Toplam 116 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Çift Taraflı Bantlar


Süpermarket & Petshop kategorisinin alt bölümünde yer alan çift taraflı bantlar kategorisinde bulacağınız çeşit çeşit ürünlerden, kullanım alanınıza en uygun olanını rahatlıkla seçebilirsiniz. Yapışıp çıkabilen, neme karşı dirençli, su geçirmez ve şeffaf olanların yanı sıra montaj şeridi, ayna ve halı bandı gibi birçok çift taraflı bant çeşitleri kategoride bulunabilir.


Gerek sabitlemek istediğiniz halınız ya da tamirat izinin görünmesini istemediğiniz aynanız gibi iç mekan, gerekse kırık saksı ya da delinmiş su hortumu gibi dış mekan kullanımlarınız için aradığınız her özellikte ürünü bulabilirsiniz. Duvar boyasına zarar vermeyen, kolay çıkabilen ve tekrar kullanılabilen gibi özelliklere sahip iki yüzlü yapışkan bant ile evinizin duvarlarını, camları ve kapıları çocuklarınızın yaptığı resimlerle gönül rahatlığıyla süsleyebilirsiniz.


Kalın, ince, uzun ya da kısa her tür çift taraflı bant modelleri yanında kategoride tek kullanımlık bant kesici, dekoratif süslemelerde kullanabileceğiniz yapışkan askı ve led yapıştırmaları için tasarlanan cırt bant gibi süsleme ve ev dekorasyonlarınızda pratik kullanımlar sunan ürünleri bulabilirsiniz. Bu sayede küçük tamir işlerinizi kendi başınıza yapabilir, doğum günü ya da partilerinizde ev ve bahçenizi kendi zevkinize göre süsleyebilirsiniz.


Pattex, Tesa, Bimeks, Geko, Vege, Car Design ve Car Speed gibi birçok kaliteli marka arasından seçim yapacağınız ürünler en iyi sonucu elde etmenizi sağlamayı amaçlıyor. Kategori içerisinde uzunluğundan genişliğine, silikonlusundan köpüklüsüne, güçlü yapışkan özelliğinden hafifine kadar aradığınız her özellikte ürünü rahatlıkla inceleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz.


Ürün çeşitliliği ve kalitesi ile ihtiyacınıza yönelik olan aradıklarınızı bulmanızı sağlayacak bu kategorideki ürünlere Tekzen güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT