Toplam 84 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Dambıllar & Halterler


Dambıllar & Halterler

Spor aktivitelerinizde ve vücut geliştirme için kullanabileceğiniz dambıl setlerini kategoride inceleyebilir, egzersiz programınıza en uygun modeli seçebilirsiniz. Hattrick, Altis, Cosfer,Dynamic Vinly, Voit gibi markaların ürünlerinin yer aldığı kategoride, ağırlık, plastik bar, krom bar, bilek / ayak ağırlığı gibi ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Egzersiz programınızda ya da spor aktiviteleriniz sırasında kullanabileceğiniz çeşitleri, ihtiyacınıza ve kullanımıza uygun olarak 3 kg, 5 kg, 16 kg, 20 kg, 33 kg gibi farklı ağırlıklar ile sunuluyor. Bireysel kullanım için uygun olan altıgen modelleri tercih edebileceğiniz gibi daha profesyonel kullanıcılar için silindir dambıl  setlerini tercih edebilirsiniz.

 

Spesifik kas gruplarını çalıştıran ve vücudun iskelet kasları dışındaki iç kasları da kuvvetlendirmenize yardımcı olan modeller, genel direncinizi ve kuvvetinizi daha hızlı bir şekilde geliştirmeyi amaçlıyor. Farklı antrenman egzersizleriniz ayrılmaz parçası olan dambıl modellerini Spor Outdoor alt kategorisinde inceleyebilir, farklı renk seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Şık ve ergonomik taşıma çantası ile birlikte sunulan gold ya da krom setler arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Bacak ve kol kaslarınızı uygun bir biçimde geliştirmeyi amaçlayan el ve ayak ağırlığı modellerin de kategori içerisinde inceleyebilirsiniz. Fit, sağlıklı ve düzgün kas yapısına sahip olmak için farklı el ya da kol ağırlığı ürünlerini tercih edebilir, programınıza en uygun olan ağırlığı satın alabilirsiniz. 05 kg, 1 kg veya 2 kg gibi farklı ağırlık düzeyleri ile çalışmanızın seviyesine göre seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Krom ya da plastik olarak sunulan ağırlık bar ürünleri ile, silindir dambıl modellerinize en uygun olan aksesuarı seçebilirsiniz. 35 cm, 36 cm, 120 cm, 182 cm, 213 cm olarak sunulan ve krom ya da gold dambıllarınız ile kolaylıkla uyum sağlayan bar seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT