Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Hayatınızı paylaştığınız, en yakın dostlarınız olan köpeklerin sağlık, bakım ve eğlence ihtiyaçlarına yönelik onlarca farklı ürüne Tekzen'in evcil hayvan gereçleri kategorisinin altındaki bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Bakım ve sağlık ürünleri, diş temizleyici oyuncak, gezdirme kayışları, köpek maması, mama kapları, kulübeler ve kumaş oyuncaklar sadık dostlarınız için sunuluyor.


Evinizi paylaştığınız, can dostlarınıza gerçek çim görüntüsüne sahip, su geçirmez özellikte, zararlı madde içermeyen tuvalet eğitim kitleri ile tuvalet eğitimi verebilirsiniz. Ergonomik tasarımı sayesinde rahatça kavrayabileceğiniz tüy alıcı taraklarla ölü ve gevşemiş tüyleri canlı tüylere zarar vermeden toplayabilir, tüy dökülmelerini de azaltabilirsiniz. Tekzen'in köpek kategorisinin altındaki köpek bakımı ürünleri bölümünde, köpek tarağı ve banyo esnasında kullanabileceğiniz yıkama fırçalarına ulaşabilirsiniz.


Can dostunuzun beslenmesinin temelini oluşturan farklı içerikteki, farklı yaştaki ve farklı köpek cinsleri için özel üretilmiş köpek mamaları Tekzen kalitesi ile evinizden ulaşabilirsiniz. Tabanında kaymayı önleyici lastik ayaklar bulunan desenli mama kaplarını kullanarak, evcil hayvanınızın yemek yemesini belli bir yerde sınırlı tutabilirsiniz.


Güvenli bir şekilde evcil hayvanınızı gezdirmek için kullanabileceğiniz tasmaların onlarca farklı çeşidi de Tekzen'de sizleri bekliyor. Sadık dostlarınızın ağırlığına uygun tasmayı seçebilir, uzayan tasmaları kullanarak daha rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Desenli tasmalarla ve değişik aksesuarla tarz yaratabilir, değişik oyuncaklar ile can dostlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Evcil hayvanınızı arabanıza almanızı sağlayacak, beraber yolculuk yapabilmenize imkân veren su geçirmez ve dayanıklı malzemeden üretilmiş araç koltuk kılıfları da burada yer alıyor. Aradığınız her ürün Tekzen'in evcil hayvan gereçleri kategorisinin altındaki bu kategoride sizleri bekliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT