Ürün Kodu: 2976952

ingco COS35538 2350 W 355 MM Profesyonel Profil Kesme Makinesi

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

İngco COS35538 2350 W 355 MM Profesyonel Profil Kesme Makinesi
 

Farklı Yerlere Uygun
Çok rahat bir şekilde çalışmasını sağlayan bir yapısı vardır. Düz bir zemin üzerinde konumlandırılarak kullanılabilir. Herhangi bir şekilde sizlere zorluk çıkarmaz. Çeşitli malzemeleri kesme konusunda pek çok kişi Ingco profil kesme makinesi ile çalışır.

Kullanılması Gayet Kolay
Tüm önlemler alındıktan sonra gayet güvenli bir biçimde kullanılabilir. Malzeme sabitlenir ve sonrasında testere aşağı doğru indirilir. Saniyeler içerisinde bu kesme işlemi gerçekleştirilir. Böylece malzeme şekillendirilmiş olur. Kesme işlemi hemen her atölyede uygulanan bir işlemdir.

Elektrikle Çalışan Sistem
Herhangi bir prize takılarak çalışması sağlanır. Bu sayede çok rahat bir şekilde görevini yapar. 2350 watt’lık bir güçle çalışmaktadır. Bu sayede gayet yüksek bir devir sayısına sahip olur.

Etkili Sonuçlar Alın
Dakikada 3800 devir atabilen bir disk söz konusudur. Bu nedenden ötürü sıklıkla tercih edilir. Nitelikli sonuçlar elde etmek isteyen kişilerin beklentilerini karşılama hususunda sorun yaşamaz. Etkin bir biçimde çalışır ve farklı türdeki malzemeleri özenle keser.

Her Atölyenin İhtiyacı
Kısa süre içerisinde bol miktarda malzemeyi kesmek isteyen kişiler için biçilmiş kaftan olarak kabul edilir. Hem büyük hem de ufak çaplı atölyelerde kullanılabilir.

Yatırım Değeri Vardır
Kaliteli malzemeler kullanılarak imal edildiği ve işinin ehli kişiler tarafından üretildiği için senelere meydan okuyabilir. Bu nedenden ötürü yatırım değeri taşır.

3800 Devir/Dakika

2350 Watt

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


ingco COS35538 2350 W 355 MM Profesyonel Profil Kesme Makinesi

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT