Toplam 107 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Dambıllar & Halterler


Voit Dambıl Standı
Voit Dambıl Standı
Temin Edilemiyor
Voit Kettlebell Standı
Voit Kettlebell Standı
Temin Edilemiyor
Voit Kettlebell 24 kg
Voit Kettlebell 24 kg
Temin Edilemiyor

En Kaliteli ve Sağlam Dambıl – Halter Çeşitleri Tekzen’de!

Spor, sağlıklı bir beden ve fit bir vücut için gerekli bir aktivitedir. Herkesin beden yapısı farklı olduğu için ihtiyaç duyduğu spor yoğunluğu değişkenlik göstermektedir. Vücut şekillendirmek ve kas yapmak için spor yapan kişiler kendi egzersizlerine uygun ağırlık kullanmalıdır. Spor yaparken ağırlık olarak en çok kullanılan ekipmanlardan biri dambıllardır. Tekzen fitness ve kondisyon ürünleri kategorisinde, spor yaparken ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanlara en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Dambıllar ile Evde Sıkı Bir Vücuda Kavuşun

El ağırlıkları olarak bilinen dambıllar, başta kollar olmak üzere pek çok kasın bir arada çalışmasını sağlar. Dambıllar, profesyonel spor salonlarında bulunduğu gibi ev ortamında da kullanılabilmeleri ile avantaj sağlamaktadır. Özellikle iş ya da başka nedenlerle spor salonuna gitmeye vakit ayıramayan kişilerin ev ortamında spor yapabilmesine olanak tanır. PowerHand 28 kg döküm dambıl ve halter seti ile spor salonuna gitmenize gerek kalmadan evinizde daha sıkı bir vücut için spor yapabilirsiniz. Yüksek kalite döküm kullanılarak üretilen bu set oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Bu set ile omuz, kol, sırt ve bacak kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Farklı ağırlıklarda bulunan plakaları kendi spor rutininize göre seçip bara yerleştirebilirsiniz.

Her Rutine Uygun Farklı Ağırlıklarda Dambıl Modelleri

Spor yaparken kullandığınız ekipmanların sağlamlığı ve kalitesi oldukça önemli detaylardır. En sık kullanılan ekipmanlardan biri olan dambılların farklı ağırlıklarda seçenekleri bulunmaktadır. Spora yeni başlayan ve hafif çalışan biri ile yıllardır spor yapıp ağırlık çalışan birinin kaldırabileceği yük kapasitesi aynı değildir. Vücudunuzda sakatlıklara yol açmamak adına kendinize ve spor alışkanlığınıza uygun ağırlığı seçmeniz sağlığınız açısından iyi olacaktır. Spora yeni başlayan biri fazla ağırlık çalıştığında bu durum sakatlıklara yol açabilir. Dynamic Vinyl 4 kg dambıl set özellikle yeni başlayan ve hafif çalışan kişiler için oldukça idealdir.

Yardımcı Ekipmanlar ile Antrenmanınızı Daha Etkili Hale Getirin!

Spor yaparken el ve ayak ağırlıkları çok sık tercih edilmektedir. Bu ağrılıklar genellikle cırtcırtlı şekilde tasarlanmıştır ve spor esnasında el ve ayak bileklerine takılmaktadır. Bu ağırlıklar bileklerinize fazla yük bindirmez ancak kaslarınızın normalden çok daha fazla çalışmasını sağlar. Ağırlık eldivenleri ve kemerleri, güvenli spor yaparken gerek duyulan ekipmanlardandır. Eldivenler ağırlık kaldırırken ellerin kaymasını önlerken, kemer ise belinizi sabit ve sıkı tutarak olası sakatlanmaların önüne geçmektedir. Karın içi basınç sağlayarak karnınızın daha sıkı durmasını sağlar. Ayarlanabilir cırtcırtlı bir yapısı vardır.

Vücuttaki Tüm Kasları Çalıştıran Spor Ekipmanları

Ağırlık sehpaları evinde daha profesyonel ekipmanlarla spor yapmak isteyen kişiler için oldukça idealdir. Birden fazla egzersiz şekli sunan bu ürünler oldukça işlevseldir. Ayrıca ortamda fazla yer kaplamaz. Tüm vücut kaslarınızın çalışmasını sağlar. Ayrıca farklı kas gruplarına yönelik tasarlanmış çalışma istasyonları da bulunmaktadır. Bu istasyonlar birden fazla farklı hareket yapabilmenizi sağlar. Ayrıca bu istasyonlar farklı boyutlara ve ağırlık kapasitesine sahip olabilir. Bar ve plakalar farklı ağırlıklarda tasarlanmaktadır. Plakaların ağırlığını kendi kapasitenize göre seçmeniz gerekmektedir. Spora yeni başladığınız zaman 30 kg gibi ağırlıklarla başlamak sizin için pek uygun olmayabilir. Küçük ağırlıklarla başlayarak vücudunuzu kuvvetlendirmeniz daha iyi olacaktır. Plaka ağırlıkları 0,5 kilogramdan başlayarak 20 kilograma kadar çıkmaktadır.

İhtiyacınız Olan Tüm Spor Ekipmanları Tekzen’de!

Spor yaparken destek koruyucu ve bandaj malzemeleri kullanmanızda da fayda var. Bu ürünler düşme ve çarpma gibi durumların şiddetini azaltır ve vücudunuzu sürtünmelere karşı korur. Bandajlar ise kaslara yavaş baskı uygulayarak ağrınızın hafiflemesine yardımcı olur. Kas hareketlerinizi sınırlamadan hasarlı dokuların iyileşmesine katkıda bulunur. Evinizde spor yapıp vücudunuzu sıkılaştırmanıza yardımcı olan dambıl ve daha pek çok spor ekipmanına en avantajlı fiyatlarla Tekzen ile ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT