Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Saç Bakım Ürünleri


Saç bakımı, kişisel hijyenine ve bakımına önem veren herkesin rutin haline getirdiği önemli konular arasında yer alıyor. Kişisel bakım kategorisi altında ulaşabileceğiniz saç bakım ürünleri ile günlük ve ihtiyaca yönelik temizlik ve onarma rutininizi gerçekleştirebilirsiniz. Otacı şampuan çeşitleri arasında yer alan canlandırıcı, kepeğe karşı etkili ve bitki özleriyle zenginleştirilmiş ürünler tercih ederek daha sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Onarıcı kremlerle ise yıpranmaların önüne geçebilirsiniz.  


Yıpranmış ve canlılığını kaybeden saçlar için bitkisel keratin içeren ürünler tercih edebilirsiniz. Boyar madde içermeyen, uzun vadede daha etkili sonuçlar almanızı sağlayan ürünlerle istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Bitkisel içeriklerle desteklenen özel formüllü şampuan çeşitleriyle dökülme sorunlarının önüne geçebilirsiniz. Kuru, nemsiz ve kabaran saçlar için zeytinyağı ve argan şampuan çeşitleri arasından saç yapınıza uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Şampuanlama sonrasında onarıcı yağlar kullanarak ürünlerin etkinliğini arttırabilirsiniz.  


Beyazlamayı ve griliği gidermeye yardımcı olan özel losyonlarla renk farklılıklarının önüne geçebilirsiniz. Dökülme ve kepek gibi sorunları önleyen ürünlerin yanı sıra, arındırıcı ve onarıcı losyonlar içeren saç bakım seti kullanarak bakımınızı sürekli hale getirebilirsiniz. Bitki Derman, Otacı, Hairmax, Softem ve Stop Grey markaları arasından düzenli kullanımla fayda sağlayacak ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Daha az kimyasal içeren, kafa derisini arındıran ve kıl artışını tetiklemeye yardımcı olan özel bileşenli şampuanlarla istediğiniz sonuçları hızlıca alabilirsiniz. 


Farklı görünümlere kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan aksesuarlar sayesinde evde kuaför deneyimine yakın bir sonuç elde edebilirsiniz. Bütçeniz doğrultusunda size uygun olan fiyat aralığındaki şampuan ve krem çeşitleri arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.  

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT