Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Kırtasiye ürünleri kategorisinde yer alan maskeleme bantları, kullanım alanları çeşitliliği ile en çok tercih edilen ürünlerden olma niteliği taşıyor. Maskeleyici ve koruyucu özelliği ile evlerdeki basit onarım uygulamalarından, iç ve dış mekan led süslemelerine kadar birçok alanda kullanım imkanı bulunuyor. Kullanılan yapıştırıcının ısıya dayanıklı ve yüzeye zarar vermeyen özellikte olması gerek evlerdeki ufak süslemelerde, gerekse daha büyük alanların dekorasyonunda kolaylıkla kullanılmasını sağlıyor.


Renk ve ölçü açısından birçok seçeneğe sahip olan bantlar tek taraflı ya da çift taraflı yapıştırma özelliği ile de farklı amaçlı kullanımlara imkan veriyor. Duvar, cam, ahşap, plastik gibi farklı yüzeylerde rahatlıkla kullanılabiliyor.


Maskeleme bantları ile duvar boyama işlemlerinde de uygulandığı yüzeye zarar vermeyen, iz bırakmayan ve elle kolaylıkla sökülebilen yapıştırıcı özelliği sayesinde dekoratif ve şık tasarımlar yapmak kolaylaşıyor. Boyama haricinde kumlama, aşındırma ve benzeri dekorasyon uygulamalarında kullanılabilen maskeleme bantları fiyatları ile de satın alma kolaylığı sunuyor.


Maskeleme bantları ölçüleri enleri ve boyları ile çeşitleniyor. 35, 40, 50 metrelik boyları ve 12 milimetrelik ince ya da 50 milimetrelik kalın alternatifler arasında bulunan daha pek çok farklı genişlik seçeneği ile değişik ihtiyaçlara cevap veriyor. Dıştan sarmalı ya da görünmez bant seçenekleri de kategoride yer alıyor.


Sağlam ve doğru bir yapıştırma sağlamak için kullanmadan önce yapıştırılacak yüzeyin kirden arınmış olmasına dikkat etmek gerekiyor. Tozlu, yağlı nemli yüzeylerde verimli sonuç alınamayacağından yüzeyin temizliği önem kazanıyor. Elastik yapılarıyla kolaylıkla şekillenen maskeleme bandı modellerini ihtiyacınıza uygun birini siz de hemen seçebilir ve Tekzen güvencesiyle kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT