Toplam 3765 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

SÜPERMARKET & PETSHOP


Süpermarket & petshop kategorisinin altındaki bu bölümde gıda ürünlerinden içeceklere, hediyelik eşyalardan evcil hayvan gereçlerine kadar uzanan geniş yelpazedeki süpermarket, petshop ürünlerini kolaylıkla bulabilirsiniz.


Sofia, Saklı Cennet, Magic Dose, Calvın Klein, Rosense Barida gibi pek çok markanın ürünlerine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz markayı seçerek, ihtiyacınız için en uygun ürünü alabilirsiniz.


Bebek ürünleri bölümünden bebeğiniz için gerekli çocuk kozmetik ürünlerini alabilir, ıslak mendil ve havlu siparişi verebilirsiniz.


Ev için vazgeçilmez olan temizlik ürünlerinin yansıra bulaşık, çamaşır yıkama deterjanlarını temin edebilirsiniz. İhtiyacınız olan mutfak ve banyo temizleyicilere ulaşabilirsiniz.


Evinizin biricik dostu olan evcil hayvanınıza özel mama, kulübe gibi ihtiyaçları karşılayabileceğiniz evcil hayvan gereçleri bölümü yer alır. Yine bu bölümden evcil hayvanınızın sağlığını korumak ve gerekli bakımını yapmak için de kaliteli ürünler alabilirsiniz.


Süpermarket Petshop alt kategorisinde kişiye özel tasarımlar bölümü de yer alır. Bu bölümde sevgiliniz için sevgili eldiveni, yılbaşı kutlamaları için çam ağacı süsü, kar spreyi ve birbirinden güzel dekor lamba çeşitlerini bulabilirsiniz. Kişiye özel hediyelik saatler ve kupaları da inceleyebilirsiniz.


Geniş bir ürün yelpazesi sunan süpermarket kategorisi altında gıda ürünleri de bulunur. Peynirden reçele, bitki çaylarından sıvı yağlara kadar en leziz ürünlerin yer aldığı bu kategoride organik gıda ürünleri de sizleri bekliyor.


Tekzen kalitesi ve güvencesiyle ihtiyacınıza uygun ürünleri en uygun fiyata alabilirsiniz. Ürün özelliklerini inceledikten sonra siparişinizi de verebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT