Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Sabunlar


Sadece mobilya, ev eşyası gibi ürünlerle sınırlarla kalmayan Tekzen Kişisel Bakım kategorisi ile de müşterilerine eşsiz bir alışveriş keyfi sunuyor. Bu kategoride tıraş malzemelerine, cilt bakım ve temizlik ürünlerine, özel bakım yağları ve sabunlarına kolayca ulaşabileceksiniz. Kadınlara ve erkeklere özel ürünleri ile kişisel bakımınızı bir aşama ileriye götürecek olan bu ürünler bir tık uzağınızda. Bu kategoride yer alan en sık kullanılan ürünlerden biri olan sabunlar için Tekzen sizlere geniş bir katalog ve kaliteyi aynı anda sunuyor. 


Sahip olduğu geniş sabun içeriği ile Tekzen sunduğu markalar  kaliteli ve sizlere özel bir cilt temizliğinin kapılarını açıyor. Her biri özenle seçilerek Tekzen kataloğuna alınan bu ürünler katı ve sıvı sabunlardan oluşuyor.


Günlük kullanım için çeşitli aromalarda sıvı sabunlar sizlere ve misafirlerinize güzel kokulu ve tertemiz eller sunmak için evlerinizde yer almayı bekliyor. Aynı zamanda özellikle çocuklar için yoğun olarak tercih edilen anti-bakteriyel el temizleme jelleri de bu kategorinin içerisinde yer alıyor.


Katı sabunlarda ise özel kullanım için üretilen çeşitli yağları içeren sabunlar dikkat çekiyor. Güvenilir markaların argan yağı, defne yağı, gül yağı, zeytinyağı ve kükürtten ürettiği bu sabunlar elleriniz, yüzünüz ve saçlarınız için tamamen doğal birer ilaç niteliğinde. Çeşitli cilt ve saç sorunlarına ve aktarlardan alacağınız sıvı yağlar ile zor uygulanan çözümler aramaktansa günlük hayatımızın basit ama gerekli ögelerinden biri olan sabunlarla çözüm getirmek çok daha kolay ve ulaşılabilir olacaktır. Tüm bu sabun çeşitleri ve kişisel bakım ürünleri için Tekzen'e uğramanız yeterli.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT