Toplam 83 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Bantlar


En Kullanışlı Bant Çeşitleri Tekzen’de!

Günlük hayatınızda birçok farklı alanda kullanımına ihtiyaç duyduğunuz bant çeşitleri, en kullanışlı seçenekleri ile Tekzen’de sizleri bekler. Kırtasiye ürünleri içerisinde karşınıza çıkan bu çeşitler, çift taraflı köpük montaj bandından maskeleme bandına kadar geniş bir yelpazeyi hizmetinize sunar. Hem ekonomik hem de pratik çözümleri beraberinde getiren kırtasiye bantları için doğru adrestesiniz.

Her İhtiyaca ve İsteğe Uygun Bant Çeşitleri

Onarım, yapıştırma, sabitleme, kolileme ve daha birçok amaçlar doğrultusunda kullanılabilen bantlar; her ihtiyaca uygun çeşitleri ile gözler önüne serilir. Elektrik elektronik alanı başta olmak üzere öğrencilerin okul hayatında da sıklıkla kullandığı renkli bantlar, kendi tasarımını ortaya koymak isteyenlerin yardımcısı olan dekor bant ve daha fazlası sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda şekil alır. Ağırlık taşıyabilme özelliği ile ön plana çıkan çift taraflı bantlar , özellikle tablo ve çerçevelerin duvara sabitlenmesinde kullanılır. izole bantlar ise iki iletken arasındaki akımı kesmek için kullanılır.

Yüzeye Sağlam Yapışan Güçlü Bant Çeşitleri

Günlük yaşamınızda toplu olarak kullanılan alanlarda sıklıkla gördüğünüz merdiven kaydırmaz bantlar , pürüzlü üst yüzeyi ile merdivenleri güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlarken zemin yüzeyine sağlam yapışan kısmıyla uzun ömürlü bir kullanım sunar. Yüzeye sağlam yapışmasıyla dikkat çeken bir diğer çeşit, derz bandı olur. Genellikle duvar bölmelerindeki boşluklar ve ev dekorasyonunda ihtiyaç duyulan diğer alanlarda kullanılan derz bantları, estetik açıdan da önemli bir rol üstlenir. Fayans arası bant ismi ile de karşınıza çıkabilir.

Kullanışlı Özellikleri ile Dikkat Çeken Bant Çeşitleri

Fayans bandı, merdiven kaydırmaz ve diğer bantlar; sahip oldukları kullanışlı özellikleri ile dikkat çeker. Bimeks Sökülebilir Montj Bandı Şeffaf 19 mm x1 m seçeneği; plastik, ahşap, metal ve cam başta olmak üzere birçok yüzeyde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Yıka, kurut ve yeniden kullan özelliğiyle dikkat çeken bu seçenek; beş santimetresi ile bir kilogram ağırlık taşıyabilir. Geko Exrta Güçlü Çift Taraflı Beyaz Bant 50 mm x 25 Metre ise ekstra güçlü tutma özelliğiyle ön plana çıkar. Zor aşınan zemin kaplaması, pürüzlü ve düz yüzeyler üzerinde obje sabitleme, dış mekan alanları ve daha birçok yerde kullanılabilir. Çatlayan ve patlayan borulardan su sızmasını engelleyen tamir bantları da kullanışlı tasarımıyla dikkat çeken bir diğer seçenek olur.

Günlük Hayatınızda Sıklıkla Kullandığınız Bant Çeşitleri

Günlük hayatınızda sıkça kullandığınız bantlar arasında para bantları öne çıkar. Şeffaf bant olarak da adlandırılan bu çeşit, ofisten okula herkesin vazgeçilmez yardımcısı olmayı başarır. Boya ve badana işlerinde kurtarıcınız olan seçenek ise maskeleme bandı olur. Yüzeye kolayca yapışabilen ve kağıt bant olarak da adlandırılan bu çeşit, boyanın kirlenmesini istemediğiniz yüzeye geçmesine engel olur. Endüstriyel alanlarda da önemli bir role sahiptir. İşyerlerinde ve banyolarda sıvı ile temasında herhangi bir sorun teşkil etmeyen su geçirmez bant , hayatınızı kolaylaştıran bir diğer yardımcıdır.

Aradığınız Bant Çeşitleri İçin Doğru Adres Tekzen

Endüstriyel alanlarda, evde, ofiste ve ihtiyaç duyduğunuz diğer işlerde pratik çözümleriyle sizlere eşlik eden bant çeşitlerini keşfetmek için doğru adrestesiniz. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilen bu ürünler ile tamirattan ısı yalıtımına birçok işi zahmetsiz bir şekilde halledebilirsiniz. Farklı uzunluk, genişlik, renk ve fonksiyon seçenekleri içerisinden aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Silikon, montaj, para, maskeleme, tek taraflı bant ve daha fazlasını yakından incelemek istiyorsanız hemen şimdi Tekzen ürünlerine göz atabilirsiniz. Bütçe dostu bant fiyatları ile ekonomik ve kullanışlı yardımcınıza sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT