Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Kırtasiye Görsel Sunum Ürünleri


3M, Kolay İşaretler, Tekzen, Akyazı, Panda ve Balkaya markalarına ait görsel sunum malzemeleri kırtasiye ürünleri kategorisinde yer alıyor. Kişisel ihtiyaçlara ve zevklere göre farklılaşan bu kırtasiye malzemelerinin çeşitlerine ulaşabiliyorsunuz.


Notlarınızı, fotoğraflarınızı, resimlerinizi veya takılarınızı asmak için farklı boyutlarda ve farklı çerçevelerde mantar panolar bulunuyor. Hem görsel olarak hem de işlevsel olarak evinizi süsleyen bu mantar panolar oldukça kullanışlı. 30x45, 45x60, 60x90, 90x120 gibi farklı boyutları sayesinde duvarınıza en uygun boyuttaki mantar panoyu alabiliyorsunuz.


Evde daha rahat soru çözebilmek, üzerine not almak, resim çizmek veya yazı yazmak amaçlı kullanabileceğiniz yazı tahtası çeşitleri bulunuyor. Bu yazı tahtası seçenekleri arasında ayaklı yazı tahtası, askılı yazı tahtası gibi kalemle üzerine yazı yazabileceğiniz ve daha sonra silebileceğiniz ürünler yer alıyor. Duvara asabileceğiniz yazı tahtalarının yanı sıra ayaklı ve katlanabilir olan istediğiniz yere koyabileceğiniz yazı tahtaları da bulunuyor.


Görsel aksesuar olarak kullanabileceğiniz; 3’lü milli levha ( İstiklal Marşı, Atatürk resmi ve Gençliğe Hitabe) ve farklı desenlerde/ resimlerde metal levhalar bulunuyor. Bu levhaları evinizin odalarını süslemek için zevkinize uygun olarak seçebiliyorsunuz.


Aynı şekilde farklı desen ve resimlerde ahşap panolar da görsel sunum malzemeleri arasında yer alıyor.


Görsel olarak kullanabileceğiniz sembol ve işaret resimleri ( park yapılmaz, WC, itiniz, girilmez vb.) birçok çeşidiyle bu kategoride yer alıyor. Ödevlerde, projelerde, sunumlarda veya evinizde kullanabileceğiniz bu semboller oldukça eğlenceli ve kullanışlı oluyor.


Tezken online satış sitesinde, süpemarket&petshop ana kategorisi altında bulunan kırtasiye görsel sunum ürünleri kategorisinde tüm bu ürünlere ulaşabiliyorsunuz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT