Toplam 102 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Çift Taraflı Bantlar


Çift Taraflı Bant Çeşitleri

Geniş bir kullanım alanına sahip olan 3m çift taraflı bant birçok farklı özelliğe sahiptir. Köpük, bez, PVC ve transfer gibi farklı özellikleri olan bantların kullanılacağı alana uygun yapıda olması son derece önemlidir.

Çift Taraflı Bant Ne İşe Yarar?

Çift taraflı köpük bant hem iç hem de dış mekanlara uyumlu yapısı ile cam, plastik ve ahşap yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Ultra tutuş gücü sayesinde çeşitli nesneleri sabitlemeye yarayan bant modeli, araba, ev ve ofis gibi alanlarda etkili bir şekilde kullanılabilir. Farklı alanlarda kullanıma uygun özellikler taşıyan çift taraflı bant modelleri tamirat ve tadilat gibi işlemlerinizde pratik çözümler sunar. Ev ya da ofis gibi alanlarda küçük materyalleri duvara asmak için kullanabileceğiniz bant çeşitlerinin yanında sağlamlık isteyen diğer alanlar için daha güçlü yapıştırıcılar kullanabilirsiniz.

Çift Taraflı Bant Duvardan Nasıl Çıkarılır?

Uygulaması oldukça kolay olan çift taraflı bantların güçlü yapışkan özellikleri bulunur. Bantı uyguladığınız yüzeyden çıkardığınızda genel olarak herhangi bir hasar ya da iz bırakmaz. Ancak etki düzeyi düzeyi yüksek ve daha güçlü olan bantları uygun bir şekilde çıkarmanız için bazı püf noktaları vardır.Sıcak su bantı çıkarmak için en ideal yöntemlerden biridir. Sıcak suyu bir beze döktükten sonra uygulandığı alanı uygun bir biçimde silebilirsiniz. Bunun dışında bir pamuğa aseton dökerek çıkarabileceğiniz çift taraflı bantı dilerseniz üzerine fön makinesi tutarak da çıkarabilirsiniz.

Çift Taraftlı Bant Temizleme Nasıl Yapılır?

Çift taraflı bant temizleme işlemi bantın duvardan temizleme işlemleri ile benzerdir. Sıcak su ve aseton dışında bantların uygulanmış olduğu yüzeyi temizlemek için, tiner ya da kolayca bulabileceğiniz karbonat ve zeytin yağını kullanabilirsiniz.Bir yemek kaşığı karbonatla bir çay bardağı zeytinyağını karıştırıp ısıtın. Isıtma işlemi esnasında kaynamadan, karbonatın erimesini bekleyin. Bu işlemin ardından elde etmiş olduğunuz karışımı, yumuşak bir bez kullanarak leke olan alanları silebilirsiniz. Duvarlarda oluşan bant lekesini çıkarmanın diğer bir yolu ise gaz yağıdır.

En Kullanışlı Çift Taraflı Bant Modelleri

Dekorasyon, kırtasiye işleri ve basit tamiratlarda kullanabileceğiniz bantlar, pratik kullanımları ile zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Bimeks, Nettedarikçisi, Geko ve Tesa gibi markaların en kullanışlı ve kaliteli bant modellerini Tekzen'de kolaylıkla bulabilir dilediğinize hemen sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT