Ürün Kodu: 2705591

Optimum Gold Std Whey Protein 2273 Gr Çilek

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

​Optimum Gold Std Whey Protein 2273 Gr


Çilek Aromalı

• Shaker asorti gönderilmektedir

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr Özellikleri

Marka: Optimum Nutrition

Servis Sayısı: 74

Servis Miktarı: 2273 gram

Servis Başı Fiyat: 3.36 TL

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr nasıl kullanılır?

Başlangıç Seviyesi

1 ölçek(30.4 gr) Optimum Gold Standard Whey Protein tozunu 300 ml su ile karıştırıp antrenman öncesi almanızı tavsiye ederiz.

Orta Seviye

1 ölçek(30.4 gr) Optimum Gold Standard Whey Protein tozunu 300 ml su ile karıştırıp sabah kalkar kalkmaz ve antrenmandan hemen sonra kullanmanızı tavsiye ederiz.

İleri Seviye

1 ölçek(30.4 gr) Optimum Gold Standard Whey Protein tozunu 300 ml su ile karıştırıp sabah kalkar kalkmaz,antrenmandan 30-40 dk önce ve antrenmandan hemen sonra kullanmanızı tavsiye ederiz.

Optimum GoldStandard Whey Protein Tozu 2273 Gr Detaylı Açıklama

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr nedir?

OptimumGold Whey Amerika'da kendinden söz ettirmiş protein tozlarından biridir veTürkiye pazarına girdiği dönemden beri oldukça rağbet görmüştür. Hızlısindirilmesi ve zengin amino asit içeriği ile sporcuların çok tercih ettiği birürün olmayı başarmıştır. Optimum Gold Standard Whey ProteinTozu kaliteli formda izole whey proteini içermektedir. WPI olarak adlandırılanbu kaliteli formdaki izole protein ile birlikte konsantre whey proteini (WPA)içeren Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu kaliteli içeriğini servis başı24 gr protein ile size sunmaktadır. Kolayca karışabilmektedir. Antrenman öncesive sonrası kullanımı yaygındır, normal öğünlere takviye niteliğinde dekullanılabilir. İçeriğinde bulunan hydrowhey sayesinde emilim kalitesiarttırılmıştır, en pahalı whey türlerinden biridir.

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Kullanımı

Optimum Gold Standard Whey kullananlarya da kullanacak olanların kullanım şeklinde çok iyi dikkat etmesigerekmektedir. Vücudun ihtiyaç duyduğu anda ürünü kullanmanız ve aksatmayapmadan düzenli bir şekilde Optimum Gold Standard Whey almanız gerekmektedir.Başlangıç, orta ve ileri seviyeye göre Optimum Gold Standard Whey kullanımtalimatları bulunmaktadır. Özellikler ileri düzeyde olan kişiler, antrenmanöncesi ve sonrasında Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu alabilir. Herkullanımınızda 300 ml. su içerisine 1 ölçek Optimum Gold Standard Whey ProteinTozu eklemeniz yeterlidir. İyi bir şekilde karıştırmanız gerekir. Toz halindebulunduğu için zaman içerisinde protein tozunda topaklanmalar olabilmektedir.Bu tür durumlarda ürün için herhangi bir sorun olmadığı gibi aynı ölçek ile suiçerisine katarak tüketebilirsiniz. Shaker olan kişiler, Optimum GoldStandard Whey Protein Tozunu shaker içinde kolayca hazırlayabilir. Eğer shakerbulunmuyorsa, Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu siparişinizde hediyelerarasından shakerı seçerek, siz de shakera sahip olabilirsiniz. Suya katılarakiçildiği için aroma ve kolay kullanım sağlanması amacıyla Gold Standard WheyProtein Tozu çilek aromalı olarak üretilmiştir. Aroma sayesinde hoş bir tadasahip olan Gold Standard Whey Protein Tozunu kolayca tüketebilirsiniz.

Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu İçeriği ve Özellikleri

Temelbileşim maddesi whey protein izolatıdır.(WPI). İzole whey’in yanı sırakonsantre whey proteini de içermektedir. Whey Protein mikroparçaklarıiçermektedir. Servis başı 24 gr protein içermektedir. 5,5 gr BCAA. 4 grGlutamin. Alacağınız 2273 gramlık bir Optimum Gold Standard Whey ProteinTozunu ortalama 74 defa kullanabilirsiniz. Her gün spor yapan biri için bilebir kere alınan Gold Standard Whey Protein Tozu yaklaşık 2.5 ay yetecektir.

Topaklanmayıönleyici herhangi bir içeriğe sahip olmadığından dolayı üründe topaklanmagözlemlenebilir ancak bu sorun teşkil etmemektedir.Karıştırıcı içerisinde kolay bir şekilde karışmaktadır.

NOT: Ürün servis sayılarıürün aromasına göre aşağıda belirtilmiş olduğu şekli ile değişiklikgöstermektedir.

• Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Çilek Aroması: 75 Servis

• Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Muz Aroması: 73 Servis

• Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Vanilya Aroması: 73 Servis

• Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Çikolata Yer Fıstığı Aroması: 68Servis

• Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Karamel Aroması: 71 Servis

• Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Kurabiye Aroması: 74 Servis

• Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu Duble Çikolata Aroması: 73Servis

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Optimum Gold Std Whey Protein 2273 Gr Çilek

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT