Toplam 69 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Sünger&Bezler


Sünger&Bezler Kategorisinin Çok Satanları

Temizlik için bir evde ihtiyaç duyalan pek çok ürünü bir arada bulabileceğiniz temizlik gereçleri kategorisinin altında yer alan bölümde, pek çok markaya ait, her keseye uygun ve çok farklı çeşitte ürünü rahatlıkla bulabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz. Banat, Parex, Magic Dose, Rem, Senfoni gibi markaların yanı sıra Tekzen'nin kendi üretimi olan Tekzen marka ürünlere de süngerler & bezler bölümünden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin yanı sıra yün toplayıcı, ovma teli, cam silme aparatı, çok amaçlı temizleme mendilleri gibi çok farklı ürünler de ihtiyaç duyduğunuzda kolaylıkla ulaşabilmeniz için raflarda sizleri bekliyor. 


Temizliği zevkli hale getiren ve birbirinden farklı amaçlarla kullanılan bezler ve diğer temizlik ürünlerini tekli ya da çoklu paketler halinde ve uygun fiyatlarla kullanıcısıyla buluşturan Tekzen, tüm ürünlerde olduğu gibi bu alanda da kaliteden ödün vermiyor. Klasik ürünlerden ya da ev temizliğini kolay hale getiren, yüksek emiciliğe sahip mikrofiber dokusuyla standart olanların çıkaramadığı zorlu lekeleri dahi çıkarabilen ürünlerden satın almak istiyorsanız, çok farklı çeşitte ürünü raflarda bulabilirsiniz. Evinizin çeşitli bölümlerini temizlemek için imal edilen modeller, mutfak temizliği, banyo temizliği,  toz temizliği, cam temizliği ve kurulama bezi olarak kullanabileceğiniz, çeşitli türlerini de rahatlıkla Tekzen yapı market içerisinde satın alabilirsiniz. 


Süngerler içerisinde ise düz, oluklu, çizmez ve selulozik gibi farklı özelliklere sahip ürünler bulunuyor. Bu bölümden satın alabileceğiniz ürünlerden biri olan oluklu modeller, özel şekli sayesinde kullanıcının daha kolay kavramasına olanak tanıyan ve tırnaklara zarar vermeyen bir yapıda üretiliyor ve çizmez özellikli olanları hassas yüzeyleri çizmeden etkin temizlik sağlıyor. Duruladıktan hemen sonra kuruyan ve temizlediği yüzeylerde iz bırakmayan özelliği ile dikkat çeken selulozik süngerler de raflarda alıcısını bekliyor. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT