Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Kammak Kaçak Giderici 1 Litre


Kammak Kaçak Giderici Kimyasal Nedir?

Bu ürün kalorifer tesisatlarında ki kaçakları kapatırken kombi ve parçalarına hiçbir şekilde zarar vermez.  Kammak  kaçak kimyasalını soğuk su tesisat borularında, sıcak su tesisat borularında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alimünyum, Plastik, galvaniz ve demir borularda kaçak kapatma ve yerden ısıtma tesisat boru kaçaklarını, bu kimyasal ürün sayesinde evinize zarar vermeden tamir edebilirsiniz. Kombi tesisatı su kaçaklarını ortalama 48 saat içerisinde kapatır.

Gereksiz Onarım Maliyetlerini Düşürür


Kammak Kaçak Giderici Nedir?
Mevcut su kaçağının bulunduğu bölgeye (zemin, duvar vs.) herhangi bir müdehale de bulunmadan kaçağın bulunduğu bölgeyi kendisi tespit ederek sistemde oluşmuş kaçakları yerinde kristalleşip kapatır. Tesisatta bulunan basınçta ve sıcaklıkta ürünümüz kendi özelliğini yitirmez ve sürekliliğini korur.
Plastik ve metal her tür tesisatta gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu ürün efor sarfetmeden size rahat bir kullanım sağlayacaktır.
KULLANIM ALANLARI: 
Su bağlantılarının yapıldığı tüm Merkezi sistem, Kombi sistemleri, Yerden ısıtma sistemleri, Temiz su tesisatları, Açık sistemler, Yüzme havuzları ve Beton yüzey uygulamaları vs ..

 

Hangi Tesisatta Kaç Litre ve Nasıl Uygulanır?
Kapalı ve Açık Sistem Isıtma Soğutma Tesisatlarında 
70 litre suya 1 litre KAMMAK KAÇAK GİDERİCİ kullanılması yeterlidir. Uygulama yapılmadan önce tesisatta bulunan kaba partiküllerin temizlenmesi gerekir. Mevcut tortu tutucu ve filtrelerin sökülmesi yada by - pass edilmesi uygundur. 
Kullanım Suyu Tesisatlarında 
1/4 oranında sulandırılarak pompa veya tulumba yardımı ile tesisata basılır 3 - 4 bar basınç altında sistem 12 saat bekletilir işlem sonunda tesisat boşaltılır. Ürünümüz insan sağlığına zarar verecek kalıntılar bırakmadığı için herhangi bir uygulamaya gerek kalmadan kullanım başlanabilir.
ZEMİNLERDE KULLANIM ŞEKLİ NASIL?  
Ürünümüz ¼ oranında sulandırılarak kaçak olan zemine dökülür. Fırça yardımı ile yüzeye ve derz aralarına yedirilir. Önerilen işlemin iki defa uygulanmasıdır. 
DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR NELER ?  
Ürünümüz kimyasal taşıma borularında, Akaryakıt taşıma borularında ve bu tip maddelerin muhafaza edildiği depolarda kullanılmamalıdır.
Kaçak giderildikten sonra mevcut malzemenin tesisat dan boşaltılması uygundur. Tesisata uygulama yapılmadan önce herhangi bir kimyasalın olmaması gerekmektedir. (Antifiriz Tesisat temizleme kimyasalları vs..)

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Kammak Kaçak Giderici 1 Litre

 
186,90 TL (KDV Dahil)
20,77 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT