Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Mutfak & Banyo Temizleyiciler


Kireç Çözücü 850 Gr
Kireç Çözücü 850 Gr
Sadece Mağazada
74,99 TL
Jet Kimya Kir ve Yağ Çözücü
Jet Kimya Kir ve Yağ Çözücü
Sadece Mağazada
84,99 TL

Banyo ve mutfak temizliğinde ihtiyacınız olabilecek geniş ürün seçeneklerine deterjan & temizlik ürünleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Lavabo açıcılardan kireç çözücülere, klozet bloklarından yağ çözücülere uzanan mutfak banyo temizleyiciler sayesinde banyo ve mutfak temizliğinde istediğiniz hijyen ortamını oluşturabilirsiniz.


Derz temizleyici ürünleri mutfak ve banyo fayanslarında kullanabilir, kireç sökücü ürünlerle istenmeyen kireç artıklarının temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Lavabo açıcılarla olası tıkanmaları kolaylıkla giderirken, tıkanma önleyici ürünlerle lavabolarınızdaki tıkanmaların önüne geçebilirsiniz. Küf temizleyici ürünlerle ise zaman içerisinde meydana gelen küf gibi istenmeyen oluşumları kolaylıkla temizleyebilirsiniz. 


Mutfak banyo temizleyiciler arasında yer alan etkili temizleyiciler sayesinde temizliğin yanı sıra uzun süreli hijyen sağlayabilirsiniz. Mutfak temizliği sırasında kullanabileceğiniz paslanmaz çelik temizleyicilerle çelik malzemelerinizi kolaylıkla temizleyerek zaman kazanabilirsiniz. Fırın temizleyici ürünlerle yemek kalıntılarını giderebilir, aynı zamanda şömine camlarını da temizleyebilirsiniz.


Mutfak ve banyo temizlik konusunda daha çok özen gösterilmesi gereken alanlar  arasında yer alıyor. Mutfak banyo temizleyiciler temizlik sırasında işinizi kolaylaştıran ve zaman kazandıran birden çok ürün alternatifiyle sizi bekliyor. Banyo mutfak temizleyici ürünler arasından ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. 


Klozet kapağı temizleyici, banyo parlatıcı, banyo temizleme spreyi, hijyenik tuvalet temizleyici, derz temizleyici, farklı kokulara sahip klozet blokları gibi ürünler sayesinde banyo temizliği için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Banyo temizliği sırasında kullanabileceğiniz küf ve mantar temizleyici ürünlerle zararlı bakterilerin ve kötü koku oluşumunun önüne geçebilirsiniz.


Rulo kağıt havlu, peçete, tuvalet kağıdı, peçete aparatları gibi ürünler de bu kategoride ulaşabileceğiniz diğer seçenekler arasında yer alıyor. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT