Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Champion, Tekzen, Tropikal gibi kaliteli ve güvenilir markalara ait ürünlerin yer aldığı köpek maması kategorisinde yavru ve yetişkin köpekler için hazırlanmış mamaları ve mama çeşitlerini bulabilirsiniz.


En yakın dostunuz olan köpeğinizin tam ve dengeli beslenmesi için formüle edilmiş içeriği kuzu eti, pirinç, yüksek enerjili, dengeli kalsiyum ve fosfordan oluşan çeşitli köpek mamalarına Tekzen güvencesi ve satın alma kolaylığı ile sahip olabilirsiniz.


Ek beslenmeye gerek duymadan, köpeğinizin günlük kalori, vitamin ve protein ihtiyacını karşılayabilecek, köpeğinizin bağışıklık sistemini güçlendirip hastalıklara karşı direnç sağlayacak kuru ve yaş mama çeşitleri bu kategori altında yer alıyor. Bir üst köpek kategorisinde, köpekler için bakım ürünleri, oyuncaklar, kulübeler, mama kapları, giyim aksesuarları yer alıyor. Kuş, kedi, hamster gibi hayvanların gereçlerine ise evcil hayvan gereçleri kategorisi altında yer veriliyor.


Bir köpek maması et, pirinç, mısır, tavuk yağı ve balık yağı, et yağı, mısır gluteni, şeker pancarı, soya, balık unu, bira mayası, buğday özü, peynir altı suyu tozu, doğal aroma, vitaminler, mineraller, doğal antioksidanlar, mannan-oligosakkaritler & beta - glukanlar gibi besin kaynakları içerir. Bu mamalar zenginleştirilmiş vitamin ve mineral içeriği ile büyüme sürecindeki yavru köpeklerin sağlıklı diş, kas ve iskelet yapısına sahip olmasına destek olur.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT