Toplam 48 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Mop-Paspas-Yedek Ekipmanları


Nemli Mob 50 cm
Nemli Mob 50 cm
Temin Edilemiyor

Dayanıklı Yedek Mop ve Paspaslar Tekzen'de!

Gelişmiş fonksiyonel özellikleriyle bilinen mop seti çeşitleri sayesinde temizlik yapmak çok daha kolay bir hale gelir. Mop setleri, su kovası, sap ve mop ucundan meydana gelerek, kullanıcılarına kullanım kolaylığı avantajı sunar. Normal şartlarda temizlik esnasında harcadığınız eforu büyük oranda düşüren mop setleri, kovaya monte edilen sıkma aparatları sayesinde temizliği daha kolay hale getirir. Ek olarak mop setleri, kısa sürede temizlik yapmanıza olanak sağladığından dolayı zaman tasarrufu elde etmenizi de desteklemektedir. Temizlik süresini büyük ölçüde azaltan ürün grubu, hijyen açısından kullanıcılarını tatmin eder. Mop temizlik seti çeşitleri, birbirinden farklı ve kullanışlı model alternatifine sahiptir. Mikrofiber özelliğe sahip olan ürün temizlik setleri sayesinde leke ve kirler kolayca çıkarak ortamın temiz olması desteklenir. Yaşam alanlarının ve iş yerlerinin çok daha temiz olması için tercih edilen mop temizlik setleri, zeminleri derinlemesine temizleyerek ekstra hijyen sağlamaktadır. Lekelerden en iyi şekilde arındırılan yaşam alanlarında hijyenik ortam elde etmek çok daha kolay bir hale gelir. Ortamda hijyenik bir hava sağlayabilmek açısından tercih edilen mop setleri, bazı faktörler dahilinde performans farklılığı göstermektedir. Ürün performansını etkileyen bu faktörler arasında, plastik kovalar, bez çeşitleri, sap şekil ve uzunlukları yer almaktadır.

Birbirinden Kullanışlı Yedek Mop ve Paspas Alternatifleri

Hijyen için son derece gerekli olan ürünlerin başında gelen mop setleri, yaşam alanınızın temizliği açısından oldukça önemlidir. Bu setler, süpermarket ve petshop ürünleri gibi çabuk dökülen ürünlerin kısa sürede temizlenmesine yardımcı olarak derinlemesine temizlik elde etmenizi destekler. Yer paspası olarak da bilinen moplar, yaşadığınız ya da çalıştığınız ortamın lekesiz bir görüntüye ulaşmasına yardımcı olur. Sağlık açısından da önemli olan ürünler, etkili temizliğin gerçekleştirilebilmesi açısından gerekli malzemelerden oluşur. Kullanıcıların konforunu yükseltmeyi hedefleyen fonksiyonel yer paspasları, özenli mekanlar elde edilebilmesi için gereklidir. Hijyenik ürünlerin yer aldığı mop setleri sayesinde temizlik işlemleri titiz ve hızlı bir şekilde halledilir. Vileda paspas ucu temizlik setlerinde yer alan, ortamın hijyenini korumaya yardımcı olan alternatifler arasında yer alır. Standart bir temizlik setinde bulunan kova, bez, sünger ve deterjanlara ek olarak, paspas alternatifleri Tekzen kalitesiyle beğeniye sunulur. Paspas sayesinde temizlik esnasında su sıçramalarının önüne geçilmesi amaçlanır. Kaliteli bir temizlik deneyimi yaşanması adına kullanıcılar tarafından tercih edilen paspaslar, mikrofiber özelliğe sahiptir. Temizlenen zeminin hızla kurumasını sağlayarak kullanıcılara zaman tasarrufu yaşatır. Ek olarak paspas alternatifleri, birbirinden farklı model seçeneklerine sahip olduğu için zemin köşelerini derinlemesine temizleyecek çeşitleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Yedek Mop ve Paspaslar Eşliğinde Derinlemesine Temizlik

Renkli ve son derece fonksiyonel şekilde üretilen mop çeşitleri, kullanıcılara derinlemesine temizlik deneyimi yaşatmayı amaçlar. Genel temizlik esnasında en çok zaman harcanan işlemlerden biri de zemin temizliğidir. Son derece detaylı olması gereken yer temizliği, banat mop eşliğinde etkili bir temizlik elde edilmesini destekler. Mop seti alternatifleri sayesinde kullanıcılar, son derece zorlu olduğu bilinen zemin temizliğini fazla efor harcamadan kısa sürede gerçekleştirebilir. Böylece gün içinde geri kalan vakit etkili bir biçimde değerlendirilebilir. Oldukça işlevsel özelliklerden meydana gelen temizlik setlerinin zaman içinde yenisi tercih edilebilir. Böyle durumlarda kullanıcıların hizmetine sunulan yedek temizlik araç ve gereçleri bulunmaktadır. Bu yedek temizlik gereçlerinden biri de yedek mop olarak bilinir. Oldukça dayanıklı olan yedek ürünler, temizliği kolay bir şekilde yapmanızı destekleyerek kolay kullanım avantajı sunar. Sıkıştırma mekanizması sayesinde, zeminin ihtiyacı kadar su ile temizlik yapmanıza yardımcı olur. Bezdeki su miktarını muntazam bir biçimde ayarlayan temizlik gereçleri, temizliğin en etkili biçimde yapılmasına olanak sağlar. Bu sayede fayans ve seramik düzeyindeki parlak zeminlerde su kalıntı izlerinin ortaya çıkması engellenir. Mop yedeği sayesinde, su kullanmadan kurulama işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün hale gelir. Tablet mop alternatiflerini tercih ederek kuru ya da ıslak bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Yedek gereçlerin temizlik esnasında sağladığı avantajlar arasında ovalamaya gerek kalmadan etkili temizlik yapılması da yer almaktadır. Bu sayede zeminde yer alan toz, kir ve kalıntıları temizlemek için ovalamak zorunda kalmaz, fazla efor harcamadan temizliğinizi sona erdirirsiniz.

Farklı Renk ve Model Alternatiflerine Sahip Yedek Mop ve Paspaslar

Pratik temizlik amacıyla piyasaya sürülen paspas yedeği modelleri, birbirinden fonksiyonel alternatiflerle Tekzen’de bulunur. Temizliği pratikleştiren bu ürünler sayesinde temizlenmesi zor olan mobilya altları bile derinlemesine temizlenir. Kullanıcıların çok fazla efor harcamadan etkin bir şekilde temizlik yapmasına olanak sağlayan mop çeşitleri, mobilyaları yerinden oynatmadan zemin temizliği elde etmenizi destekler. Cilalara zarar vermeden temizlik yapılmasını sağlayan yedek mop ve paspaslar, hijyen dostu temizlik paketleri eşliğinde kullanılabilir. Geniş kullanım alanlarına sahip olan temizlik ürünleri, çeşitli yüzeyler, camlar, arabalar, ev ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilir. Dar alanlarda ve köşelerde bile arzu edilen temizlik performansını sağlayan mop ve paspasların, ihtiyaç olduğu takdirde yedek ürünleri bulunmaktadır. Temizlik setinde de yer alan yedek mop ve paspas alternatifleri, sahip oldukları sopa ve bez sistemi sayesinde kir, leke ve tozları bünyesine hapsederek etkili temizlik sağlar. Tek başına da tercih edilen temizlik gereçleri, lekesiz bir şekilde temizlik yapılmasını mümkün kılar. Sopa yardımıyla temizlik yapmayı tercih etmeyen kullanıcılar tercihlerini Tekzen kalitesiyle sunulan çok amaçlı hijyenik el moplarından yana kullanabilir. Kitaplık, TV ünitesi ve masa gibi yüzeylerin temizliğinde tercih edilen mikrofiber el mopları, kullanıcıların çok daha hızlı ve etkili temizlik yapmasını mümkün hale getirir.

Kolay Temizlik Sağlayan Yedek Mop ve Paspaslar

Temizlik esnasında tercih edeceğiniz deterjan ya da jel eşliğinde yedek mop ve paspas yardımıyla etkili bir temizlik gerçekleştirmek mümkündür. Sağlam Plastik Döner Başlıklı Vileda Mop Set Mor ile yapacağınız temizlikler eşliğinde derinlemesine bir temizlik sağlayarak bulunduğunuz ortamın hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz. Üstün dayanıklılık özelliğini bünyesinde barındıran ürün, rahat bir temizlik gerçekleştirilmesine yardımcıdır. Parex Twin Power Otomatik Temizlik Seti (Orta) 8 litre temiz su haznesi sayesinde büyük alanların temizliğini kısa süre içerisinde gerçekleştirmenize katkı sağlar. Üründe 6 litre kirli su haznesi ve 2 litre sıkma haznesi yer almaktadır. Kullanıcılar arzu ettikleri takdirde, ürünün sıkma haznesinin sıkma derecesini çok nemli, nemli ve kuruya yakın olmak üzere üç farklı şekilde ayarlayabilir. Mopun yıkanması, durulanması ve sıkılması tek hareket dahilinde gerçekleşerek kullanıcıların efor harcayıp yorulmasının önüne geçilir.

Zorlu Lekeleri Kolayca Çıkaran Yedek Mop ve Paspas Seçenekleri

Kolay bir şekilde temizlik yapmanızı destekleyen gereçler arasında yer alan mop ve paspaslar, deterjan ve temizlik ürünleri eşliğinde kullanılabilir. Ek olarak, cam ve yüzey temizleyiciler ve mikrofiber özelliği bulunan el moplarıyla arzu ettiğiniz zeminde etkili temizlik gerçekleştirmeniz mümkündür. Temizlik setinde yer alan temizlik fırçaları ve süpürgeler zeminde yer alan yemek kırıntıları, kurumuş lekeler gibi zorlu kirlerin kolayca temizlenmesine yardımcı olur. Siz de Tekzen’de yer alan dayanıklı yedek mop ve paspas modellerini inceleyebilir, arzu ettiğiniz ürünleri uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT