Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

En Dayanıklı Tamir Bandı Çeşitleri Tekzen'de!

Tamir bant, evinizde, iş yerinizde meydana gelen bozulmaları onarma özelliği ile size yardımcı olur. Tamir bandını birçok yerde ve alanda kullanabilirsiniz. Birçok alanda kullanılabilir olması tamir bandının özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Tamir bandı el ile kolayca yırtılabilmektedir. Böylece makas, bıçak gibi keskin aletleri kullanmanıza gerek kalmaz. Dayanıklı olduğu için onarım bağlamında kullandığınız tamir bandı, uzun ömürlü bir şekilde onardığınız şeyi kullanmanızı sağlar. Onardığınız eşyaları uzun süre kullanabileceksiniz. Tamir bantlar, su geçirmez özelliği ile de dikkat çekiyor. Bu nedenle "maskeleme bantları" olarak da kullanılıyor. Tekzen, birbirinden kaliteli boru bantlarıyla ön plana çıkıyor. "su geçirmez bantlar" onarım gerektiren borularınızı eskisinden daha yeni hale getiriyor. Mukavemetli olan tamir bantları, yapıştığı bölgede uzun süre kuvvetli bir şekilde yerini korur. Aynı zamanda yaz kış fark etmeksizin tamir bantlarıyla eşyalarınızı onarabilirsiniz. Sıcak ya da soğuk havalarda esneme, büzülme, sarkma gibi tepkiler göstermez. Her hava koşuluna uyumludur. Kolay taşınabilir olmasıyla da ön plana çıkıyor bu tarz bantlar. Torpidoda, alet edevat çantanızda ve benzeri yerlere tamir bantlarınızı koyabilirsiniz. Çok yer kaplamadığı ve hafif bir araç olduğu için size yük olmayacaktır.

Tamir Bandı Kullanım Alanları

Tamir bandı kullanım alanı geniş olan araç gereçlerden biridir. Sıralandığı özellikler nedeniyle herkesin alet edevat çantasında bulunması gereken bir araçtır. Birçok alanda ve birçok eşyanın onarımı için kullanılabilir. Örneğin şişme yatağınız varsa ve hasar görmüşse şişme yatağı bir daha kullanamayacağınızı düşünebilirsiniz. Şişme yatak tamir bandı ile hasar görmüş şişme yataklarınızı uzun süre kullanabilirsiniz. Şişme yataklar yumuşaklığını içine doldurulan havadan aldığı için en ufak bir delinmede kullanışsız hale gelir. Tekzen şişme yatak tamir bandı ise delinmiş şişme yataklarınızı yeniden kullanmanızı sağlar. "Bimeks Extra Power Genel Amaçlı Siyah Dıştan Sarmalı 10mx50 mm Bant" ise birçok eşyanızın onarımında kullanılabilir. Örneğin ev veya ofis içinde bir şey kırıldığında tamir bandı ile yapıştırabilirsiniz. Çok dayanıklı bir bant olduğundan yapıştırdığınız parçayı sabitleyecek ve uzun süre kullanmanızda yardımcı olacaktır. Tamir bantlarından biri olan sera tamir bandı, özellikleri ile serada gerekli olan tüm onarımlarda başrolü oynuyor. Sera bandı, hava koşullarından etkilenmiyor. UV ışınlarına da üst düzey dayanıklılık göstermektedir. Bu nedenle serada oluşabilecek hasarlara karşı onarımda kaliteli bir duruş sergiler. Dayanıklı olduğu için seralarda meydana gelen hasarları uzun süre boyunca onarılı bir şekilde sabitler. Bunun yanı sıra gri bant, elektrik işlerinde yapıştırma görevini üstlenir. Elektriği iletmeme ve tam olarak kaplama özelliği ile kablo işlemlerinde kullanılır. Kablo işlemlerinin yanı sıra bazı yapıştırma işlemlerinde de tercih edilebilir. Buna ek olarak tüylü bant da elektrik işlemleri için kullanılır. "Brio Bez Bant Tüylü 19Mmx15M" elektrik izolasyonu için birebir bir gereçtir. Tüylü yapısı sayesinde titreşim ile ortaya çıkan kablo seslerini engeller ve ısıya da üst düzey bir dayanıklılık gösterir. Gerekli tüm bant çeşitlerine Tekzen’den ulaşabilirsiniz.

Diğer Bant Çeşitleri

Bant yalnızca onarım işlemleri için kullanılmaz. Yapıştırma işlemleri için de kullanılır. Örneğin para bantları ve "kırtasiye ürünleri" içerisinde yer almakta olup genellikle maket ödevler için gerekli olan yapıştırma işlemleri için kullanılıyor. "kırtasiye bantları" içerisine "para bantları" ve "çift taraflı bantlar" gibi ürünler de giriyor. Bunun yanı sıra inşaat sektöründe kullanılan bant çeşitleri de vardır. Tekzen "inşaat malzemeleri" kapsamında birçok bant çeşidini satın alabilir, işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bunlardan birisi de "izole bantlar". Tekzen, geniş ürün çeşitliliği ile ön plana çıkıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT