Toplam 28 üründen, 1-28 arası gösteriliyor.

Çift Taraflı Bantlar


En İyi Çift Taraflı Bantlar Tekzen'de!

Çift taraflı bant nedir sorusunun cevabı olarak her iki tarafında da yapışkanı olan ve şık görseller yaratma konusunda başarılı ürünlerdir demek yerinde olur. Özellikle dekorasyonu tamamlama amaçlı kullanılan bantların görünmemesi en büyük avantajdır. Ayrıca duvarda çivi izi oluşmasını istemeyen kullanıcılar da çift taraflı bant tercih edebilirler. Güçlü yapıştırıcı özelliği sayesinde çok ağır olmamak kaydıyla tabloları da duvara çift taraflı bant ile monte etmek mümkündür. Pattex halı bandı 50x10 cm bant modeli beyaz kauçuk yapıştırma özelliği ve yüksek dayanımlı yapısıyla uzun süreli kullanımlarda tercih edilir. Ayrıca sızdırmazlık bantları da özellikle banyo ve mutfaklarda oldukça işlevseldir. İhtiyacınıza uygun çift taraflı bant modelleri sizleri Tekzen kalitesiyle bekliyor.

Çift Taraflı Bant Modelleri Dekorasyonunuza Farklı Bir Boyut Katar

Çift yönlü bant, her iki tarafından da yapışabilme özelliği sayesinde esnek kullanım sağladığı ve uygulandığı alana zarar vermediği için tercih edilen ürünler arasındadır. Bimeks çift taraflı standart şeffaf pet film bant 25 m x 19 mm özellikle hafif eşyaların montajında iyi performans gösterir. Şeffaf ve hafif olması sayesinde özellikle ince malzemelerin arkasından görünmemesi görsel açıdan avantaj oluşturur. Diğer yandan maskeleme bantları uygulandığı yüzeye zarar vermediği için dekoratif süslemelerde tercih edilir. Duvar, cam, ahşap, plastik gibi oldukça geniş bir uygulama alanı vardır. Maskeleme bantları hakkında daha fazla bilgi ve kullanışlı seçenekler için doğru adres Tekzen.

Çift Taraflı Bant Modelleri Farklı Ölçüleriyle İşinizi Kolaylaştırır

Çift taraflı yapışkan bant kategorisi farklı ölçüleriyle kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Yeni nesil teknolojilerden olan çift taraflı bant modellerinin tek taraflı yapışkana sahip türleri, para bantları olarak bilinir ve dekoratif görselleriyle dikkat çeker. Farklı en ve boylardaki seçenekler ihtiyaca yönelik kullanıma olanak sağlar. Dekoratif bantlar renkli tasarımlarıyla uygulandıkları alana görsel bir zenginlik katarken, kullanım sürecini de keyifli hale getirir. Diğer yandan çok amaçlı tamir bantları, uygulandıkları alana göre alüminyum, çift taraflı, bez yapılı gibi farklı malzemelerden yapılmıştır. Para bantları ve tamir bantları gibi birçok farklı ürün Tekzen kalitesiyle sizlere sunulur.

Kullanım Alanlarına Uygun Çift Taraflı Bant Çeşitleri

Bant, basit bir tasarımı olmasına rağmen üstün taşıma kuvvetiyle oldukça profesyonel bir üründür. Kağıt yapıştırmaktan elektrik izolasyonuna kadar bir çok alanda kullanılması, ürünü önemli ihtiyaçlardan biri haline getirir. Çift taraflı köpük bant evlerde küçük nesneleri sabitlemek için kullanılır. Fayans, alçı, plastik ve tahta gibi ürünlere güçlü yapışma özelliği birçok alanda çivi kullanma zorunluluğunu ortadan kaldırmıştır. Bant çeşitleri arasında önemli bir yere sahip bazı çift taraflı bant modelleri, 4,2 kg ve 10 mm kalınlığına kadar yassı nesneleri taşıyabilmesiyle öne çıkar. Böylece duvarlarda çivi ya da delmek için matkap kullanılmaması ve bantın uygulandığı alanda kalıntı bırakmaması, dekoratif tabloların yerini değiştirmeye de olanak sağlar. İhtiyacınız olan tüm bant çeşitlerine Tekzen kalitesiyle sahip olabilirsiniz.

Çift Taraflı Bant Her Evin İhtiyacı

Her evde bulunan alet çantalarında ve kırtasiye malzemelerinin bulunduğu dolaplarda mutlaka bir veya birden fazla bant çeşidine rastlamak olasıdır. Çift taraflı silikon bant modelleri içeriğindeki silikon yapısından dolayı yüksek tutuculuk özelliğine sahiptir. Plastik, cam, ahşap ve pvc yüzey dışında boyalı ve boyasız yüzeylere de başarıyla uygulanması ürünün önemli bir avantajıdır. Esnek yapısı uygulamada kolaylık sağlarken şeffaf olmasından dolayı ise yüzeylerde iz bırakmaz. Kırtasiye ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan bantlar, malzemeleri birleştirme konusunda yardım alınan önemli ürünlerdendir. El işi, ev dekorasyonu, süsleme, tamir gibi farklı alanlarda kullanılabilmesi günlük hayatta kolaylık sağlar. Farklı kırtasiye ürünleri Tekzen ile karşınızda.

Her Bütçeye Uygun Çift Taraflı Bant Modelleri

Çift taraflı bant fiyatları ürünün yapışkanlık özelliği, boyutu ve malzeme cinsine göre değişkenlik gösterse de kullanıcılar zengin ürün portföyü içinden kendi ihtiyacına uygun olanı mutlaka bulurlar. Tek taraflı, şeffaf, dekoratif ve çift taraflı bant modellerinin yanında izole bantlar da özellikle elektrik tesisatlarında yalıtımı sağlamak için kullanılır. Farklı renklerde olması ise açıkta kalan tesisat bölgelerinin görsel olarak estetik durmasını sağlar. Farklı izole bant ölçüleri ve renklerini bulabileceğiniz tüm seçenekler Tekzen kalitesiyle sizlere sunuluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT