Toplam 21 üründen, 1-21 arası gösteriliyor.

Cam & Yüzey Temizleyiciler Kategorisinin Çok Satanları

Cam yüzey temizleyiciler kategorisi  içerisinde avize, ahşap, çelik, pvc pencere ve plastik mobilya temizleyici gibi daha birçok temizlik ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Maestro, Homecare, Astonish, Jet Kimya, Banat ve Çbs Homeline gibi bilinir ve güvenilirliğini kanıtlamış markaların ürünlerini bulabilirsiniz. İstediğiniz ürünü seçerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Cam yüzey temizleyiciler, deterjan ve temizlik ürünleri içerisinde bulabileceğiniz ahşap temizleyicilerle, parkelerinize zarar vermeden parlak ve hijyenik görünüm sağlayabilirsiniz. Özel geliştirilmiş sabun bazlı formülüyle lekeleri kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Yaşam alanınızda cilde temas ettiğinde etki bırakmayan, hoş kokulu ürünler kötü kokulardan arınmanıza yardımcı olacak.


Cam yüzey temizleyiciler kategorisinde, pvc pencere ve plastik mobilya için üretilen temizlik ürünleri ile işinizi kolaylaştıran ve parlaklık sağlayan malzemelere ulaşabilirsiniz. Bu tür ürünlerin püskürtme özelliği bulunur. Ayrıca çabuk etki gösterir ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Temizlik ürünleri arasında yer alan ütü açıcılar, buhar vermeyen ütülerin tıkanmış kanallarını açmanıza ve güvenle tekrar kullanmanıza yardımcı olur. Farklı kokular ile dilediğiniz ve hoşunuza giden kokuda ürünler bulabilirsiniz. Böylece temizlik yaptığınız alanları seçtiğiniz kokuyla kaplayabilirsiniz.


Cam temizleyiciler kullanım alanlarına göre farklılık göstereceği için seçim yaparken kullanım talimatlarına bakmanız faydalı olacaktır. Ayrıca deterjan kategorisi altında bulunan ürünlerin çoğu kimyasal içerikler barındırdığı için güvenilir ürünleri yani bilinen markaları tercih etmeniz, sağlığınız açısından da oldukça önemlidir. Hem sağlığınıza hem de kullanılacak malzemelerinize zarar vermeyecek ürünlere kategorilerimizden ulaşabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile ürünlerimizi inceleyebilir, arasından ihtiyacınız olanları kolaylıkla alabilirsiniz. Tekzen güvencesi ile ürün özelliklerini detaylıca öğrenerek bilinçli alışveriş yapabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT