Toplam 99 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Mop-Paspas-Yedek Ekipmanları


Kusursuz ev temizliğinde tercih edilen mop paspas yedek ekipmanlarını Tekzen mağazalarında temizlik ürünleri biriminde bulabilirsiniz. Hem süpüren, hem silen, hem de kurulama yapan devrim niteliğinde bir ürün çeşidi olup, kusursuz temizlik arayanlar için satışa sunuluyor. Tertemiz ve mis gibi yüzeyler için, mop paspas ürünlerine kolayca sahip olabilirsiniz. Hafif ve pratik oluşu sayesinde hassas ve mükemmel bir temizliğe kavuşursunuz.


Her türlü zeminde, ev, iş yeri, okul ve yurt gibi yerlerde hem kuru hem de ıslak paspas yapabilirsiniz ve zamandan kazanırsınız. Kullanırken her türlü toz ve pislik olukların içine hapsolması sayesinde ulaşılması güç olan noktaları da çok rahat temizlersiniz. 360 derece dönebilen ve otomatik sıkma özelliği ile yorulmadan her yeri pırıl pırıl yaparsınız. Ayrıca mop paspas  yedek ekipmanları ile daha da ayrıntılı temizlik yapabilirsiniz. Kompakt boyutu ile az yer kaplayan mop paspaslar mikrofiber dokulu olup, duşakabin, pencere ve aynalarda da rahat bir kullanım sağlıyor ve fonksiyonel aparatları ile daha da geniş alanlarda temizlik sunuyor.


Mop paspas ürünlerinin bezlerini kolayca değiştirip yıkayabilir ve tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Montajı da çok kolay olan bu paspasları, istediğiniz açıda 45, 90, 180 derece şeklinde takabilir ve ayarlayabilirsiniz. Temizlikte zaman ve güç kaybınızı önler ve silmenin yanında güçlü bir kurulama da yapabilirsiniz. Otomatik sıkmalı ve döner başlıklı olan bu temizlik ürünlerini yedek ekipmanları ile de satın alarak, ürünün kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Aparatları değiştirerek evinizin farklı köşelerinde, zor temizlenen alanlarda istediğiniz mükemmel temizliğe ulaşırsınız. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT