Toplam 19 üründen, 1-19 arası gösteriliyor.

Plastik Kova

Temizlik gereçleri arasında bulunan kova çeşitleri banyo veya mutfak gibi alanlarda sıklıkla kullanılan malzemeler arasında yer alır. Değişik renkte, boyda ve ölçülerde olan çok amaçlı kova modellerine Tekzen Süpermarket & Petshop kategorisinden erişebilirsiniz.

Plastik Kova Nasıl Temizlenir?

Kullanım amacınıza göre farklı çeşitleri bulunan banyo su kovası modelleri düzenli olarak temizlenmelidir. İçinde su birikintisi ya da deterjan artıklarının kalmaması için bol su ile durulanması son derece önemlidir. Değişik ebatlara sahip olan modeller içinde 18 lt ya da 30 lt plastik kova seçeneklerini de bulabilirsiniz.

Banyo su kovası kullanıldıktan sonra deterjan ve su eklenerek yıkanıp temizlenebilir. Oldukça kolay bir biçimde temizlenebilen plastik kova modelleri yeteri kadar su ile yıkandıktan sonra uygun bir bez yardımı ile kurulanabilir.

Temizlik Kovaları ve Leğenler

Kova çeşitleri arasında mutfakta yemek hazırlarken ihtiyaç duyabileceğiniz dekoratif görünümlü ve kullanışlı badya çeşitlerini de bulabilirsiniz. Kapaklı ya da kapaksız seçenekleri bulunan geniş ağızlı leğenler çok amaçlı olarak kullanılabilir. Temizlik esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz fırça, süpürge, temizlik eldiveni, sünger ve bez gibi ürünleri de Tekzen'de bulabilirsiniz.

Banyo, balkon ya da bahçelerde ihtiyaç duyulan temizlik kovası, leğen ve derin kova modelleri farklı renk ve ölçülerde bulunabilir. Kolay taşınabilmesi için tutamaklı modelleri de olan ürünler oldukça pratik bir kullanım sunar.

Plastik Kova Kullanım Alanları

Plastik kova modelleri içinde banyo su kovası, çöp kovası ya da un kovası gibi farklı alanlar için kullanılabilen ürünler yer alır. Uzun ömürlü ve dayanıklı olan modeller fonksiyonel özellikleri ile ev ya da bahçe kullanımı için oldukça idealdir.

Plastik kovalar sadece temizlik alanında değil eşyalarınızı muhafaza edebilmeniz için kirli sepeti, çiçek saksısı, oyuncak sepeti olarak da çok amaçlı olarak kullanılabilir. Değişik ebatlarda kapaklı ve kapaksız seçenekleri bulunan kova modelleri içinde ihtiyacınıza göre küçük ya da büyük kova tercih edebilirsiniz. Süpermarket & Petshop kategorisi altında yer alan Temizlik Gereçleri sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Mutfak İçin Plastik Kova ve Leğenler

Mutfağınızda yiyecekleriniz hazırlama ya da muhafaza etme amaçlı olarak kullanabileceğiniz plastik ürünler işlerinizi oldukça kolaylaştırır. Özellikle yemek hazırlama esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz un kovası, hamur leğeni gibi ürünler yemek ile birebir temas halinde olduğu için sağlıklı malzemeden üretilmesi son derece önemlidir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT