Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Flexcharge Günes ve Rüzgar Jeneratörü Regülatörü


Ürün Özellikleri

Güneş Enerjisi ve Rüzgar Şarj Kontrol ÜniteleriSu geçirmez yapısı ve 0,5-25 amperlik şarj akımlarında %99,5’den daha fazla etkinlik göstermesi ve bu sayede muadillerinden %2-15 daha üstün performans sergilemesi ile mükemmel bir ürün.

1500 V/A’e kadar ani voltaj çıkışlarını kontrol eder, böylece kontrol ünitesi aşırı değişimlerden zarar görmez. 7 amp PV7D modeli, daha küçük 6V, 12V veya 24V’luk güneş enerji sistemleri için uygun maliyetli bir paralel regülatördür ancak 30-500A. lik şarj akımlarını kontrol edecek şekilde genişletilebilir. Tek veya iki akü grubuyla çalışır ve yüksek seviyede etkinlik için ‘’ FlexCharge Energy State Taper Charge’’ metodu kullanılır. Bu metotla jel, AGM ve akışlı akü tiplerindeki 12 V’luk sistemlerde gaz çıkışı olmadan tam şarj sağlanabilmektedir. Ters polarite korumalıdır ve yüksek nemli ortamlarda kullanma durumlarına karşın tamamen muhafaza altına alınmıştır. Yeşil LED göstergesi mevcuttur. 25 amp. NC25A serisi regülatör, 1-25 A. arası alternatif enerji şarj sistemleri için tasarlanmıştır.

Dıştan takma motorlar ve küçük rüzgar jeneratörleri dahil güneş enerjisi (PV) sistemleri ve sabit mıknatıslı jeneratörler için idealdir. Şarj aktarma özelliği ile gereğinden fazla şarj kaynağını başka işlerde kullanır veya rüzgar jeneratörü gibi sabit mıknatıslı şarj kaynakları üzerindeki yükü alarak aşırı hız durumu oluşmasını engeller. Çektiği akım 5 mA. olup, opsiyonel bir kontaktör ile bu değer 100A.’e kadar çıkarılabilir. Yeşil LED panellerin şarj akımı ürettiğini, Kırmızı/Yeşil LED göstergesi ise şarjı, aktarmayı ve düşük akü seviyesini gösterir.


223893 Modeli Ölçüleri

Genişlik: 9,8cm. (3-7/8")

Yükseklik: 9,5cm. (3-3/4")

Derinlik: 3,8cm. (1-1/2")


343329 Modeli Ölçüleri

Genişlik: 3,8cm. (1-1/2")

Yükseklik: 7,3cm. (2-7/8")

Derinlik: 2,5cm. (1")

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Flexcharge Günes ve Rüzgar Jeneratörü Regülatörü

 
936,00 TL (KDV Dahil)
104,00 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT