Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Tüm evcil hayvanlar gibi özel ilgi isteyen ve bakım gerektiren kedilerin sağlıklı, stressiz, mutlu ve uzun bir hayat sürmeleri için gerekli olan tüm ürünleri, Tekzen'in bu kategorisinden kolaylıkla bulabilirsiniz.


Tekzen, Tropikal, Purrfect Arch, Citikitty gibi büyük ve güvenilir markalara ait çok sayıda ürünün yer aldığı kategoride, bakım ve sağlık ürünleri, kumlar, kuru kedi maması, tasmalar, kedi taşıma çantası ve oyuncaklar gibi pek çok ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Evcil hayvanlarınız için özel olarak dizayn edilmiş ve sağlıklı ahşap malzemeden üretilmiş, suya ve güneşe dayanıklı ahşap evler, dostunuzun keyifle vakit geçirmesini sağlarken, doğal kaynaklı kedi kumu ile onlara özel hijyenik bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.


Kedi kumu temizlemekten sıkılanların tercih etmek isteyecekleri, çevre dostu tuvalet eğitim seti ile dilerseniz evcil hayvanlarınıza özel klozet eğitimi verebilirsiniz ve kum için yaptığınız masraftan kurtulabilirsiniz.


Şirin dostlarınızın hem oyun oynayabilecekleri hem törpü ve kaşınma ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri tırmalama ve kaşınma tahtaları ya da kedi oyuncakları sayesinde evlerinizde bulunan perde, koltuk, örtü, ahşap mobilya gibi eşyalarınızın yıpranmasının önüne geçebilirsiniz.


Karanlıkta fark edilmelerini sağlayacak neon ışıklı kedi tasması ya da onlara zarar vermeyecek şekilde dizayn edilmiş dekoratif görünümlü işlevsel aksesuarlar ile ev hayvanlarınızın yerini daha kolay bulurken, daha da sevimli görünmelerini sağlayabilirsiniz.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile sizlerin beğenisine sunulan evcil hayvan gereçleri kategorisinin altındaki bu kategoriden, bütçenize ve şirin dostlarınızın ihtiyacına uygun modelleri daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Ürünlerin özelliklerini birbirleri ile karşılaştırabilir ve amacınıza en uygun olan ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT