Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Kutu Oyunları


Oyun Seti 5'li İthal
Oyun Seti 5'li İthal
Temin Edilemiyor

Aile ve arkadaş gruplarının hoşça vakit geçirmesini sağlayan, insan ilişkilerinde sıcak ortamların oluşmasını kolaylaştıran kutu oyunları ile siz de sevdiklerinizle keyifli saatler yaşayabilirsiniz.


Kutu oyunları isimleri arasında ilk akla gelenlerden olan satranç, dama, tavla, puzzle, okey, kızma birader, tabu, jenga, cranium, Bil Bakalım Kim gibi çok sayıda seçenekten oluşan bu oyunlar, birlikte keyifli zaman geçirmenin yanı sıra, zeka faaliyetleri, akıl yürütme, zihin çalıştırma açılarından da son derece yararlı aktivitelerdendir.


Kutu oyunları strateji geliştirme ve karar verme anlamında, gerçek yaşamda ihtiyaç duyulan zihinsel yetilerin geliştirilmesi veya korunmasında yardımcı olmaktadır. Özellikle ileri yaşlardaki kişilere yönelik alzheimer, demans (bunama) gibi yaşlılık dönemini tehdit eden rahatsızlıklar söz konusu olduğunda, bu yaş grubu için hem zihin faaliyetlerini koruyucu hem de sosyalleşmelerini kolaylaştırıcı etkilere sahiptir.


Çocuklar içinse eğlenceli zaman geçirmenin ötesinde, ailesi ve arkadaşlarıyla sosyalleşme, zeka geliştirme, kurallara uyma, problem çözme ve hızlı karar verme yetilerinin gelişmesinde kutu oyunları seçeneklerinin sayısız faydası bulunmaktadır.


Siz de bu keyifli aktivitelerden uzak kalmamak istiyorsanız Tekzen'de listelenen kutu oyunu çeşitleri arasından dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Ahşap veya plastik ıstakalı okey takımları, seyahat esnasında veya tatillerde gayet ideal bir seçenek olan mıknatıslı satranç, dama, tavla oyun setleri, Scrabble, Monopoly  ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubu için keyifli bir oyun olan puzzle setlerini inceleyebilir, aradığınız oyun veya oyunları hemen satın alabilirsiniz.


Saat & hobi & kırtasiye kategorisinin altında yer alan bu bölümdeki oyun setleri, Tekzen güvencesi ve avantajları ile en kısa sürede adresinize ulaştırılacaktır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT