Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Çöp Poşetleri


Ev & mutfak ürünleri kategorisi altında yer alan çöp poşeti modelleri, evinizde veya iş yerinizde çıkan atıkları, steril ve güvenli şekilde atık toplama alanlarına aktarabilmenize yardım ediyor. Ayrıca geri dönüşüme kazandırılabilecek nitelikteki atıkları da bir araya getirmenize olanak veren çöp poşetleri, doğayı korumanıza katkı sağlıyor.


Büzgülü ağızlı, normal ağızlı, kokulu ve kokusuz modellerini kategori içerisinde bulabileceğiniz ürünler, renk ve boyutlarıyla da farklılık arz ediyor. Çok sayıda marka tarafından gereksinimleriniz dikkate alınarak geliştirilen ürünlerin boyutları; küçük, orta, büyük, battal ve Jumbo olabiliyor. Mutfaklarda kendine yer bulan ve açılıp kapanabilen atık kovaları için küçük boy ürünler tercih edilirken, daha yoğun miktarda atıklar içinse orta boy ve üzeri modeller seçilebiliyor.


Organik atıklardan yayılabilecek kötü kokuları önlemek ve yerleştirildiği alanın güzel kokması için bazı modeller kokulu üretiliyor. Limon, çilek, vanilya kokuların yanı sıra farklı çiçeklere ait kokuları da üzerinde bulunduran ürünler, ev ve iş yerlerinde atık konulan alanların son derece hoş kokmasını sağlıyor.


Kategori altında; Parex, Eko, Florex ve Banat gibi çöp poşeti üreticileri tarafından sunulan modeller yer alıyor. Arzu ederseniz üzerlerine tıklayarak renk, boyut ve yapılarına dair detayları görüntüleyebileceğiniz modeller, paket içi sayıları açısından da değişiklik gösteriyor. Genellikle çöp poşeti ebatları doğrultusunda paket içindeki adetleri belirlenen ürünler, rulo şeklinde yapılandırılmış olmaları sayesinde dolap veya çekmecelerde fazla yer kaplamıyor.


Tekzen’in geniş ürün gamı içerisinde bulunan modeller, her türlü gereksinime yanıt verirken farklı bütçe aralıklarına konumlandırılmış olmalarıyla da memnuniyet yaratıyor. Siz de alanında öncü markalar tarafından ortaya konan modelleri inceleyebilir, dilediklerinizi kolaylıkla edinebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT