Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Ürün Özellikleri


Köpük Ve kimyasal Püskürtme makinaları Her türlü aracı fırçasız ve süngersiz temizleyebilme imkanı sağlar çalışma basıncı 4 BAR,Tank hacmi 60 litredir Emniyet ventili ve basınç ayar regülatörüne sahiptir


Ürün 50 lt kompresör ile çalışabilmektedir 


Bu makine imalatçı firma tarafından deterjanlı bir şekilde araç temizliğinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu makine sadece tasarlanmış olduğu amaç doğrultusunda kullanılmalıdır. Tasarlanmış olduğu amaç dışında kullanılması tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Mantık dışı kullanım örnekler şunlardır. Tabanca ile çalışmaya uygun olmayan yüzeylerin temizlenmesi. İnsanların, hayvanların, elektrik cihazlarının ve makinenin kendisinin yıkanması. Uygun olmayan deterjan ve kimyasalların kullanılması. Çalışma esnasında tabanca ucundaki nodulun bloke edilmesi. İmalatçı firma uygunsuz, hatalı ve mantık dışı kullanımlardan doğabilecek olası zararlardan sorumlu tutulamaz. UYARILAR ÖNLEMLER Makinelerimiz güvenlik hususunda yürürlükte olan kurallara uygun olarak üretilmektedir. Kullanıcı yürürlükte olan kurallar gereğince makinelerimizin kullanma şartlarına özellikle tanımlanan sınıflandırmaya uymalıdır. Makinelerimiz fabrikada ayarlanır ve içinde bulunan güvenlik ayarları yapılmış tır. Ayarların değiştirilmesi tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Makineniz daima sağlam ve düz bir zemin üzerinde kullanılmalıdır. Çalışma esnasında oynatılmamalıdır. Makine üzerine herhangi bir kaynak yapmayınız. Makinenizi aşındırıcı veya potansiyel olarak patlayıcı (buhar-gaz) bulunan ortamlarda kullanmayınız. Yanıcı ve parlayıcı maddeler kullanmayınız. Makine üzerine kendi aksesuarlarının haricinde ekipman ilave etmeyiniz.


DETERJAN DOLDURULMASI

Tavsiye edilen ürün arasından gerçekleştirilecek yıkama tipine uygun olanı seçiniz ve bunu ürün ambalajının üzerinde belirtilen uyarılar doğrultusunda sulandırılmış deterjan kullanınız.


KİREÇ GİDERME

Sudaki kireç kazan ve sarmal boru içinde biriktiğinden ve zamanla sarmal borunun tıkanmasına neden olduğundan periyodik olarak kireç giderme işleminin yapılması gereklidir. Bu işlemi yetkili teknik servislerimizden birinde yaptırınız.Bu şekilde hem tasarruf edeceksiniz hem de makinenizin etkinliğini artıracaksınız.


DİKKAT...

Makine temiz su ile çalışmalıdır. Kirli veya kumlu sular, aşındırıcı, sulandırıcı kimyasal ürünler makineye ciddi zararlar verirler. Yukarıda belirlenenlere uyulmaması imalatçı firmayı her türlü sorumluluktan muaf kılar ve makinenin ihmalkarlık çerçevesinde kullanılmış olduğunu gösterir. SU FİLTRESİNİN TEMİZLİĞİ Su filtresini temizleyiniz ve olası kirlerden arındırınız.


BASINÇ MEMESİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ

Çalışmaya bağlı normal aşınmaya maruz bir komponent olduğundan tabancanın üzerine monte edilen basınç memesinin periyodik olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Aşınma genellikle makinenin çalışması esnasında basınç düşüşü ile anlaşılabilir. Olası bir değiştirme işlemine ilişkin bilgiler için imalatçıya veya teknik servise danışınız.


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Cleanvac Oto Köpük Makinası Expo 60

 
899,00 TL (KDV Dahil)
99,89 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT