Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Sevimli hayvan dostlarınızın daha rahat etmesini sağlayacak, sağlıklı ve keyifli bir hayata kavuşmasına yarayacak evcil hayvan bakımı ve sağlık ürünleri beğeninize sunuluyor. Birbirinden kaliteli firmaların, hayvanlarınızın rahatını düşünerek geliştirdiği birçok ürüne Tekzen güvencesi ve kalitesi ile sahip olabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürünü daha rahat bulabilmeniz için ayrı ayrı kategoriler olarak düzenlenmiş bu ürünlere bütçenize uygun fiyatlar eşliğinde sahip olabilirsiniz.


Evinizdeki hayvan dostlarınız için gerekli olan ürünleri rahatça bulabileceğiniz evcil hayvan gereçleri kategorisinde alt başlık olarak geçen bakım sağlık ürünleri bölümünde hayvanlarınızın daha kaliteli bir yaşam standardına kavuşması için gerekli olan gereçleri bulabilirsiniz. Hayvanlarınızın rahatça hareket edebilmesini sağlayacak, kaybolduklarında sizin onu kolayca bulabilmeniz için geliştirilmiş araç içi koruma güvenlik cihazlarına ya da hayvanlarınızın dökülen tüylerini temizlemeniz için tasarlanmış tüy toplama rulosuna kategori içerisinde göz atabilirsiniz. Gerok, Rem Market, Tekzen gibi firmaların geliştirmiş olduğu bu ürünlere uygun imkanlar ve fiyatlar eşliğinde rahatça sahip olabilirsiniz.


Hayvanların her ortamda kendini rahat hissetmesi için üretilen evcil hayvan bakımı ve sağlık ürünleri çeşitleri, kategoriler içerisinde sizleri bekliyor. Herkes gibi onların da kaliteli bir yaşama sahip olmaları için tasarlanmış ürünler sayesinde hem siz hem sevimli dostlarınız rahat edebiliyor. Hayvanlarınız evinizin etrafında dolaşmaya çıktığında yerlerini tespit etmenizi sağlayan kayıp bulucu cihazları, onlara daha özgür bir dolaşma imkânı sunarken sizin de sevimli dostlarınızın kaybolmasına dair korkuları atlatmanıza olanak tanıyor. Tüy döken dostlarınızın tüylerini rahatça temizlemenizi sağlayan tüy toplama aleti ise daha temiz ve hijyenik bir ortama sahip olmanızı sağlıyor.


Tekzen güveni ve kalitesi ile ihtiyacınız olan evcil hayvan bakımı ve sağlık ürünleri modelleri sizlere sunuluyor. Farklı markaların evcil hayvan bakımı ve sağlık ürünleri fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak ürünlere sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT