Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Ürün  Özellikleri

Voltaj: 220V

Güç Tüketimi: 430 W

Rölanti: 11500/dakika

Felisatti TP617 Titreşimli Zımpara

Yüksek performans ve uzun ömürlü zımpara makineleri tozlu ortamlarda çalışmak için dizayn edilmiştir. 2 farklı etki alanı ile düzgünleştirme yada işi bitirmek için çok idealdir. Yapışkanlı dış hatlar bulunan zımpara kağıdını sıkması için ekstra güçlü kelepçeler bulunmaktadır. Aliminyum işlerinde (araba aliminyumlarında) ve duvar zımparalama işlemlerin de de kullanılmaktadır. Felisatti ürünün daha uzun ömürlü olması için emme ve soğutma yollarını her çalışmadan sonra temizlemenizi önermektedir.

Kullanım Amacı


Cihazın Kullanımı ve Bakımı

Cihazı zorlamayın, doğru iş için doğru cihaz kullanın.

Cihazın şalteri doğru bir şekilde çalışmıyorsa cihazı kesinlikle kullanmayın. Elektrik şoku riski teşkil edilebilir.

Cihazın üzerinde herhangi bir ayarlama, aksesuar değişimi veya cihazı kaldırmak istediğinizde cihazın elektrik ile bağlantısını kesin.

Kullanılmayan boşta duran cihazları çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın ve cihazı kullanmayı ve bu kılavuzdaki talimatları bilmeyen kişilerin kullanmasına izin vermeyin.

Toz Emme

Elektrikli süpürgeyi toz emme borusuna bağlayın. Bu şekilde toz elektrikli süpürge tarafından emilecektir. En iyi sonuçları almak için toz çantasını düzenli olarak boşaltın.

UYARI: Metal zımparalarken kıvılcımlar oluşur, toz torbasını kullanmayın ve diğer insanları ve yanıcı maddeleri çalışma alanından uzak tutun. Toz cihazın içine kaçmamalı aksi halde elektrik arızalarına sebep olabilir.

Cihaza düzenli olarak bakım yapın, kırık ve hasarlı parçası olup olmadığını kontrol edin, eğer bir sorun varsa teknik servise danışın.

Özel Güvenlik Talimatları

Bu cihaz ıslak zımparalama için uygun değildir. Uygulama esnasında asla su kullanmayın. Ayrıca ıslak zımpara için kullanılan zımpara kağıdını kullanmayın.

Metal ve odun için aynı zımpara kağıdını asla kullanmayın.

Bu cihazı kullanırken her zaman toz maskesi kullanın.

Hareket eden zımpara kâğıdına dokunmayın.

Yıpranmış, zarar görmüş zımpara kâğıtlarını kullanmaya devam etmeyin. Asbeztoz içeren materyaller ile çalışmayın.(mengene)
Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Felisatti FS-TP617 Zımpara Makinesi

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT