasal bileşendir. Donma koruması sağlaması, paslanmayı ve çürümeyi önleyen katkı içermesi dolayısıyla sistemin ömrü artırılıp enerji verimliliği sağlamaktadır. NANO Anti-ıce ve su karışımı donma derecesine yaklaştıkça kimyasal bileşimde ayrışma olmaz. Karışımın donma direnci ve konsantrasyonu yıllar boyu sabit kalır. Bu özellik sayesinde soğutma sisteminde, bileşik metallerin metal aksamları korozyona karşı sürekli korunur ve büyük ölçüde bakım ve onarım masrafları azalır.  
 •  Bu ürün pompalarda kullanılan plastik (conta, o-ring gibi) parçalara zarar vermez. 
 • Su karışımı oksijen geçirimini azalttığı için tesisat içerisindeki kirlenme, çamurlaşma ve yosunlaşmayı engeller
 • Antifiriz özelliği taşır -1 -45 arasında iklimlendirmeye uygundur.
 •  Tesisatlarda kireç ve taşlaşma oluşturmaz.
 • Çok özel kimyasalların birleşmesiyle oluşan ( Donmaya karşı, O° Oksijen korozyonuna Ca, Mg, Silis taşlaşmalarının,) neden olduğu korozyon ve taşlaşmaları engelleyen, yüksek sıcaklıklara ulaşıldığında bozulmayarak asitleşmeyen, sistemi uzun yıllar çalıştığında PH değerini düşürmeyen âminler sayesinde yüzeyde ince bir film tabakası oluşturarak korozyonu engeller.
 • Sadece donmaya karşı kullanılan ( antifriz özelliği yoktur ) etilen glikol içeriğinden başka ısıtma ve soğutma sistemlerinde yaygın olarak kullanılan, Fe, Cu, Al, vb. gibi hassas metalleri, korozyon ve metal aşınmalarına karşı korur. Kireç, taşlaşma ve birikintileri engeller, 5 yıl süren koruma sağlayan etkili bir sıvıdır.
 • Karışımında donma noktasına yaklaştıkça ayrışma olmaz bu yüzden kullanılan boru ve tesisatlar da genleşme olmaz, patlama ve çatlamalar meydana gelmez.
 • Oksijen geçirimini engellediği için Chiller grubunda küf, mantar, yosunlaşmayı ve mikroorganizmaların oluşmasını engeller. Legionella bakterisi için de etkilidir. 

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


 • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
 • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
 • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
 • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
 • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
  garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Kampa 20 Kg Nano Anti-Ice Krozyon ve Donma Önleyici, Tesisat Antifirizi

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT