Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Tesisatınızın içerisinde bulunan pas, kireç, yosun gibi birikintileri etkili bir biçimde temizleyerek, sizlere ısı tasarrufu ve tesisat ömrünün uzamasını sağlar.

İçerdiği bileşenler ile tesisatınıza zarar vermez, kirecin zararlı etkilerinden tesisatınızı korur.

Konsantre yapısı nedeniyle de Kammak Temizleme Kimyasalı ile tüm tesisatınızı temizleme olanağına sahip olursunuz. (Toplam Su miktarı 150 lt)

Kokusu ile de size zarar vermez. Doğa dostu bir üründür. Kesinlikle ozon tabakasına ve çevreye zararlı bileşenler içermez.

Kimyasalı uygularken Nasıl uygulanacağını bilmiyorsanız mutlaka Kammak Makina Teknik servisini arayarak bununla ilgili hizmet alabilirsiniz.

Memnuniyet garantisi verdiğimiz bir üründür.

Kammak Petek Temizleme Kimyasalı

Evlerde kullanılan kalorifer petekleri zaman içinde tortulanır ve tortular birikir. Birikmeden kaynaklı olarak da petekler içerisindeki su sürkülasyonu zorlaşır. Bu sebeple de kombinizin verimi düşerek ısı yayılımını etkiler. Isınmak için kombiye yükleniriz ve ciddi bir enerji kaybı oluşur. Isınmayla ilgili sorun olduğunda genellikle kombi için tesisatçı çağırırız ancak sorun devam eder. Isı akışını sağlamak için düzenli olarak peteklerin temizlenmesi gerekmektedir. Peteklerin temizliği oldukça kolaydır. Petekleri temizlemek için Kammak petek temizleme kimyasalı kullanılmaktadır. Kullanılan kimyasal madde ile peteklerin içinde birikmiş olan, tortu, kireç ve çamurlanma problemi yok edilir. Böylece kombinizi çalıştırdığınız zaman ısıyı daha çabuk ve kaliteli hissedersiniz.

Kammak Petek temizleme kimyasalı ile yapılan bu işlem ile hem kombinizin ömrünü uzatır, hem de ısı ile ilgili daha fazla verim alırsınız. Yılda %40 a varan oranlarda tasarruf elde etmiş olursunuz. Bu işlem Kammak Petek Temizleme makinaları ve kimyasallarıyla yapılan ve her yıl tekrarlanması gereken bir işlemdir. Özellikle yeni inşa edilmiş binalarda, yeni kullanılmaya başlanacak ısıtma sistemlerinde, daha sonra oluşabilecek, kombi ve yoğuşmalı kazanlarda meydana gelebilecek kireç, çamur, kışır ve tortu problemlerini önlemek için kimyasal yıkama yapılmalıdır. Kimyasal petek temizleme yıkama sonrasında tesisatı korur, ısı kaybını önler, peteklerdeki su akışını normal seviyede tutar, herhangi bir tıkanıklık, kireç ve benzer sorunların önüne geçer.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Kammak Kombi Petek Tesisat Temizleme Kimyasalı 5 kg.

 
119,00 TL (KDV Dahil)
13,22 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT