Toplam 68 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Mop-Paspas-Yedek Ekipmanları


Parex Twister Yedek Sap
Parex Twister Yedek Sap
Sadece Mağazada
59,99 TL

Mop Paspas Modelleri

Ev temizliğini kolaylaştıran mop paspaslar, Tekzen bünyesinde onlarca farklı seçenek ve fonksiyonla satışa sunuluyor. İhtiyacınıza uygun çeşitli içeriklere sahip olan mop setleri ve çok daha fazlası için Tekzen kalitesi sizleri bekliyor.

Mop Paspas Nasıl Kullanılır?

Mop paspaslar, kullanım olarak kullanıcıya büyük rahatlık sunan ürünlerdir. Az zamanda çok iş yapmanızı sağlayan mop modelleri, farklı şekil ve özelliklerle satın alınabilmektedir. İsteğe göre tekli mop tercih edebilir ya da mop temizlik seti alarak kova, yedek paspas, temizlik bezi gibi ürünlere de sahip olabilirsiniz.

Mop paspaslar, teknik olarak ucunda temizleyici kumaş bulunan uzun çubuk ya da sopalardır. İçi su ve uygun miktarda temizlik ürünü ile doldurulmuş kovaya mop batırılır, ardından suyu süzülerek yüzey temizliği için kullanılır.

Mop Paspas Ucu Nasıl Değiştirilir?

Mop paspas uçları, markaya ve ürünün teknik özelliklerine göre farklı şekillerde değiştirilebilir. Klasik vileda sopası tarzı mop seti modellerinde, mop vidalama işlemi yapar gibi çevrilerek sopaya sabitlenir. Farklı modellerde ise açma kapama anahtarına benzer bir sistemle mop temizlik çubuğuna takılır.

Mop paspas ucunu uygun yöntemle çıkarıp temizledikten sonra yeniden pek çok kez gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu açıdan kullanıcı dostu olan mop paspaslar, takıp çıkarma işlemi sırasında zarar görmez ve kolay kolay eskimez.

Mop Paspas Nasıl Temizlenir?

Mop paspas temizliği oldukça kolaydır fakat temizleme yöntemleri, kullanılan ürünün kumaşına göre farklılık gösterebilir. Pamuklu, mikrofiber, keçeli ve havlu gibi pek çok farklı tarzda ürün kumaşı seçeneği vardır. Bu kumaşlar için uygun olan tüm temizlik yöntemleri paspasınız için de uygun olacaktır.

Mop uçları, aparattan çıkarıldıktan sonra sabun, deterjan gibi basit temizlik malzemeleriyle elde kolaylıkla yıkanabilir.Eğer elde yıkama ile uğraşmak istemiyorsanız ya da mop temizlik seti paspasınız çok kirli ise; ürünü çamaşır makinesinde de yıkayabilirsiniz. Paspasınız kuruduktan sonra tekrar kullanmak için sopaya monte edebilirsiniz.

Mop Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Diğer temizlik malzemelerinde olduğu gibi mop seçimi yaparken de kullanım alanlarını düşünmek işinizi kolaylaştıracaktır. Ürünü, dar ve erişimi zor yerler için kullanacaksanız saçaklı modeller; geniş ve düz yüzeyler için kullanacaksanız dikdörtgen ve büyük modeller daha fonksiyonel olacaktır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT