Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Anahtarlık


Süpermarket & petshop kategorisindeki kişiye özel tasarımlar altında yer alan anahtarlık bölümünde sportif anahtarlıktan açacaklı fonksiyonel modele, lazer ve fener modellerinden  deri tasarımlı çeşitlere, çizgi film karakterleri ya da hayvan figürlü tasarımlardan takımınızın renklerini sembolize eden kişiye özel tasarımlı bir çok anahtarlık çeşidine ulaşabilirsiniz.


İsterseniz sizi yansıtan ürünleri tercih ederek sizin kullanabileceğiniz, dilediğiniz takdirde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ürün modellerine bu bölümden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Kategoride bulunan sihirli model ile anahtarlarınızın yerini 7 metre mesafeden sese tepki verme özelliği ile kolayca bulabilir ve anahtarlarınızı kaybetme korkusu olmadan kullanabilirsiniz. Bu özelliği ile akıllı ürün modelini cep telefonu, cüzdan gibi eşyalarınızı bulmak için de kullanabilir ayrıca ufak bir fener görevi gördüğü için bu özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Altın külçe şeklinde olan açacaklı modele de bu bölümden ulaşabilir ve ihtiyacınız olan her zaman kendi işlevselliğinin yanında açacak özelliğinden de yararlanabilirsiniz.


Beğeninize göre, şehrinizin plakalarını sembolize eden tasarım ürün çeşitlerini seçebileceğiniz gibi hayvan figürlü ya da çizgi film karakterli keyifli tasarımlı ürün çeşitlerine de yine bu bölümden ulaşabilirsiniz. Ayrıca kategoride silikon üzerine kabartma baskı logolu olarak araba markaları basılmış olarak tasarlanan ve K.Atatürk imzalı hediyesiyle birlikte alabileceğiniz modellere de ulaşabilirsiniz. Tercihinize göre ay yıldız metalli modeller, deriden tasarlanmış ürünler ya da led ve fener özellikli modellere de  buradan ulaşarak, ürünleri sadece anahtarlık olarak kullanabilir isterseniz diğer özelliği olan ürünlerden de faydalanabilirsiniz. Ürün çeşitlerinin üzerine tıklayarak özelliklerini öğrenebilir ve Tekzen kalitesi ile kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT