Bisikletler


Aradığınız kategoriye ait hiç bir ürün listelenemedi...

Çocuk Bisikletleri, Dağ Bisikletleri ve Bisiklet Aksesuarları Tekzen'de!

Bisiklet sürmek, kimi için bir hobi kimi içinse bir yaşam tarzı olarak bilinmektedir. Dağ bisikleti, çocuk bisiklet, şehir bisikleti gibi birçok seçenek ve bu seçenekler arasında da farklı alternatifler mevcuttur. Tekzen bisiklet sayesinde, bütün bu modellere en ideal kalitede sahip olmak mümkündür. Bisiklet, herkesin hayatında kesinlikle denemesi önerilen aktivitelerden biridir. Kullanım alanına göre ve kullanıcının zevkine göre farklı bisiklet modelleri mevcuttur. Jantlar, tasarımlar ve boyutlar, kişilere göre değişiklik göstermektedir. Çocuk bisikleti olarak geçen modeller, genellikle yan tekerleğe sahip olan ürünlerdir. İstenildiği takdirde yan kısımda mevcut olan küçük tekerlekler çıkarılarak, 4 tekerlekten 2 tekerleğe düşürülür. Çocuklar için olan alternatiflerin yanı sıra özellikle dağ bisikletleri gibi spor ve outdoor amacı ile kullanılan bisiklet modelleri de oldukça donanımlı ürünlerdir. Zor şartlar altında en iyi bisiklet deneyimini yaşamanızı sağlar. 

Her Yaşın Kullanabileceği Bisiklet Modelleri

Bisiklet modelleri her yaş ve her fizik için aynı özellikler barındırmaz. Boy olarak da özellik olarak da farklılıklar gösterilir. Çocuklar için tasarlanan ve üretilen çocuk bisiklet modelleri, genellikle jant olarak daha küçük boyutlara sahiplerdir. Aynı zamanda bisiklet yan destek tekeri de barındıran bu ürünler, çocukların bisiklet kullanmayı öğrenmesini daha da kolaylaştıracak şekilde tasarlanmışlardır. Bunun yanı sıra fizik ve yaş olarak daha büyük insanlar için de her alan uyum sağlayacak bisikletler mevcuttur. Şehir içinde kullanıma en uygun seçenekler, genellikle şehir bisikletleri olarak bilinen ve çoğunlukla 26 janta sahip seçeneklerdir. Şehir içindeki kasisler için ve ani frenlemeler için gerekli bütün özellikler şehir bisikletlerinde mevcuttur. 7’den 70’e her birey, kendi bisikleti için gerekli bisiklet aksesuarları ürünlerine de Tekzen ile ulaşabilir.

Her Alana Uygun Bisiklet Seçenekleri

Her coğrafya, aynı fiziki şartlara sahip değildir. Kimi coğrafi koşullar tamamen düz olmaktadır, kimi coğrafi koşullar ise oldukça engebeli olmaktadır. Bu gibi durumlar için her alana uyacak bisiklet seçenekleri, Tekzen’de bulunmaktadır. Aynı şekilde bisiklet sahip olmak isteyen ama mevcut alana sahip olmayanlar için de Tekzen katlanır bisiklet seçenekleri en ideal çözümler olacaktır. Oldukça minimal tasarımları ve kullanılmadıklarında katlanabilme özellikleri sayesinde çok fazla kişinin sahip olduğu bu ürünler, araba bagajına sığacak boyutta üretilmektedir. Tekzen, ürettiği bütün modeller gibi katlanabilir bisiklet de birinci sınıf kaliteye sahip hammaddeler ile ürettiği için uzun yıllar katlanma sisteminde veya bisikletin kendi işleyişinde herhangi bir problem ile karşılaşmak mümkün değildir. Bu bisiklet modellerini kullanırken gelen rüzgardan ve tozlardan kişinin ağzını koruması için de en doğru seçenekler bandanalar olacaktır. 

Bisiklet ile Eğlenceli Spor Deneyimi Yaşayın

Bisiklet, hobi olmanın yanı sıra oldukça iyi bir spor yöntemidir. Bütün kasların çalışmasını sağlayarak kişinin eğlenceli bir zaman geçirirken aynı zamanda spor yapmasını, sağlığına katkıda bulunmasını sağlar. Küçük yaşta edinilen bisiklet alışkınları, kişinin sağlıklı yaşama attığı ilk adımlardan biri olması açısından da oldukça önemlidir. Çocukların bisiklete alışması için tasarlanan 14 jant çocuk bisikleti seçenekleri, genellikle 3 ile 6 yaş arasındaki çocuklar için uygun olarak üretilmektedir. Spor veya hobi amaçlı kullanım fark etmeden her kullanıcının sahip olması gereken ürünlerden biri, bisiklet kaskı seçenekleridir. Dört tekerlekli veya üç tekerlekli bisikletler de dahil olmak üzere, çocukların binmeye alıştığı andan itibaren daima bu kaskı takması önerilmektedir. Çocuklar için tasarlanan bu 4 veya 3 tekerlekli bisikletler, daha temkinli kullanım için ve çocuğun dengesini daha kolay sağlayabilmesi için oldukça başarılı çözümlerdir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT