Toplam 38 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Oda Parfümleri


Tekzen Oda Kokusu
Tekzen Oda Kokusu
Temin Edilemiyor
Discover Refreshy Sprey
Discover Refreshy Sprey
Temin Edilemiyor

Yaşam alanlarınızdaki hava kalitesini arttıran oda parfümleri ürünlerine ev & mutfak kategorisi altındaki bu bölümden ulaşabilirsiniz. Oda parfümü seçenekleri arasında bulunan sprey formdaki oda kokuları, mumlar, oda parfüm cihazları, çubuklu oda kokusu ve antibakteriyel klima parfümü gibi ürünler arasından ihtiyacınız olan ürünü seçebilirsiniz. 


Bu kategoride yer alan farklı oda parfümleri markaları arasından evinize uygun olan kokuları tercih ederek ev ya da iş ortamınızı daha ferah bir hale getirebilirsiniz. Oda kokusu çeşitleri ile istenmeyen kokuların önüne geçebileceğiniz gibi, kişisel zevkleriniz doğrultusunda tercih edeceğiniz farklı parfümlerle bulunduğunuz ortamın havasını değiştirebilirsiniz.


Göz zevkinize ve evinize uyum sağlayacak dekoratif oda parfümleri ile uzun süreli temizlik hissi oluşmasını sağlayabilir, sevdikleriniz için oda kokusu hediyelik ürün seçiminde bulunabilirsiniz. Sprey formdaki kokularla istenmeyen kokular için daha hızlı çözümler üretebilirsiniz.


Evinizin farklı alanlarında kullanabileceğiniz oda kokuları arasında bulunan dolap, buzdolabı, vazo, kapı stoperi, çanta/çekmece kokuları ve koku keseleri ürünleriyle daha ferah ve hijyenik ortamlar yaratabilirsiniz. Gardrop oda kokusu ürünleri ile kıyafetlerinizde istenmeyen kokuların oluşumunu önleyebilir, ayakkabı dolabı parfümleri ile de aynı şekilde kötü kokuların önüne geçebilirsiniz. Oda parfümleri arasında yer alan farklı alanlarda kullanabileceğiniz geniş ürün alternatifleri sayesinde doğru seçim yapabilirsiniz.


Agromak, Air Gold, Autokit, Carpex, Flora, Green World gibi markaların ev ve araba için özel olarak geliştirilmiş birçok ürününü inceleyebilir, bütçeniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Vantilatör parfümü, klima parfümü gibi ürünlerle daha temiz bir hava ortamının oluşmasını sağlayabilir, yedek kokularla beğendiğiniz oda kokularını tekrar tekrar kullanabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT