Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Organik Zeytin ve Zeytinyağ


Süpermarket bölümünde yer alan organik gıdalar arasında zeytinyağı ve zeytin çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Organik zeytin ve zeytinyağ kategorisinde siyah ve yeşil zeytin çeşitlerinin yanında zeytin ezmesi ve saf sızma zeytinyağı çeşitlerini de bulabilirsiniz.


Ege bölgesinde organik tarıma bağlı olarak koruyucu kimyasal maddeler, tarım ilacı, renk açıcı, endüstriyel boya gibi zararlı maddeler kullanılmadan üretilen ve paketlenen siyah zeytinleri kahvaltı sofralarınıza ekleyebilirsiniz. IMO Control tarafından denetlenerek kullanıcılara sunulan organik zeytini 390 gramlık cam kavanozda satın alabilirsiniz. Kahvaltıda ve çeşitli öğünlerde güvenle tüketebileceğiniz doğal zeytinin çekirdeklerini çıkararak bebeklerinize güvenle yedirebilirsiniz. Kırma yeşil zeytinleri ise mayhoş ve ekşi tadı ile salatalardan hamur işlerine kadar farklı tariflere ekleyebileceğiniz gibi sade halde de yiyebilirsiniz. Doğal yöntemler ile üretilen zeytinlerden yapılan zeytin ezmeleri de lezzeti ve ideal kıvamı ile kolay ve pratik bir kullanım sunar.


Organik zeytin ve zeytinyağ kategorisindeki yağ çeşitlerinde ise özel şişesinde satılan 500 gramlık ve 1 litrelik ürünleri bulabilirsiniz. Özel tesislerde üretilen doğal sızma zeytinyağını soğuk yemeklerde ve salatalarda tercih edebilir ya da kahvaltıda tüketebilirsiniz. Doğal aromasını ve tadını koruduğu için besin değerleri de yüksek olan ürünler ile sağlıklı öğünler hazırlayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun cam şişedeki ambalajların yanında 2 ve 3 litrelik büyük teneke kutularda satılan ürünleri uzun dönem kullanabilirsiniz. Kilerde kolayca saklayabileceğiniz ürünleri cam şişelere boşaltarak tüketebilirsiniz.


Organik zeytin ve zeytinyağ kategorisindeki zeytin, zeytin ezmesi ve zeytinyağı çeşitlerini Saklı Cennet markasından temin edebilir, Tekzen güvencesi ile kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT