Toplam 165 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bisikletler


Bisikletler

Her yaşa hitap edebilen bir ulaşım aracı olmasının yanı sıra, keyifli bir gezinti yapabilmek için de eğlencenize eğlence katacak bisiklet çeşitleri bu kategori içerisinde sizlere sunuluyor. Bu bölümde çocuk ve şehir modellerini ve aksesuarları bulabilirsiniz. Dilediğiniz modeller arasından seçim yaparak trafiğe takılmadan gezebilmenin tadını çıkarabilir, stressiz yolculuklar yapabilirsiniz.

 

En masrafsız ulaşım aracı olarak size keyifli bir kullanım sağlayacak modelleri, bu kategori içerisinden inceleyebilirsiniz. Ümit, Autokit ve Heider gibi bisiklet markaları sayesinde, dilediğiniz özellikte araçlar bulmanıza olanak sağlayan bu kategoride, hem şehir hem de çocuk modellerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Çocuklar için uygun modeller arasında Hello Kitty, Ben 10, Transformers gibi çizgi film karakterli çeşitleri seçebilir ve çocuklarınızı sevindirebilirsiniz.

 

Geniş fiyat aralıkları ve uygun bisiklet fiyatları ile ihtiyaçlarınıza cevap veren bu bölümde, anahtarlı halat kilit, şifreli kilit ve bisiklet taşıyıcı sayesinde bisikletlerinizi arabalarınızda daha rahat taşıyarak, dilediğiniz yere beraberinizde götürmenize olanak sağlayan taşıma aparatlarına da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Spor & Outdoor ürünleri kategorisinin altında yer alan bu bölümde, kullanım esnasında ihtiyacınız olabilecek tüm koruma amaçlı bisiklet aksesuarları konusunda da, bu kategorinin sunduğu olanaklardan faydalanabilirsiniz. Özellikle düşmelere karşı sizleri koruyacak ve zarar görmenizi engelleyecek dizlik modellerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede keyifli gezintileriniz sırasında, güvenliği de elden bırakmamış olursunuz.

 

Üstelik bisikletlerinizi süslemek için ihtiyacınız olan renkli aksesuarları da yine bu kategori içerisinde rahatlıkla bulabilir, araçlarınızın tekerlerini kendi zevklerinize göre süsleyerek daha kişiye özel bir araca sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT