Cleanvac Oto Köpük Makinası Expo 60

Bonus kart ile yapılan alışverişlerde 50 TL BONUS kazanma fırsatı
Ürün Kodu: 2281166

Cleanvac Oto Köpük Makinası Expo 60

Bonus kart ile yapılan alışverişlerde 50 TL BONUS kazanma fırsatı
En geç 28 Eylül Perşembe günü kargoda.
509,90 TL (KDV Dahil)
56,66 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Köpük Ve kimyasal Püskürtme makinaları Her türlü aracı fırçasız ve süngersiz temizleyebilme imkanı sağlar çalışma basıncı 4 BAR,Tank hacmi 60 litredir Emniyet ventili ve basınç ayar regülatörüne sahiptir

Ürün 50 lt kompresör ile çalışabilmektedir 

Bu makine imalatçı firma tarafından deterjanlı bir şekilde araç temizliğinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu makine sadece tasarlanmış olduğu amaç doğrultusunda kullanılmalıdır. Tasarlanmış olduğu amaç dışında kullanılması tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Mantık dışı kullanım örnekler şunlardır. Tabanca ile çalışmaya uygun olmayan yüzeylerin temizlenmesi. İnsanların, hayvanların, elektrik cihazlarının ve makinenin kendisinin yıkanması. Uygun olmayan deterjan ve kimyasalların kullanılması. Çalışma esnasında tabanca ucundaki nodulun bloke edilmesi. İmalatçı firma uygunsuz, hatalı ve mantık dışı kullanımlardan doğabilecek olası zararlardan sorumlu tutulamaz. UYARILAR ÖNLEMLER Makinelerimiz güvenlik hususunda yürürlükte olan kurallara uygun olarak üretilmektedir. Kullanıcı yürürlükte olan kurallar gereğince makinelerimizin kullanma şartlarına özellikle tanımlanan sınıflandırmaya uymalıdır. Makinelerimiz fabrikada ayarlanır ve içinde bulunan güvenlik ayarları yapılmış tır. Ayarların değiştirilmesi tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Makineniz daima sağlam ve düz bir zemin üzerinde kullanılmalıdır. Çalışma esnasında oynatılmamalıdır. Makine üzerine herhangi bir kaynak yapmayınız. Makinenizi aşındırıcı veya potansiyel olarak patlayıcı (buhar-gaz) bulunan ortamlarda kullanmayınız. Yanıcı ve parlayıcı maddeler kullanmayınız. Makine üzerine kendi aksesuarlarının haricinde ekipman ilave etmeyiniz.


DETERJAN DOLDURULMASI
Tavsiye edilen ürün arasından gerçekleştirilecek yıkama tipine uygun olanı seçiniz ve bunu ürün ambalajının üzerinde belirtilen uyarılar doğrultusunda sulandırılmış deterjan kullanınız.

KİREÇ GİDERME
Sudaki kireç kazan ve sarmal boru içinde biriktiğinden ve zamanla sarmal borunun tıkanmasına neden olduğundan periyodik olarak kireç giderme işleminin yapılması gereklidir. Bu işlemi yetkili teknik servislerimizden birinde yaptırınız.Bu şekilde hem tasarruf edeceksiniz hem de makinenizin etkinliğini artıracaksınız.

DİKKAT...
Makine temiz su ile çalışmalıdır. Kirli veya kumlu sular, aşındırıcı, sulandırıcı kimyasal ürünler makineye ciddi zararlar verirler. Yukarıda belirlenenlere uyulmaması imalatçı firmayı her türlü sorumluluktan muaf kılar ve makinenin ihmalkarlık çerçevesinde kullanılmış olduğunu gösterir. SU FİLTRESİNİN TEMİZLİĞİ Su filtresini temizleyiniz ve olası kirlerden arındırınız.

BASINÇ MEMESİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ
Çalışmaya bağlı normal aşınmaya maruz bir komponent olduğundan tabancanın üzerine monte edilen basınç memesinin periyodik olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Aşınma genellikle makinenin çalışması esnasında basınç düşüşü ile anlaşılabilir. Olası bir değiştirme işlemine ilişkin bilgiler için imalatçıya veya teknik servise danışınız.


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Cleanvac Oto Köpük Makinası Expo 60

Bonus kart ile yapılan alışverişlerde 50 TL BONUS kazanma fırsatı
 
509,90 TL (KDV Dahil)
56,66 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT