Toplam 75 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Bisikletler


Bisikletler Modelleri

Bisiklet, bireylerin şehir içerisinde ve doğada çevre ile etkileşime girerek ulaşım ihtiyaçlarını gidermelerine imkan tanıyor. Siz de çocuğunuzla birlikte çevre dostu ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşamak istiyorsanız Goccia, Kraft, Prego bisiklet modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Bisiklet Nasıl Seçilir?

Bisiklet seçimi yaparken, öncelik verilmesi gereken konuların başında kadro boyu geliyor. Orta boy bisiklet gibi vücut yapınıza uygun kadroya sahip modeller arasından seçim yaparsanız, konforlu sürüş olanağı bulabilirsiniz. Kadro boyunu belirledikten sonraysa ikinci önemli konu olan kullanım alanına odaklanabilirsiniz. Toprak parkurda sürüş deneyimi yaşamak isteyenlere, dağ bisikletleri hidrolik amortisör tarzı özellikler sunuyor. Kent içerisinde kullanım içinse standart modellerin dışında elektrikli bisikletleri de tercih edebilirsiniz. Eğer park alanı konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız, katlanabilir modellere yoğunlaşabilirsiniz.

Yaş Grupları ve Boya Göre Bisiklet Tercihleri

Yetişkinlerin keyfili bir sürüş deneyimi yaşamalarının, çocuklarının eğlenceli saatler geçirebilmelerinin tek yolu yaşa ve boya uygun bisiklet tercihinden geçiyor. 3+ yaş için ilgi çekici figürlerle süslenmiş, rengarenk bisikletleri inceleyebilirsiniz. Yetişkinler içinse bisiklet seçiminde sürüş stili ön plana çıkıyor. İstediğiniz yaş grubuna uygun seçenekleri Tekzen'de bisiklet fiyatlarına ve markalara göre arama yaparak kolayca bulabilirsiniz.

Boya göre seçim yapılacak bisikletlerde de yaş faktörü etkili oluyor. Küçük bireyler için tasarlanan Prego bisikletlerde jant ölçüsünün baz alınması gerekiyor. BMX'de ise üst boru uzunluğu belirleyici özellik olarak öne çıkıyor. Yetişkinlerde, bireyin uzunluğuna ve iç bacak ölçüsüne göre hesaplama yapılıyor.

Bisiklet Sürmenin Faydaları Nelerdir?

Bisiklet sürmek, kişinin kitle boy endeksini korumasına ve iyileştirmesine yardımcı oluyor. Ayrıca bireylerin kas yapısının güçlenmesini destekliyor. Bisiklet kullanarak kalp sağlığınızı güçlendirebilme imkanına da sahip olabilir ve daha dinç bir birey haline gelebilirsiniz. Tekzen güvencesi ile satın alacağınız Tunca Bisiklet modelleri ile çocuğunuzun motor becerilerini geliştirmesine fırsat verebilirsiniz.

Tercihinizi elektrik motoruna sahip Goccia markalı ürünlerden yana kullandığınızda doğanın korunmasına katkıda bulunabilirsiniz. Elektrikli bisiklet modelleri, herhangi bir yakıt türüne ihtiyaç duymadıkları için zararlı gazların salınımını azaltma konusuna yardımcı ulaşım araçları arasında sayılıyor. Ayrıca yakıt masrafı olmayacağı için bu özellikle donatılmış bisikletler sayesinde kayda değer oranda para tasarrufu gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenliğe yönelik kullanılabilecek ek donanımlar

Bisiklet sürerken daha kolay fark edilebilmeniz için bisikletinize korna takabilirsiniz. Çalınma gibi durumlara karşı halat kilit kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun sürüş deneyimini artırırken güvende olmasını destek tekerlekleriyle sağlayabilirsiniz. Destek tekerleklerine ek olarak Sunny Baby, Prego bisiklet modellerinde ebeveyn kontrolüyle güvenlik daha da artırılıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT