Toplam 262 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Bantlar


Günlük hayatın içinde birçok kullanım alanı olan bant çeşitlerine kırtasiye ürünleri kategorisinin alt bölümünde bulunan bantlar kategorisinden ulaşılabiliyor. Çok sayıda ürün çeşitleri içinden markaya göre filtreleme imkanı sunulurken, fiyat karşılaştırması da yapılabiliyor. Kategorinin en çok satılan ürünler listesi, alışveriş esnasında fikir veriyor.


Çift taraflı, kırtasiye, para, sızdırmazlık, maskeleme, tamir, teflon, izole bantlar isimleri altında toplanmış ürünler ile ihtiyaç doğrultusunda spesifik arama da yapılabiliyor. Her bir çeşidin fonksiyonu ve kullanım alanı farklı olduğu için öncelikle ne tür bir ürüne ihtiyaç duyulduğunun tespit edilmesi gerekiyor. Son derece kaliteli olan ürünler gündelik hayatın vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Pratik çözümler sunan özel ürünler ile ekonomik ve hızlı bir şekilde çözümler üretilebiliyor.


Evde, iş yerlerinde, bireysel ve endüstriyel işlerde en çok kullanılan sarf malzemelerinden biri olan bantlar ihtiyaçlara göre çeşitli özelliklerde üretiliyor. Mesela teflon bantlar sızıntı riskini azaltmak için, metal borular ile tesisat ve yakıt hatlarını bağlarken kullanılıyor. Sızdırmazlık özelliği olan ürünler banyo ve mutfaklarda kurtarıcı olurken, maskeleme bantları kolay çıkarılabilme ve iz bırakmama özellikleri ile özellikle boya işlerinde sıklıkla tercih ediliyor. Yalıtım işlemlerinde ısı yalıtımı, elektrik yalıtımı gibi uygulamalar için izole bantlar kullanılıyor. Çift taraflı olanların da hemen her alanda son derece pratik çözümler üreten çok sayıda kullanım alanı bulunuyor. Koli ve kağıt yapıştırmak için kullanılan çeşitler kırtasiye başlığı altında toplanıyor. Ayrıca tamiratlar için özel olarak üretilmiş olan ürünler ile birçok tamirat kolaylıkla ve son derece ekonomik bir şekilde yapılabiliyor.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT